V lednu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.1.Junioři zdolali ČadcuV dnešním utkání si naše juniorka poradila se slovenskou Čadcou a na domácí umělce zvítězila 1:0. Jediný gól vstřelil Petr Joukl.

Sestava: Bárta - Potůček, Samiec, Lanc, Konečný (46. Horváth) - J. Cieslar, Joukl (70. Niemczyk) - Zahaluk, Niemczyk (46. Witoszek), Buchvaldek - Nieslanik (46. V. Cieslar).
19.1.Junioři remizovali s HlučínemJunioři posíleni o trojici hráčů z A-mužstva remizovali v dnešním přípravném utkání s třetiligovým Hlučínem 1:1. Třinec dostal do vedení v 56. minutě Niemczyk, jenže o devět minut později vyrovnal Ságner.
15.1.Tomáš Weber je zpětMladý záložník zkoušel štěstí v Karviné, ale mateřský klub z hornického města se rozhodl ponechat hráče na hostování v Třinci do konce sezóny.

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.