V červnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

4.6.Česká reprezentace dnes v akciPrvní z dvojce přípravných zápasu reprezentačního družstva U18, kde byl povolán i náš hráč Lukáš Cienciala, se odehraje dnes v 16.30 hodin proti Bosně a Hercegovině. Utkání proti Gruzii reprezentační tým U16 s Matteem Burgem odehraje v 17.00 hodin.
5.6.Třinečáci v repreZáložník Lukáš Cienciala odehrál 70 minut proti Bosně a Hercegovině. Česká osmnáctka s jeho pomocí zvítězila 3:0. Na záznam utkání se můžete podívat ZDE.

Od úvodních minut nastoupil také další náš reprezentant Matteo Burgo. Svým výkonem dopomohl k výhře šestnáctky nad Gruzií 4:0. Gratulujeme!
6.6.Druhé repre utkáníDnes se hrají druhá utkání obou reprezentačních družin. Kategorii U18 znovu prověří výběr z Bosny a Hercegoviny v 16.30 hodin a již v 11.00 bude obhajovat své vítězství šestnáctka proti Gruzii. Držíme Lukáši Ciencialovi (U18), Matteu Burgovi (U16) a jejich týmům palce.
7.6.Třinečáci na mezinárodním poliTřinečtí zástupci Lukáš Cienciala a Matteo Burgo se zapojili do čtvrtečních reprezentačních zápasů.

Lukáš Cienciala odehrál ve Vlašimi proti národnímu týmu Bosny a Hercegoviny 20 minut a svým výkonem přispěl k vítězství české osmnáctky 3:1.

Dres šestnáctky oblékl na 59 minut Matteo Burgo. Hřiště opustil za stavu 2:0, bohužel jeho tým nakonec prohrál s Gruzií 2:3.
8.6.Ondrášovka CupTřinecký tým do 8 let se v těchto dnech účastní celorepublikového finálového turnaje Ondrášovka Cup v Chomutově. Zápasy proti Slavii (začátek v 14:30) a Jihlavě (15:45) můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz.
29.6.Nová posilaTřineckou sestavu pro dnešní utkání ve Slatinicích posílí bývalý hráč Jablonce, Slovácka a Mladé Boleslavi Jiří Valenta.

Nejvíce se mi líbil zápas na Dukle, řekl fanoušek Kuba Lanc

Čtyřzápasová vítězná šňůra třineckých fotbalistů v půlce podzimu jejich fanoušky namlsala. „Po téhle sérii výher se zdálo, že budeme bojovat o přední příčky,“ přiznal 30letý skalní příznivec Jakub Lanc.