Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Blahopřání75. narozeniny dnes slaví bývalý vynikající fotbalista a trenér František Karkó. V třineckém dresu odehrál 58 zápasů a vstřelil 15 gólů. Na svém kontě má i dva reprezentační zápasy. V roce 1971 mu stačilo 15 minut na hřišti, aby vstřelil dva góly do sítě Finska.

Oslavenci blahopřejeme k životnímu jubileu a přejeme hodně zdraví, spokojenosti a spoustu radostných okamžiků.
26.2.U16: Další výhra v řaděFotbal Třinec - FK Čadca 5:0
B: 2 Kaniok, Zabystrzan, Byrtus, Hamrozi.

Sestava: Kulig - Trombik, Zogata, Nieslanik, Hamrozi, Kultan, Poništ, Skupien, Kaniok, Zabystrzan, Byrtus (Rusz).

„Zápas kluci odehráli velmi dobře a s velkou chutí, což se projevilo na kvalitě hry, a také na vstřelení hezkých gólů. Hoši zaslouží pochvalu. Jsem rád, že pokračujeme v nastoleném trendu, že kluci přenáší věci z tréninků do zápasu a jejich výkony rostou,“ uvedl trenér Karel Maceček.

20.2.U11: Doma proti KarvinéTřinec - MFK Karviná 14:5
B: 3 Bujok, 3 Káňa, 2 Blahut, 2 Dudys, 2 Schneeberger, Michałek, Vrška.

Sestava: Gic, Gomola - Blahut, Bujok, Dudys, Káňa, Kluz, Michałek, Schneeberger, Vrška .

„Všichni kluci podali opravdu výborný výkon, za který je musím pochválit,“ okomentoval přátelské utkání trenér Miroslav Káňa.

19.2.BlahopřáníV minulých dnech oslavil 75. narozeniny bývalý třinecký hráč a trenér Štefan Kuchar. V třineckém dresu odehrál 107 prvoligových utkání a vstřelil v nich 21 gólů. Čtyři góly dal Spartě a Interu Bratislava, tři bratislavskému Slovanu. Panu Kucharovi přejeme mnoho zdraví, kupu štěstí a spoustu radostných momentů v životě.
15.2.Burgo znovu na hřištiTřinecký obránce Matteo Burgo naskočil i do dalších dvou přátelských zápasů v Dubaji. Proti Spojeným Arabským emirátům naskočil v 60. minutě a podílel se na vítězství české reprezentace 2:1. Včera odehrál celé utkání proti Kosovu. Asistencí přispěl k vítězství Čechů 2:0.
12.2.V Žilině dříveUtkání mezi Žilinou a Třincem se uskuteční na hlavním stadionu MŠK Žilina v neděli 17. února v 10:30 (původně v 11 hodin).
11.2.U16: Výhra nad HavířovemTřinec - Havířov 3:2 (1:2)
B: 2 Poništ, Kaniok.

Sestava: Kulig - Zogata, Nieslanik, Kultan, Hamrozi, Zabystrzan, Poništ, Skupien, Rusz, Kaniok, Byrtus - Trombik.

„Kluci podali velmi dobrý výkon, hlavně ve druhé půli ho vystupňovali a strhli vítězství na svou stranu. Dokázali se vypořádat s důrazem soupeře, neboť jsme mu dovolili, aby nastoupil s několika staršími hráči. Také mne těší, že kluci výkonem navázali na předešlé utkání, ve kterém porazili Frýdek - Místek 5:1,“ okomentoval utkání trenér Karel Maceček.

10.2.Junioři prohráli v OtrokovicícTřinečtí mladíci prohráli na půdě účastníka Moravskoslezské fotbalové ligy (třetí nejvyšší mužská soutěž) 0:1. O výsledku utkání rozhodl úspěšně provedený pokutový kop v podání Jasenského.
10.2.Burgo v DubajiČeská reprezentace do 16 let dnes rozehrála turnaj v Dubaji. V prvním utkání porazil tým Radka Bejbla Belgii 4:2. Celý zápas odehrál třinecký obránce Matteo Burgo.
3.2.Půltucet v síti StaškovaNaši junioři si v sobotním přípravném utkání s chutí zastříleli, celku ze čtvrté nejvyšší soutěže nasázeli šest gólů a zvítězili 6:1. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Nieslanik a Joukl, další dva góly přidali Chloň s Witoszkem.

Třinec: Misiorz - Chloň, Potůček, Lanc, V. Cieslar - Samiec, J. Cieslar - Witoszek, Joukl, Niemczyk - Nieslanik.
Aktuální články
 
 

Hráči jsou unavení, přesto chceme poslední zápas vyhrát, řekl kouč Habanec

Přestože třinečtí fotbalisté nad pražskou Duklou vedli, nakonec na domácím pažitu padli podruhé za sebou. Tři body si odvezli hosté, kteří bodovali naplno posedmé v řadě. „Když náš brankář chytil penaltu, doufal jsem, že nakonec nezůstaneme s prázdnou,“ přiznal třinecký kouč Svatopluk Habanec.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál