V září 2018 byly zveřejněny tyto aktuality:

21.9.Poločas v národním dresuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál včera první poločas reprezentačního utkání týmů do 16 let mezi Českou republikou a Polskem. Po něm čeští reprezentanti vedli ve Świdnici 1:0. Po změně stran tým trenéra Radka Bejbla třikrát inkasoval a nakonec prohrál 1:3.
21.9.Se Sigmou od 17:00Přesný čas již zná duel 3. kola MOL Cupu mezi Sigmou Olomouc a FK Fotbal Třinec. Utkání se odehraje ve středu 26. září od 17 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.
21.9.U8 proti OpavěTřinec A - Opava 14:17
B: Gułaša 4, Charvát 3, Krišica 4, Larysch 2, Polok 1.

Třinec B - Opava 10:13
B: Bizoň 4, Kotlár 2, Bažant 2, Jopek M.1, Paseka 1.

„Zahráli jsme si přátelské utkání s kvalitním soupeřem. Nikdo nikoho výrazně nepřehrál a bojovnost byla vidět na obou stranách. Scházela nám pouze větší úspěšnost v koncovce,“ zhodnotil utkání trenér Lukáš Polok
20.9.Burgo proti PolskuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál celé utkání za reprezentační šestnáctku a pomohl českému týmu k vítězství 2:0 nad Polskem.

Další zápas sehraje česká šestnáctka proti Polsku dnes na hřišti ve Świdnici.
12.9.Los MOL CupuLosování šestnácti párů 3. kola MOL Cupu se uskuteční v pátek 14. září od 12:45. Losování proběhne v přímém přenosu ČT Sport. V osudí bude i náš klub. 3. kolo je na programu ve středu 26. září.

Nula potěší, ale raději bych bral výhru 2:1, řekl Bedecs

Hanáky z Prostějova fotbalisté Třince zdolat nedokázali, ale zato podruhé za sebou na svém hřišti udrželi čisté konto. „V Prostějově jsme více dominovali, teď naopak měli více šancí,“ zamyslel se obránce Imrich Bedecs.