Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

10.1.Junioři zahájili přípravuJuniorský tým zahájil zimní přípravu stejně jako A mužstvo minulý čtvrtek a hned v sobotu je čekalo první přátelské utkání na domácí půdě, v němž hostili mužstvo U19 z Opavy. Duel nakonec skončil nerozhodně a všechny třinecké branky vstřelil Denis Nieslanik.

Třinec JUN - Slezský FC Opava U19 3:3 (1:3)
B: Nieslanik (3).
11.1.Mezinárodní turnaj v TřinciFotbal Třinec pořádá tuto neděli pod záštitou Okresního fotbalového svazu Frýdek-Místek mezinárodní turnaj okresních výběrů starších žáků (ročníky 2003, 2004). Turnaje se zúčastní okresy Frýdek-Místek, Čadca a Skoczów. Zahájení je v 9 hodin v hale STaRS. Všechny Vás srdečně zveme!
11.1.Zemřel Milan MalýS lítostí oznamujeme, že ve věku 70 let nás 8. ledna 2018 opustil pan Milan Malý. Odchovanec třineckého fotbalu a bývalý mládežnický československý reprezentant prohrál boj s těžkou nemocí. Čest jeho památce!
12.1.PU s Frýdkem-MístkemV sobotu odehraje přátelské utkání proti okresnímu rivalovi z Frýdku-Místku kombinované mužstvo třinecké U18 a U19. Zápas se odehraje na hřišti s umělým povrchem v areálu na Lesní a začíná v 10 hodin.
15.1.Dorost remizovalV sobotu odehrálo první přátelské utkání proti Frýdku-Místku kombinované mužstvo dorostenců U18 a U19 doplněné o hráče z juniorky. V utkání, které se hrálo na třetiny (3 x 45 min.), uhráli naši dorostenci remízu 5:5.

Třinec - MFK Frýdek-Místek 5:5 (0:4, 4:0, 1:1)
B: Novotný (2), Puczok (pen.), Konečný, Lanc.
Sestava: Kubík, Misiorz, Woiciuch - Markiewka, Š. Petružálek, Konečný, Potůček, Lanc, Jež, Walaski, Zahaluk, Puczok, Ceniga, V. Cieslar, Tatar, M. Petružálek, Chloň, Bičaník, Novotný, Safak, Nieslanik.
16.1.U9 zvítězila ve StonavěDružstvo přípravky U9 odehrálo v sobotu první letošní turnaj a vedlo si velice dobře. Trenéři pochválili hochy za předvedenou hru, zapracovat však musí na proměňování šancí. Přesto se podařilo našemu mužstvu turnaj ovládnout za skvělé podpory rodičů v hledišti.

Bohumín - Třinec 0:1
B: Stryja.
Petřvald- Třinec 0:6
B: Przeczek (2), Slíva (2), Babilon, Stryja.
Albrechtice - Třinec 0:2
B: Szotek, Kurečka.
Karviná - Třinec 1:1
B: Škripek.
Baník Ostrava U8 - Třinec 0:3
B: Škripek (2), Babilon.
19.1.Soustředění dorostuV příštím týdnu čeká od středy do neděle třinecké dorostence kondiční soustředění. Mužstva U19, U18 a U16 zavítají do Horského hotelu Excelsior v Horní Lomné a mužstvo U17 se bude připravovat ve Sportcentru Smilovice.
25.1.PU s KarvinouDružstvo přípravky U9 odehrálo včera v třinecké hale STaRS vítězné přátelské utkání s Karvinou.

Třinec U9 - MFK Karviná 7:5
B: Štelbacký (4), Stryja, Szotek, Slíva.
29.1.Opustil nás Zdeněk JurčekS lítostí oznamujeme, že ve věku 61 let nás v neděli 28. ledna 2018 opustil pan Zdeněk Jurček. Vynikající třinecký obránce přišel do Třince z SK Řetězárny Česká Ves a třinecké barvy reprezentoval po celou svou kariéru. Čest jeho památce!
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál