Zobrazuji posledních 30 aktualit.

12.10.Cienciala proti NizozemskuTřinecký záložník Lukáš Cienciala odehrál v dresu národního týmu do 18 let 23 minut. Bohužel český tým v utkání na svého soupeře nestačil a prohrál s Nizozemskem 1:2.
12.10.Burgo nahrál na vítězný gólCelý zápas odehrál v dresu reprezentační šestnáctky Matteo Burgo a byl klíčovou postavou u jediného gólu v utkání proti Slovensku. Ve 45. minutě obešel na pravé straně dva soupeře a centrem do šestnáctky připravil jednoduchou pozici pro skórujícího Daňka. Češi tak v Ilavě zvítězili 1:0.
4.10.Přátelská utkání přípravekU11 - Milíkov (žáci) 4:2
B: Vrška, Bujok, Schneeberger, Starzyková.

U10 - Český Těšín 19:1
B: Bielský 5, Štelbacký 4, Slíva 4, Szotek 2, Turoň 2, Šlosár, Witásek.
21.9.Poločas v národním dresuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál včera první poločas reprezentačního utkání týmů do 16 let mezi Českou republikou a Polskem. Po něm čeští reprezentanti vedli ve Świdnici 1:0. Po změně stran tým trenéra Radka Bejbla třikrát inkasoval a nakonec prohrál 1:3.
21.9.Se Sigmou od 17:00Přesný čas již zná duel 3. kola MOL Cupu mezi Sigmou Olomouc a FK Fotbal Třinec. Utkání se odehraje ve středu 26. září od 17 hodin na Andrově stadionu v Olomouci.
21.9.U8 proti OpavěTřinec A - Opava 14:17
B: Gułaša 4, Charvát 3, Krišica 4, Larysch 2, Polok 1.

Třinec B - Opava 10:13
B: Bizoň 4, Kotlár 2, Bažant 2, Jopek M.1, Paseka 1.

„Zahráli jsme si přátelské utkání s kvalitním soupeřem. Nikdo nikoho výrazně nepřehrál a bojovnost byla vidět na obou stranách. Scházela nám pouze větší úspěšnost v koncovce,“ zhodnotil utkání trenér Lukáš Polok
20.9.Burgo proti PolskuTřinecký obránce Matteo Burgo odehrál celé utkání za reprezentační šestnáctku a pomohl českému týmu k vítězství 2:0 nad Polskem.

Další zápas sehraje česká šestnáctka proti Polsku dnes na hřišti ve Świdnici.
12.9.Los MOL CupuLosování šestnácti párů 3. kola MOL Cupu se uskuteční v pátek 14. září od 12:45. Losování proběhne v přímém přenosu ČT Sport. V osudí bude i náš klub. 3. kolo je na programu ve středu 26. září.
23.8.Změna termínu utkáníPůvodní termín 25.8.2018 mistrovského utkání kategorií U19 a U17 v Prostějově je přesunut na 28.8.2018.
14.8.Žáci ve Frýdku-MístkuFrýdek-Místek - U14 4:3 (2:0)

„K vidění byly dva zcela rozdílné poločasy. Ve druhé půli jsme se na soupeře dotáhli, hru obohatili rychlostí a důrazem, přesto se nám nepodařilo skóre obrátit,“ zhodnotil utkání trenér Ivan Martinčík
13.8.Žáci hostili doma BaníkU13 - Baník Ostrava 6:2 (4:1)
B: F. Čmiel (2), Folvarčný, Nalewajka, Staszko, Tumlíř.

„V utkání jsme byli po celou dobu lepším mužstvem a zaslouženě jsme zvítězili,“ okomentoval zápas trenér Petr Hrazdílek

U12 - Baník Ostrava 7:11
B: Gordan (4), Horniak (2), Sikora.

„Zápas nám ukázal zejména nedostatky v herních činnostech a odkryl, nač se s týmem intenzivně zaměřit. Pozitivně hodnotím produktivitu z vytvořených šancí,“ ohodnotil utkání trenér Jan Syrový
13.8.Šestnáctka proti BrnuZbrojovka Brno - U16 6:0 (3:0)

„Kluci si proti top týmu vyzkoušeli, jak vypadá fotbal, když se vše dělá v rychlosti, ve vysokém nasazení a zároveň bez ztráty kvality. Mělo by to pro ně být motivací, kam se lze ve fotbale posunout,“ okomentoval zápas trenér Karel Maceček
8.8.S Rýmařovem v úterýO den dříve než dle původního plánu proběhne duel 1. kola MOL Cupu. Souboj s třetiligovým celkem se uskuteční v úterý 14. srpna od 17 hodin na stadionu v Rýmařově.
8.8.Dvanáctka sbírala zkušenostiŠK Slovan Bratislava - U12 14:3
B: Gordan (2), Sikora.

„Zajímavá konfrontace se špičkou ze Slovenska. Projevilo se, v čem zaostáváme a na čem musíme výrazně zapracovat. Na druhou stranu jsem viděl obrovskou snahu od kluků. To považuji za klíčové pro další jejich rozvoj,“ zhodnotil utkání trenér Jan Syrový
7.8.Třináctka na SlovenskuŠK Slovan Bratislava - U13 4:0 (3:0)

„Ve slovenské Korni jsme se utkali se špičkovým slovenským mužstvem a ačkoli tomu výsledek ne zcela nasvědčuje, odehráli jsme velmi povedené utkání. Po většinu času jsme byli favoritovi rovnocenným soupeřem a pouze výkon nadstandardních útočníků Slovanu Bratislava rozhodl o naší porážce. Pokud vezmeme do úvahy, že na rozdíl od soupeře odehráli naši hráči své první utkání na celé hřiště, pak se s tím dobře popasovali. Utkání bylo velmi kvalitní a nezbývá než si přát, abychom se s takto kvalitními týmy mohli poměřovat častěji,“ okomentoval utkání trenér Petr Hrazdílek
26.7.Mladší dorostenci v PúchověU17 - Púchov 3:3 (0:2)
B: Tvrdý (2), Rusz.

„Byl to zajímavý zápas. Musím kluky pochválit za obrovskou bojovnost, kdy ve druhé polovině hry gólově dotáhli soupeře a skrze neproměněné šance remizovali,“ zhodnotil mezinárodní utkání trenér Petr Sostřonek
25.7.Příprava mladšího dorostuU17 - Frýdek Místek 1:4 (1:0)
B: Žabka.
U17 - Dubnica 1:2 (0:1)
B: Bora.

U16 - Frýdek Místek 3:3 (2:1)
B: Ondryhal (2), Skupieň.
U16 - Vítkovice 0:1 (0:1)
25.7.Starší dorost zahájil přípravuStarší dorost začal svá přípravná utkání výhrou nad Frýdkem Místkem 2:0. Střelcem obou branek byl F. Szotkowski. V sobotu devatenáctka prohrála s Dubnicí 1:2. Střelcem jediného třineckého gólu byl Wilk.

Osmnáctka své úvodní dva duely prohrála. S Frýdkem-Místkem 1:3 (gól: Laba). V gólové přestřelce podlehla mužům Bystřice 5:7. O branky se postarali Bora (2), Puczok (2), J. Szotkowski.
20.7.Junioři remizovali s TěšínemTřinečtí junioři si ve středu dali přípravné utkání s Českým Těšínem, ve kterém remizovali 3:3. Branky Třince vstřelili V. Cieslar, Ceniga a Wilk.
14.7.Junioři remizovali s OpavouTřinečtí mladíci v generálce na start Juniorské ligy remizovali s opavskou devatenáctkou 3:3. Góly Třince vstřelili Novotný, V. Cieslar a Joukl.
30.6.Turnaj nejmladší přípravky Třinecká nejmladší přípravka U7 se zúčastnila turnaje v Příboře, kde obsadila páté místo.

U11 - Frenštát 7:1
B: Pilch (2), Broda (2), Michalek (2), Klimek.

U11 - Hukvaldy 6:3
B: Michalek (2), Klimek, Pilch, Froleš, Wawracz.

U11 - Frýdlant 7:0
B: Klimek /2), Froleš (2), Pilch (2), Wawracz.

U11 - Staré Město 4:0
B: Klimek (2), Pilch, Michalek.

Sestava: Vojtěch Broda - Dominik Froleš, Ondřej Wawracz, Vojtěch Hlawiczka, Jakub Pilch, Pawel Michalek, Jakub Klimek. Trenéři: Pavel Klimek, Rafal Michalek.
5.6.Dorost od víkendu na BorkuZ důvodu rekonstrukce trávníku na Městském stadionu na Lesní se zbylé zápasy staršího i mladšího dorostu odehrají na Borku. Výjimkou je dnešní dvojutkání proti Opavě. To se uskuteční v areálu na Lesní.
4.6.Dorost odložen na úterýZ důvodu podmáčeného terénu na Městském stadionu na Lesní bylo nedělní utkání dorostenců (U19 a U17) proti Opavě odloženo na úterý 5. června se začátkem v 15:00, resp. v 17:00 hodin.
22.5.Derby s Frýdkem-MístkemVšechny Vás srdečně zveme na dohrávku odložených mistrovských utkání Moravskoslezské dorostenecké ligy proti okresnímu rivalovi z Frýdku-Místku. Přijďte naše dorostence podpořit, zápasy se odehrají ve středu na Městském stadionu.
U19 - Frýdek-Místek 15:30
U17 - Frýdek-Místek 17:30
18.5.Přípravka s KarvinouU11 - Karviná 3:3
B: Horniak 2, Wrana.

Třinec: Kajzar, Horniak, Wrana, Babilon, Gomola, Pilch, Klimek, Legerský, Konderla, King, Gaurová, Sikora.

Trenér Borgosz: „Podali jsme dobrý výkon, soupeře jsme předčili jak v kombinaci, tak v důrazu. Zápas měl skončit minimálně 8:3 pro nás, ale zahodili jsme strašně moc šancí. Karvinou výrazně podržel gólman.“
3.5.Výsledky mládežeU19 - Hlučín 1:1 (0:1)
B: Tatar.

U18 - Jeseník 7:0 (4:0)
B: Safak (3), Godfryd, Latocha, Pilch, Niemczyk.

U13 - Vsetín 10:1
B: Pieter (2), Martin Klocek (2), Roček (2), Nieslanik (2), Matěj Klocek, Kisza.

Bílovec - U13 0:6
B: Nieslanik (2), Jalovičor, Nguyen, Pieter, Matěj Klocek.

U12 - Vsetín 19:0
B: Nguyen (3), Folvarčný (3), Horniak (3), F. Čmiel (2), Jopek, Gaszek, P. Čmiel, Nalewajka, Noga, Wrana, Babilon, Sikora.

Bílovec - U12 0:6
B: Folvarčný (2), P. Čmiel, Nguyen, F. Čmiel, Brzezina.
30.4.Změna začátku v Budějovicích29. kolo FORTUNA národní ligy začne rychleji. Osm duelů předposledního kola začnou v neděli 20. května od 13:15. Týká se to také našeho duelu na hřišti Českých Budějovic.

Termín posledního kola nebyl změněn. 30. kolo bude rozehráno v pátek 25. května od 17 hodin.
25.4.Výsledky mládežeU19 - Kroměříž 0:2 (0:0)

B: Nguyen, Staszko.
19.4.PU s VítkovicemiTřinecká mladší přípravka do devíti let sehrála dva přípravné zápasy s Vítkovicemi a v obou zvítězila.

Třinec bílí U9 - Vítkovice 16:14
B: Babilon (6), Kurečka (4), Slíva (3), Lubas, Bažant, Škripek.
Sestava: Tkáč, Harok, Szotek, Škripek, Kurečka, Slíva, Lubas, Bažant, Babilon.

Třinec červení U9 - Vítkovice 14:6
B: Bielský (6), Vlahač (2), Turoň (2), Šlosár (2), Ščigel, Kučera.
Sestava: Szlaur, Vlahač, Válek, Cieslar, Bielský, Przeczek, Ščigel, Turoň, Šlosár, Kučera.

Trenéři: Bažanowski, Szuscik, Turoň.

V drtivém závěru rozhodl Ilko

Za výrazné podpory fanoušků dotáhli naši fotbalisté utkání proti Chrudimi do vítězného konce. O třech bodech rozhodl v první minutě nastaveného času Pavol Ilko.

Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál