Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 byly zveřejněny tyto aktuality:

11.12.Benjamínka ovládli PoláciO víkendu se v třinecké hale STaRS uskutečnil turnaj v kategorii do 13 let pod názvem Třinecký benjamínek. Turnaje se zúčastnilo šest družstev, z toho dva výběry měl domácí Třinec.

Družstva se utkala systémem každý s každým a nejlépe z těchto bojů vyšlo polské Jastrzebie, které na turnaji ztratilo pouze tři body a turnaj vyhrálo. Na druhém místě skončila slovenská Čadca, třetí byl Třinec "B".

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen domácí Jan Szarzec, nejlepším brankářem Marek Teplan z Čadce a nejlepším hráčem Norbert Soloviev z polského Jastrzebie.
5.12.Čtvrtfinálový soupeřVe středu 10. prosince od 12 hodin se v sídle FAČR uskuteční losování čtvrtfinále Poháru FAČR. Třinec bude mezi nenasazenými celky. Mezi možnými soupeři je Plzeň nebo Sparta.

Nasazené kluby: Plzeň, Sparta, Jablonec, Mladá Boleslav.
Nenasazené kluby: Teplice, Slovácko, Liberec, TŘINEC.
Aktuální články
 
 

Spadli jsme na dno, vyvodíme z toho důsledky, varoval kouč Třince Habanec

Pouze jeden vstřelený gól a devět obdržených. Poslední dva přípravné duely se fotbalistům Třince hrubě nevyvedly. „Vyvodíme z toho důsledky. Proti generálce s Petřkovicemi to musí vypadat úplně jinak,“ předeslal znepokojený trenér Svatopluk Habanec.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál