Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.12.75 let Erwina SzalyKrásných 75 let se dnes dožívá bývalý třinecký pravý obránce Erwin Szala. Svou fotbalovou kariéru zahájil v klubu Siła Trzyniec, po spojení klubů do TJ TŽ Třinec pomohl vybojovat pod vedením trenéra Labaje první ligu.
16.12.Zdeněk Dembinný 55letýPětapadesát let od svého narození dnes slaví bývalý třinecký kouč a dnes sportovní sekretář klubu Zdeněk Dembinný. Jménem redakce i klubu gratulujeme oslavenci k půlkulatému výročí a přejeme hodně zdraví a vydařených sportovních tahů v dalším životě.
9.12.Chcete být trenérem?Chcete se stát trenérem? Máte zájem nechat se vyškolit? Okresní fotbalový svaz nabízí možnost školení na trenérskou licenci "C". Zájemci hlaste se u pana Sostřonka nebo u pana Červenky.
3.12.Radost ve fotografiíchAkci Mikuláš s čertem dělali radost můžete najít v obrazovém materiálu v naší fotogalerii.
3.12.Cihlář a Doležal končíObránce Tomáš Cihlář a útočník Martin Doležal v Třinci končí. Oba zde byli na hostování z Jihlavy resp. Sigmy Olomouc a po skončení podzimní části se vrátí do svých klubů.
1.12.Aukce dresů vrcholíZájemci o originální hrané dresy, ve kterých naši hokejoví reprezentanti nastupovali na olympiádě ve Vancouveru, mají poslední šanci přihodit. Aukce na www.sportovniaukce.cz končí dnes v 16 hodin.
Aktuální články
 
 

Vítkovice nás předčily v důrazu a brejcích, řekl trenér Habanec

Možná až překvapivě jednoznačným vítězstvím Vítkovic 5:2 skončilo včera dohrávané hutnické derby. První dvě rány fotbalistům Třince uštědřili jejich bývalí hráči Buchvaldek a Motyčka.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál