27.11.Přátelská utkání mládežeU14 - Turzovka 4:1
B: Houdek 2, Kotas.
U14 - Widzew Lodž 1:4
B: Kubala.
U15 - Widzew Lodž 0:4
20.11.Boleslav porazila DukluV televizní dohrávce 1. fotbalové ligy porazil náš soupeř pro pohár Mladá Boleslav pražskou Duklu jednoznačně 3:0. O výsledku rozhodl druhý poločas, ve kterém svěřenci trenéra Mináře vstřelili všechny tři góly.

MLADÁ BOLESLAV - DUKLA 3:0 (0:0)
B: 64. a 69. Johana, 50. Magera; 1973 diváků.
14.11.Pospíšil zažil premiéruOlomoucký záložník s třineckou minulostí Martin Pospíšil dnes zažil premiéru v seniorské reprezentaci. Do utkání proti Slovensku (3:0) nastoupil v 82. minutě a za ostatními dobře hrajícími spoluhráči nezaostal.
8.11.Odveta ve středu 28. 11.Odveta 4. kola Poháru České pošty se odehraje ve středu 28. listopadu od 15:30 na městském stadionu v Mladé Boleslavi, takže neváhejte, zkuste si vzít volno, přijeďte naše hráče podpořit a možná společně zažijeme postup do čtvrtfinále. Jak zní heslo jedné zdejší firmy: „Nemožné je pouze slovo!“

Jsme smutní z toho, že jsme dostali gól tak pozdě, přiznal Habanec

Srdnatě bojující fotbalisté Třince se mohli stát dalším týmem, který letos nedovolil bodovat naplno suverénním Pardubicím. Od remízy je dělilo sotva pět minut. „Sílu soupeře uznáváme, vyhrál zaslouženě ,“ uznal trenér Třince Svatopluk Habanec.