Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2011 byly zveřejněny tyto aktuality:

24.12.Foto z Vánočního turnajeFotky z Vánočního turnaje kategorie U13 naleznete ZDE. Další momentky budou zobrazeny na 1. fotbalovém plese. Neváhejte a přijďte. Bližší info naleznete ZDE.
13.12.Foto z MikulášeFotky z Mikuláše v Radosti můžete vidět na našem webu v sekci Archiv/fotogalerie, nebo po kliknutí ZDE.
8.12.Liga začne dřívJarní část druhé fotbalové ligy se posunula o týden dopředu. Třinečtí diváci tak uvidí derby s Karvinou už 3. března. Celá soutěž skončí posledním kolem 26. května.
6.12.Turnaj U15 v Tychách (Polsko)Třinečtí fotbalisté měli na turnaji v Tychách smůlu, když o nepostupu ze skupiny rozhodl inkasovaný gól 20 minut před koncem.

VÝSLEDKY: U15 - Tychy II 0:1, U15 -Cisiec 1:3 (Bujok), U15 - P. Laziska 1:0 (Puczok), U15 - Bielsko-Biala 1:1 (Alexa).
5.12.Češi v hokeji úspěšnějšíSouboj Čechů a Slováků skončil v rozhodujícím zápase jasným vítězstvím českého výběru. Český tým posílený na závěrečné utkání o Patrika Siegla zvítězil nad svým rivalem jednoznačným výsledkem 15:9 a otočil celkový stav série na 2:1 ve svůj prospěch.
Aktuální články
 
 

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál