V říjnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

12.10.Cienciala proti NizozemskuTřinecký záložník Lukáš Cienciala odehrál v dresu národního týmu do 18 let 23 minut. Bohužel český tým v utkání na svého soupeře nestačil a prohrál s Nizozemskem 1:2.
12.10.Burgo nahrál na vítězný gólCelý zápas odehrál v dresu reprezentační šestnáctky Matteo Burgo a byl klíčovou postavou u jediného gólu v utkání proti Slovensku. Ve 45. minutě obešel na pravé straně dva soupeře a centrem do šestnáctky připravil jednoduchou pozici pro skórujícího Daňka. Češi tak v Ilavě zvítězili 1:0.
4.10.Přátelská utkání přípravekU11 - Milíkov (žáci) 4:2
B: Vrška, Bujok, Schneeberger, Starzyková.

U10 - Český Těšín 19:1
B: Bielský 5, Štelbacký 4, Slíva 4, Szotek 2, Turoň 2, Šlosár, Witásek.

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.