Přípravka bojovala ve Fryčovicích

Přípravka bojovala ve Fryčovicích

(28.6.2012) Další mezinárodní turnaj má za sebou nejstarší třinecká přípravka (P1). Ta se v kvalitně obsazeném turnaji ve Fryčovicích umístila na 6. místě.

Dvanáct týmů se utkalo ve dvou skupinách. Třinečtí postupně narazili na Opavu „A“, Frýdek-Místek „B“, Podlavice, Kozlovice a Ružomberok.

TŘINEC – OPAVA „A“ 1:0

Branka: Laba.

TŘINEC – FRÝDEK-MÍSTEK 3:0

Branky: Michálek, Pilch, Walaski.

TŘINEC – PODLAVICE 0:0
TŘINEC – KOZLOVICE 0:1
TŘINEC – RUŽOMBEROK 0:4

Dvě výhry, jedna remíza a dvě prohry přisoudily Třinci třetí příčku za suverénem z Ružomberku a o skóre lepšími Podlavicemi. Třinecké následně čekal boj o 5. místo, ve kterém se střetli s Juventusem Žilina.

TŘINEC – ŽILINA 1:1, na pen. 2:3

Branka: Szarzec.

„Hráči až na pár výjimek v utkáních zaslouží pochvalu. Hráli s nasazením a někteří jsou příslibem do budoucna,“ zhodnotil působení Třineckých trenér Ivan Martinčík.

Z celkového triumfu se nakonec radoval slovenský Ružomberok, který ve finále zdolal Vítkovice 3:1.

Sdílet článek:
 
Aktuální články
 
 

Mládežnický program na poslední říjnový víkend

Další podzimní měsíc se kvapem blíží ke konci a pomalu vrcholí i podzimní části mládežnických soutěží. V posledním říjnovém víkendu nastoupí k mistrovským zápasům opět všechna mládežnická družstva Třince. Nejstarší dorost se vydá v sobotu do Znojma, mladší dorostenci budou naproti tomu hostit Hodonín. V sobotu dopoledne rozehrají svá domácí utkání proti Bílovci také starší žáci, jejichž mladší kolegové se v tentýž den vydají bojovat o body do Přerova. Přijďte se na některý ze sobotních duelů podívat, jste zváni!

 
 
 
Podobné články
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2014 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál