Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.5.Příprava přípravkyTřinecká přípravka do 9 let porazila v mezistátním utkání Juventus Žilinu 10:4. O třinecké góly se postarali Folvarčný 4, Trombik 3, Szczotka, Noga a Skupin.
29.5.Devatenáctka veze tři bodyNejstarší dorostenci dokázali po dvou domácích porážkách znovu zvítězit. V Havlíčkově Brodě rozhodl ve druhé půli jedinou brankou Jakub Puczok. V posledním kole bude hrát U19 v sobotu 6.6. na půdě HFK Olomouc.
27.5.POZOR ZMĚNA!Utkání mladších žáků (kat. U13 a U12), plánovaná na dnešní den, byla odložena na úterý 2. června. Začátky zápasů zůstaly nezměněny.
22.5.Nejmladší přípravka sedmáTřinecká přípravka se umístila na sedmém místě ze šestnácti týmů. Ve skupině skončili čtvrtí. Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Jakub Klimek.

Výsledky Třince: VÍTKOVICE 7:2 (B: Michalek 4, Klimek, Pilch, Homola), OPAVA 3:4 (B: Klimek, Michalek, Pilch), OSTRAVA 4:4 (B: Klimek 3, Michalek), VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ 3:4 (B: Klimek 2, Pilch, Michalek), ČECHOVICE 8:0 (B: Michalek 4, Klimek 3, Pilch), SPARTA PRAHA 0:8, NOVÝ JIČÍN 14:0 (B: Michalek 5, Pilch 4, Gomola, Klimek, Štelbacký, Malyš, Blahut), OPOLE 5:1 (B: Klimek, Michalek, Pilch).
15.5.O víkendu pouze dorostJediným mládežnickým týmem, který hraje o víkendu, je tým staršího dorostu. Třinečtí mladíci nastoupí v sobotu na Lesní od 14 hodin proti Frýdku-Místku. Všechny srdečně zveme.
Aktuální články
 
 

Trenér Habanec zavzpomínal na Vlastislava Marečka

Sobotní vítězství 3:2 na Julisce vykoplo náš celek v úvodním kole do čela druhé nejvyšší soutěže. Jak viděli zápas trenéři Svatopluk Habanec a Roman Skuhravý?

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál