Zobrazuji posledních 30 aktualit.

5.12.U11: PU proti BrušperkuFotbal Třinec - SK Brušperk 12:1
B: Babilon 5, Slíva 3, Kurečka 2, Kučera, Šlosar.

„V přátelském utkání hraném v hezké sportovní hale SK Bušperk naši kluci jednoznačně přehráli soupeře a s chutí si zastříleli,“ uvedl trenér Petr Bažanowski.

18.11.PU starších přípravekFotbal Třinec U11 - Ras Rybnik 10:5
B: Drahník 3, Slíva 2, Babilon 2, Vranka, Kučera, Michník.

„Přátelský zápas se soupeřem přinesl zajímavé utkání v podání obou týmu. V prvním poločase jsme si vytvořili dostatek golových situací, ale v koncovce jsme často selhali. Zápas hraný za chladného počasí nakonec naši hráči zvládli a zaslouženě zvítězili,“ okomentoval trenér Petr Bažanowski.

Fotbal Třinec U10 - Ras Rybnik 20:8

16.10.U11: Utkali se s BaníkemFotbal Třinec - FC Baník Ostrava 8:11
B: Babilon 3, Drahník, Vranka, Šlosár, Slíva, Bielský.

„Velmi kvalitní soupeř ze začátku utkání naše hráče víceméně ani nepustil do jakékoliv šance. Postupem času se naši kluci přizpůsobili hře soupeře a obrázek hry se srovnal. I přes porážku je třeba naše hochy pochválit za bojovnost a nasazení,“ pronesl trenér Petr Bažanowski.

21.9.BlahopřáníKulaté 60. narozeniny dnes slaví bývalý třinecký hráč Miroslav Mlejnek. V barvách slezského druholigového klubu odehrál v letech 1981-1985 103 zápasů a vstřelil 10 gólů. Kromě Třince oblékal dresy Bohemians, Sparty nebo Olomouc. Za klub FK Fotbal Třinec mu přejeme mnoho zdraví, štěstí, lásky a úspěchů.
19.9.Na pohár v první říjnový denUtkání 3. kola MOL Cupu již zná svůj termín. Zápas FK Teplice versus FK Fotbal Třinec se odehraje na Stínadlech v úterý 1. října od 17 hodin.
5.9.U11 proti polskému soupeřiFotbal Třinec - Piast P. Cieszyn 9:7
B: Babilon 3, Bielský 2, Štelbacký, Drahník, Vranka, Vlahač.

„V našem podání šlo o vyrovnané utkání dvou rozdílných poločasů, ve kterém jsme nakonec těsně zvítězili,“ uvedl trenér Petr Bažanowski.

30.8.U9 v BílovciFotbal Třinec - ŠSK Bílovec 24:8
B: Klimek 11, Gulaša 5, Charvát 3, Krišica 2, M. Jopek, O. Jopek, Lacek.

„I když byla jen hrstka kluků, ukázali, že je to baví a kvalita byla na naší straně,“ okomentoval trenér Martin Jopek.

16.8.Příprava žáků U12MFK Karviná - FK FOTBAL Třinec 2:8
B: Schneeberger 2, Dudys 2, Bujok 2, Vrška, Kunský.

16.8.Přípravka U11 v PolskuFotbal Třinec - ESBANK RAP RADOMSKO červení 2:0
B: Babilon, Kurečka.

Fotbal Třinec - ESBANK RAP RADOMSKO modří 15:0
B: Škripek 4, Drahník 3, Babilon 2, Vranka 2, Stryja 2, Slíva, Bielský.

Fotbal Třinec - KS Kuźnia Ustroń 2:3
B: Škripek , Babilon.

„Bylo znát, že jsou to první zápasy po dlouhé letní přestávce. Ale i přesto výsledkově kluci nijak nepropadli.,“ okomentoval trenér Petr Bažanowski.

15.8.Příprava žáků U13MFK Karviná - FK FOTBAL Třinec 7:6
B: Wrana 3, Klimek, Heczko, Sikora.

10.8.Příprava žákůFK FOTBAL Třinec U15 - MFK Vítkovice 3:3
B: Roček, Jalovičor, Nieslanik.

FK FOTBAL Třinec U14 - MFK Vítkovice 0:1
8.8.Schwendt v BlanskuZáložník Matěj Schwendt po roce opouští třinecký klub. Šestadvacetiletý středopolař odehrál pod Javorovým 16 zápasů a vstřelil 1 gól. Dnešním dnem se stal hráčem třetiligového Blanska.
8.8.Sleduj Ciencialu v repreDnešní utkání reprezentační devatenáctky na stadionu ve Frýdku-Místku můžete od 15 hodin sledovat na Youtube kanálu české reprezentace, případně po kliknutí na odkaz. Do utkání by měl zasáhnout i zástupce našeho klubu Lukáš Cienciala.
7.8.Tréninky přípravekK dorostencům a žákům se připojily i všechny kategorie přípravek, které v tomto týdnu začaly trénovat. Plán tréninků naleznete zde.

B: Poništ, Becik.
29.6.Nová posilaTřineckou sestavu pro dnešní utkání ve Slatinicích posílí bývalý hráč Jablonce, Slovácka a Mladé Boleslavi Jiří Valenta.
8.6.Ondrášovka CupTřinecký tým do 8 let se v těchto dnech účastní celorepublikového finálového turnaje Ondrášovka Cup v Chomutově. Zápasy proti Slavii (začátek v 14:30) a Jihlavě (15:45) můžete sledovat v přímém přenosu na webu www.tvcom.cz.
7.6.Třinečáci na mezinárodním poliTřinečtí zástupci Lukáš Cienciala a Matteo Burgo se zapojili do čtvrtečních reprezentačních zápasů.

Lukáš Cienciala odehrál ve Vlašimi proti národnímu týmu Bosny a Hercegoviny 20 minut a svým výkonem přispěl k vítězství české osmnáctky 3:1.

Dres šestnáctky oblékl na 59 minut Matteo Burgo. Hřiště opustil za stavu 2:0, bohužel jeho tým nakonec prohrál s Gruzií 2:3.
6.6.Druhé repre utkáníDnes se hrají druhá utkání obou reprezentačních družin. Kategorii U18 znovu prověří výběr z Bosny a Hercegoviny v 16.30 hodin a již v 11.00 bude obhajovat své vítězství šestnáctka proti Gruzii. Držíme Lukáši Ciencialovi (U18), Matteu Burgovi (U16) a jejich týmům palce.
5.6.Třinečáci v repreZáložník Lukáš Cienciala odehrál 70 minut proti Bosně a Hercegovině. Česká osmnáctka s jeho pomocí zvítězila 3:0. Na záznam utkání se můžete podívat ZDE.

Od úvodních minut nastoupil také další náš reprezentant Matteo Burgo. Svým výkonem dopomohl k výhře šestnáctky nad Gruzií 4:0. Gratulujeme!
4.6.Česká reprezentace dnes v akciPrvní z dvojce přípravných zápasu reprezentačního družstva U18, kde byl povolán i náš hráč Lukáš Cienciala, se odehraje dnes v 16.30 hodin proti Bosně a Hercegovině. Utkání proti Gruzii reprezentační tým U16 s Matteem Burgem odehraje v 17.00 hodin.
29.5.Cienciala a Burgo opět v repreČeská reprezentace povolala do svých řad záložníka Lukáše Ciencialu a obránce Mattea Burga. Reprezentační kategorie U18, do které spadá Lukáš Cienciala odehraje dvě utkání proti Bosně a Hercegovině. Gruzii se na druhou stranu postaví s reprezentačním týmem U16 Matteo Burgo.
28.5.U11: Rozstříleli Frýdek MístekFotbal Třinec - MFK Frýdek Místek 12:5
B: 4 Bujok, 2 Mitka, 2 Kunský, Strokosz, Bulej, Walach, Beia.
22.5.U11: Proti žákynímFotbal Třinec - MFK Vítkovice 5:5
B: 3 Bujok, Walach, Káňa.

„Odehráli jsme výborné utkání s mladšími žačkami z Vítkovic, v němž se blýskli skvělými individuálními výkony střelec Jakub Bujok a v poli dominovali Viktor Dudys s Andreou Serafínovou. Všichni hráči odvedli v utkání maximum a svými výkony mi udělali radost,“ pochválil svěřence trenér Zdeněk Cieslar.

20.5.U11: PU proti VítkovicímFotbal Třinec - MFK Vítkovice 4:4
B: 2 Vrška, Strokosz, Drahnik.

19.5.Juniorka na LesníDnes od 13 hodin nastoupí naše juniorka k poslednímu domácímu zápasu soutěže proti Jablonci. Utkání se odehraje na Městském stadionu.
15.5.U10: PU s BílovcemFotbal Třinec - SŠK Bílovec 22:2
B: 5 Slíva, 5 Babilon, 3 Kučera, 2 Vranka, 2 Škripek, Gaborčík, Witásek, Tkáč, Šlachta, Bruk.

„Naše starší přípravka si s chutí zastřílela a soupeře přehrála ve všech směrech,“ okomentoval vysokou výhru trenér Petr Bažanowski.

Naše mužstvo má potenciál, nepochybuje kapitán Kušnír

Kapitán třineckých fotbalistů Ondřej Kušnír se domnívá, že jeho mužstvo mělo na podzim na víc. „Budeme pracovat na tom, abychom se dostali na přední příčky,“ přislíbil.