Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.2.Blahopřání75. narozeniny dnes slaví bývalý vynikající fotbalista a trenér František Karkó. V třineckém dresu odehrál 58 zápasů a vstřelil 15 gólů. Na svém kontě má i dva reprezentační zápasy. V roce 1971 mu stačilo 15 minut na hřišti, aby vstřelil dva góly do sítě Finska.

Oslavenci blahopřejeme k životnímu jubileu a přejeme hodně zdraví, spokojenosti a spoustu radostných okamžiků.
26.2.U16: Další výhra v řaděFotbal Třinec - FK Čadca 5:0
B: 2 Kaniok, Zabystrzan, Byrtus, Hamrozi.

Sestava: Kulig - Trombik, Zogata, Nieslanik, Hamrozi, Kultan, Poništ, Skupien, Kaniok, Zabystrzan, Byrtus (Rusz).

„Zápas kluci odehráli velmi dobře a s velkou chutí, což se projevilo na kvalitě hry, a také na vstřelení hezkých gólů. Hoši zaslouží pochvalu. Jsem rád, že pokračujeme v nastoleném trendu, že kluci přenáší věci z tréninků do zápasu a jejich výkony rostou,“ uvedl trenér Karel Maceček.

20.2.U11: Doma proti KarvinéTřinec - MFK Karviná 14:5
B: 3 Bujok, 3 Káňa, 2 Blahut, 2 Dudys, 2 Schneeberger, Michałek, Vrška.

Sestava: Gic, Gomola - Blahut, Bujok, Dudys, Káňa, Kluz, Michałek, Schneeberger, Vrška .

„Všichni kluci podali opravdu výborný výkon, za který je musím pochválit,“ okomentoval přátelské utkání trenér Miroslav Káňa.

19.2.BlahopřáníV minulých dnech oslavil 75. narozeniny bývalý třinecký hráč a trenér Štefan Kuchar. V třineckém dresu odehrál 107 prvoligových utkání a vstřelil v nich 21 gólů. Čtyři góly dal Spartě a Interu Bratislava, tři bratislavskému Slovanu. Panu Kucharovi přejeme mnoho zdraví, kupu štěstí a spoustu radostných momentů v životě.
15.2.Burgo znovu na hřištiTřinecký obránce Matteo Burgo naskočil i do dalších dvou přátelských zápasů v Dubaji. Proti Spojeným Arabským emirátům naskočil v 60. minutě a podílel se na vítězství české reprezentace 2:1. Včera odehrál celé utkání proti Kosovu. Asistencí přispěl k vítězství Čechů 2:0.
12.2.V Žilině dříveUtkání mezi Žilinou a Třincem se uskuteční na hlavním stadionu MŠK Žilina v neděli 17. února v 10:30 (původně v 11 hodin).
11.2.U16: Výhra nad HavířovemTřinec - Havířov 3:2 (1:2)
B: 2 Poništ, Kaniok.

Sestava: Kulig - Zogata, Nieslanik, Kultan, Hamrozi, Zabystrzan, Poništ, Skupien, Rusz, Kaniok, Byrtus - Trombik.

„Kluci podali velmi dobrý výkon, hlavně ve druhé půli ho vystupňovali a strhli vítězství na svou stranu. Dokázali se vypořádat s důrazem soupeře, neboť jsme mu dovolili, aby nastoupil s několika staršími hráči. Také mne těší, že kluci výkonem navázali na předešlé utkání, ve kterém porazili Frýdek - Místek 5:1,“ okomentoval utkání trenér Karel Maceček.

10.2.Junioři prohráli v OtrokovicícTřinečtí mladíci prohráli na půdě účastníka Moravskoslezské fotbalové ligy (třetí nejvyšší mužská soutěž) 0:1. O výsledku utkání rozhodl úspěšně provedený pokutový kop v podání Jasenského.
10.2.Burgo v DubajiČeská reprezentace do 16 let dnes rozehrála turnaj v Dubaji. V prvním utkání porazil tým Radka Bejbla Belgii 4:2. Celý zápas odehrál třinecký obránce Matteo Burgo.
3.2.Půltucet v síti StaškovaNaši junioři si v sobotním přípravném utkání s chutí zastříleli, celku ze čtvrté nejvyšší soutěže nasázeli šest gólů a zvítězili 6:1. Dvakrát se do střelecké listiny zapsali Nieslanik a Joukl, další dva góly přidali Chloň s Witoszkem.

Třinec: Misiorz - Chloň, Potůček, Lanc, V. Cieslar - Samiec, J. Cieslar - Witoszek, Joukl, Niemczyk - Nieslanik.
Aktuální články
 
 

Třinec zdolal Sokolov a přerušil neúspěšnou sérii

Výhra nad Sokolovem zajistila třineckým fotbalistům definitivní záchranu. Svěřenci trenéra Svatopluka Habance triumfovali na jaře teprve podruhé, tři body zapsali po sedmi zápasech bez vítězství.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál