V říjnu 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

12.10.Cienciala proti NizozemskuTřinecký záložník Lukáš Cienciala odehrál v dresu národního týmu do 18 let 23 minut. Bohužel český tým v utkání na svého soupeře nestačil a prohrál s Nizozemskem 1:2.
12.10.Burgo nahrál na vítězný gólCelý zápas odehrál v dresu reprezentační šestnáctky Matteo Burgo a byl klíčovou postavou u jediného gólu v utkání proti Slovensku. Ve 45. minutě obešel na pravé straně dva soupeře a centrem do šestnáctky připravil jednoduchou pozici pro skórujícího Daňka. Češi tak v Ilavě zvítězili 1:0.
4.10.Přátelská utkání přípravekU11 - Milíkov (žáci) 4:2
B: Vrška, Bujok, Schneeberger, Starzyková.

U10 - Český Těšín 19:1
B: Bielský 5, Štelbacký 4, Slíva 4, Szotek 2, Turoň 2, Šlosár, Witásek.