31.8.Výsledky mládežeU19 - Vítkovice 1:1 (0:0)
B. Ostrava - U17 1:0 (0:0)

B. Ostrava - U16 4:0 (3:0)

U15 - Šumperk 1:2 (1:1)
B: Wantula.
28.8.Sedmnáctka remizovalaTřinecká sedmnáctka remizovala na hřišti favorizované Jihlavy 1:1. Jedinou třineckou branku vstřelil z pokutového kopu Samiec.

Jihlava - U17 1:1 (1:1)
B: Samiec.

Jihlava - U16 10:0 (4:0)
26.8.V Ústí rychlejiUtkání 5. kola mezi Ústím nad Labem a Třincem se odehraje v pátek 29. srpna už od 16:30.
22.8.Oslavenec Erich LotterKulatých 70 let dnes slaví dlouholetý masér Erich Lotter. Blahopřejeme!
16.8.Starší dorostenci úspěšníTřinecká devatenáctka zahájila sezónu vítězstvím nad HFK Olomouc v poměru 2:1. Branky Třince vstřelili v prvním poločase Zimka a Žyla.

U19 - HFK Olomouc 2:1 (2:0)
B: Zimka, Žyla.
14.8.Dorost odstartovalMladší dorostenci Třince vstoupili do nového ročníku souboji se Zlínem. Třinecká sedmnáctka prohrála se ševci 1:2, šestnáctka 2:5.

U17 - Zlín 1:2 (1:1)
B: Líška.
U16 - Zlín 2:5 (1:0)
B: Zahaluk, Cieslar.
7.8.Omezení prodeje permanentekZ technických důvodů dnes (čtvrtek 7. srpna) prodej permanentek probíhat nebude. Na sekretariátu ji budete moci zakoupit zítra, na pokladně pak v sobotu před samotným utkáním s Karvinou.

Jsme smutní z toho, že jsme dostali gól tak pozdě, přiznal Habanec

Srdnatě bojující fotbalisté Třince se mohli stát dalším týmem, který letos nedovolil bodovat naplno suverénním Pardubicím. Od remízy je dělilo sotva pět minut. „Sílu soupeře uznáváme, vyhrál zaslouženě ,“ uznal trenér Třince Svatopluk Habanec.