Přípravky v akci

(17.5.2018) Třinecké přípravky získaly na turnaji v Otrokovicích putovní pohár, když v součtu kategorií U11 a U9 byli nejlepším celkem. Devítka turnaj vyhrála, jedenáctka získala bronz. Devítka také absolvovala kvalitně obsazený turnaj v hlavním městě, kde získala sedmé místo.

U9 - Turnaj Motorlet Praha

Trenér Petr Bažanowski: Naše mladší přípravka U9 se zúčastnila kvalitně obsazeného turnaje v hlavním městě. Kluci v konkurenci šestnácti týmů obsadili sedmé místo. Výsledek mohl být ještě lepší nebýt dvou zápasů, kdy jsme z herní převahy nedokázali skórovat. Za předvedený výkon chceme všechny kluky pochválit a zároveň bychom touto cestou chtěli poděkovat všem rodičům za pomoc a výbornou spolupráci při organizaci tohoto zájezdu.

Sestava: Szlaur, Tkáč, Babilon, Kurečka, Harok, Szotek, Slíva, Kučera, Škripek, Przeczek, Cieslar, Turoň, Lubas, Stryja. Trenéři: Bažanowski, Szuscik, Turoň.

U11 - Turnaj v Otrokovicích

Trenér Pavel Klimek: Ve skupině jsme obsadili druhé místo, když jsme měli horší skóre než celkový vítěz Trnava. Se Slavičínem se hráči snažili dohnat skóre, bohužel na finále nám chyběly čtyři branky. Po výhře nad Dubnicí jsme obsadili třetí místo. Nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen náš Richard Gordan. Společně s U9, který obsadila první místo, jsme obdrželi i putovní pohár.

Sestava: Gordan, Gomola, Horniak, Pilch, Klimek, Sikora, Babilon, Gaurová, T. Konderla. Trenéři: Borgosz, Klimek.

FK FOTBAL TŘINEC – SK Baťov 1930 3:0
Gomola, Klimek, T. Konderla.

FK FOTBAL TŘINEC – Lokomotíva Trnava 2:2
Sikora, Gomola.

FK FOTBAL TŘINEC – FC Bruntál 9:0
Gomola 3, Horniak 2, Babilon, Pilch, Klimek, Sikora.

FK FOTBAL TŘINEC – FK Slavičín 15:0
Klimek 4, Horniak 3, Babilon 3, Pilch 2, Sikora, Gomola, King.

O 3. místo

FK FOTBAL TŘINEC – Dubnica nad Váhom 8:5
Pilch 2, Gomola 2, Klimek 2, Horniak 2.

U9 – O pohár osvobození města Otrokovice

Trenér Petr Bažanowski: Naši kluci prošli turnajem bez jediného zaváhání a stali se vítězi turnaje. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Adam Babilon. Na závěr bych chtěl všechny kluky pochválit za bojovnost a nasazení. Kluci hráli jako tým.

FK FOTBAL TŘINEC – SK Baťov 1930 4:1