V září 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.9.Poločas v národním dresuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál včera první poločas reprezentačního utkání týmů do 16 let mezi Českou republikou a Polskem. Po něm čeští reprezentanti vedli ve Świdnici 1:0. Po změně stran tým trenéra Radka Bejbla třikrát inkasoval a nakonec prohrál 1:3.
21.9.Se Sigmou od 17:00Přesný čas již zná duel 3. kola MOL Cupu mezi Sigmou Olomouc a FK Fotbal Třinec. Utkání se odehraje ve středu 26. září od 17 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.
21.9.U8 proti OpavěTřinec A - Opava 14:17
B: Gułaša 4, Charvát 3, Krišica 4, Larysch 2, Polok 1.

Třinec B - Opava 10:13
B: Bizoň 4, Kotlár 2, Bažant 2, Jopek M.1, Paseka 1.

„Zahráli jsme si přátelské utkání s kvalitním soupeřem. Nikdo nikoho výrazně nepřehrál a bojovnost byla vidět na obou stranách. Scházela nám pouze větší úspěšnost v koncovce,“ zhodnotil utkání trenér Lukáš Polok
20.9.Burgo proti PolskuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál celé utkání za reprezentační šestnáctku a pomohl českému týmu k vítězství 2:0 nad Polskem.

Další zápas sehraje česká šestnáctka proti Polsku dnes na hřišti ve Świdnici.
12.9.Los MOL CupuLosování šestnácti párů 3. kola MOL Cupu se uskuteční v pátek 14. září od 12:45. Losování proběhne v přímém přenosu ČT Sport. V osudí bude i náš klub. 3. kolo je na programu ve středu 26. září.

Nejvíce se mi líbil zápas na Dukle, řekl fanoušek Kuba Lanc

Čtyřzápasová vítězná šňůra třineckých fotbalistů v půlce podzimu jejich fanoušky namlsala. „Po téhle sérii výher se zdálo, že budeme bojovat o přední příčky,“ přiznal 30letý skalní příznivec Jakub Lanc.