Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2015 byly zveřejněny tyto aktuality:

26.9.BlahopřáníKrásných 60 let se dnes dožívá bývalý generální ředitel klubu Ing. Edvard Huczala. Klub FK Fotbal Třinec mu přeje mnoho dalších let plného zdraví a pohody.
20.9.Motyčka v RýmařověZáložník Martin Motyčka v týdnu odešel na hostování do Rýmařova. V divizním klubu bude hostovat do konce roku 2015.
16.9.Samiec s repre startemTřinecký záložník Martin Samiec si připsal první reprezentační start v dresu české osmnáctky. V zápase proti Itálii odehrál 45 minut a pomohl týmu k vítězství 3:2.
13.9.Góly Latochy a LasotyHned dva hattricky jsme o víkendu zaznamenali v zápasech třinecké mládeže. Jan Latocha se třemi góly podílel na vítězství šestnáctky 4:2 ve Vyškově. Adam Lasota z U14 vstřelil v domácím souboji s Uničovem dokonce čtyři branky a pomohl k demolici 10:0. V témže zápase se dvěma góly blýskl také Lukáš Bora.
12.9.Rozhodčí v OpavěHlavním rozhodčím sobotního utkání mezi SFC Opava - FK Fotbal Třinec bude Martin Nenadál. Roli asistentů budou plnit Pavel Peřina a Marek Pilný.
7.9.Sporysz v HlučíněNovou posilou třetiligového Hlučína je třinecký obránce Martin Sporysz. Dvaadvacetiletý hráč bude působit u týmu MSFL formou hostování do konce roku 2015.
4.9.RozhodčíSobotní utkání proti Vyšehradu povede jako hlavní Pavel Franěk, prvním asistentem bude Pavel Vlasjuk, druhým Michal Myška.
Aktuální články
 
 

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2019 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál