Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.2.Letní fotbalový kempKemp pro Vaše ratolesti se uskuteční v termínu od 6.7.2020 do 10.7.2020. Těšíme se na Vás.
28.2.S Odrou na umělceIntenzivní sněžení zkřížilo třineckým fotbalistům plány. Generálku na jarní část F:NL s třetiligovou Odrou Petřkovice sehrají zítra od 9.30 hodin na umělé trávě na Lesní ulici.
25.2.U16: Přátelské utkáníFotbal Třinec - FK Tatran Turzovka U19 5:0 (2:0)
B: 2 Bartnicki, 2 Pindur, Becik.

„Zasloužené vítězství proti fyzicky vyspělému soupeři. Důležité bylo, že jsme se tentokrát dokázali střelecky prosadit. V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, ve druhém jsme již soupeře přehrávali ve všech činnostech,“ řekl trenér Petr Sostřonek.

20.2.U19: Přátelské utkáníBielsko Biala - Fotbal Třinec 0:4 (0:2)
B: 2 D. Maceček, Laba, Hamrozi.

„Kluci pokračuji v trendu naší hry, který jsme nastolili. Snažíme se hrát aktivně jak v ofenzívě, tak i v defenzívě a vyplácí se nám to. Těší mě také, že hráči hrají s chutí a chtějí se učit novým věcem,“ uvedl trenér Radomír Korytář.

17.2.U16: Přátelské utkáníFotbal Třinec - BBTS Bielsko Biala 2:2 (0:1)
B: Becik, Poništ.

„Ve vyrovnám utkání jsme si vytvořili více šancí, ale dokázali jsme skórovat jen ze dvou. Soupeř obě branky vstřelil z pokutových kopů,“ uvedl trenér Petr Sostřonek.

13.2.BlahopřáníV měsíci únoru oslavil své narozeniny bývalý dlouholetý trenér mládeže Gustav Lanz, Miroslav Macura a bývalý hráč Bohuslav Zimný. Všem oslavencům přejeme hodně zdraví, spokojenosti, radostných chvil v kruhu rodiny a přátel.
12.2.U14: Přátelské utkáníFotbal Třinec - Považská Bystrica 10:2 (3:1)
B: 3 Folvarčný, 3 Jopek, 2 Brzezina, Noga, Murin.

„Utkání si kluci užili a s chutí si zastříleli,“ řekl trenér Ivan Martinčík.

10.2.U16: Přátelské utkáníRakow Czestochova - Fotbal Třinec 3:0

„Jelikož v předcházejících utkáních jsme inkasovali hodně branek, šli jsme do utkání s úkolem zlepšit obranou činnost. Bohužel začátek opět ukázal, že je stále na čem pracovat. Postupem času si naši hráči začali zvykat na hru soupeře, která byla o rychlé práci s míčem, pohybu všech hráčů, uklidnili se a zlepšili celkově obrannou činnost. Navíc jsme se dokázali dostat do několika velmi dobrých příležitost ke skórování,“ řekl trenér Petr Sostřonek.

5.2.U15: Přípravné utkáníFotbal Třinec - Liptovský Mikuláš 6:1 (4:0)
B: 2 A. Nguyen, 2 T. Nguyen, Liberda, Mieszek.

„Sehráli jsme velice dobré utkání. Vyšel nám především první poločas, ve kterém jsme se čtyřikrát prosadili střelecky. Kluci hráli s obrovskou chutí, která byla podpořena tím, že se jim herně v utkání dařilo. Za svůj výkon si zaslouží pochvalu,“ zhodnotil trenér Petr Hrazdílek.

5.2.U19: Porazili Český TěšínFK IRP Český Těšín muži - Fotbal Třinec 0:5

„Po celé utkání jsme byli aktivní a soupeři nedali žádný prostor k jejich hře. Šancí jsme měli dostatek, aby jsme vyhráli větším rozdílem. Hodnotím kladně více náš herní projev, než konečný výsledek,“ uvedl trenér Radomír Korytář.

3.2.U16: Přípravné utkáníMFK Vítkovice - Fotbal Třinec 6:1 (3:0)
B: Benedik.

„V prvním poločase jsme si dokázali vytvořit několik velmi dobrých příležitostí ke skórování, ale bohužel jsme je neproměnili. Naopak domácí dokázali potrestat každou naši chybu. Čestný úspěch zařídil hlavičkou Benedik po rohovém kopu Klimka,“ řekl trenér Petr Sostřonek.

3.2.U17: Přípravné utkáníMFK Vítkovice - Fotbal Třinec 4:2 (2:1)
B: Zabystrzan, Rusz.

„Kluci odehráli dobrý zápas a v dobrém nasazení, ale soupeř byl produktivnější,“ uvedl trenér Karel Maceček.

Aktuální články
 
 

Chríbik nepřesvědčil, hledání stopera pokračuje

Najít středního obránce – to je úkol, na kterém i nadále pracuje fotbalový Třinec. Slovenský defenzivní fotbalista Peter Chríbik tým trenéra Straky neposílí.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál