V červnu 2019 byly zveřejněny tyto aktuality:

29.6.Nová posilaTřineckou sestavu pro dnešní utkání ve Slatinicích posílí bývalý hráč Jablonce, Slovácka a Mladé Boleslavi Jiří Valenta.
8.6.Ondrášovka CupTřinecký tým do 8 let se v těchto dnech účastní celorepublikového finálového turnaje Ondrášovka Cup v Chomutově. Zápasy proti Slavii (začátek v 14:30) a Jihlavě (15:45) můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz.
7.6.Třinečáci na mezinárodním poliTřinečtí zástupci Lukáš Cienciala a Matteo Burgo se zapojili do čtvrtečních reprezentačních zápasů.

Lukáš Cienciala odehrál ve Vlašimi proti národnímu týmu Bosny a Hercegoviny 20 minut a svým výkonem přispěl k vítězství české osmnáctky 3:1.

Dres šestnáctky oblékl na 59 minut Matteo Burgo. Hřiště opustil za stavu 2:0, bohužel jeho tým nakonec prohrál s Gruzií 2:3.
6.6.Druhé repre utkáníDnes se hrají druhá utkání obou reprezentačních družin. Kategorii U18 znovu prověří výběr z Bosny a Hercegoviny v 16.30 hodin a již v 11.00 bude obhajovat své vítězství šestnáctka proti Gruzii. Držíme Lukáši Ciencialovi (U18), Matteu Burgovi (U16) a jejich týmům palce.
5.6.Třinečáci v repreZáložník Lukáš Cienciala odehrál 70 minut proti Bosně a Hercegovině. Česká osmnáctka s jeho pomocí zvítězila 3:0. Na záznam utkání se můžete podívat ZDE.

Od úvodních minut nastoupil také další náš reprezentant Matteo Burgo. Svým výkonem dopomohl k výhře šestnáctky nad Gruzií 4:0. Gratulujeme!
4.6.Česká reprezentace dnes v akciPrvní z dvojce přípravných zápasu reprezentačního družstva U18, kde byl povolán i náš hráč Lukáš Cienciala, se odehraje dnes v 16.30 hodin proti Bosně a Hercegovině. Utkání proti Gruzii reprezentační tým U16 s Matteem Burgem odehraje v 17.00 hodin.

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.