V listopadu 2016 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
2.11.Martin Samiec: Hlavní je nebát se hrátOPA - TRI 4:0, 13.kolo | Igor MainkaPoprvé v letošní sezóně nastoupil od úvodní minuty do utkání Fortuna národní ligy třinecký odchovanec Martin Samiec. Bohužel duel s Opavou mu moc radosti nepřinesl.
2.11.U14 | Heczko zajistil domácím vítězstvíTRI - HFK 1:0, 10.kolo | Igor MainkaTřinecká čtrnáctka v posledním domácím soutěžním utkání roku 2016 zvítězila nad HFK Olomouc nejtěsnějším možným rozdílem 1:0. Jedinou trefu zápasu zaznamenal dvanáct minut před koncem David Heczko.
3.11.Starší přípravky v akciIgor MainkaStarší třinecké přípravky v minulých dnech sehrály zápasy Karty Cupu a zúčastnily se turnaje v Petřkovicích. Jak si vedly?
3.11.U15 | Patnáctka se rozloučila porážkouTRI - HFK 0:3, 10.kolo | Igor MainkaProhrou 0:3 skončil poslední domácí zápas v roce 2016 pro třinecký tým do patnácti let. Slezané po celé utkání nestačili na Hanáky a zaslouženě prohráli.
3.11.U19 | Nevydařený závěr rokuPRO - TRI 2:1, 1.kolo | Igor MainkaPo porážce se Slováckem prohráli naši starší dorostenci také v posledním podzimním kole na hřišti Prostějova 1:2 a přezimují na druhém místě za Frýdkem-Místkem.
3.11.Mladší žáci končí podzim v OstravěIgor MainkaPředehrávkou jarního kola zakončí naše dvanáctka svůj ligový podzim na horké půdě Baníku Ostrava. Zápas se odehraje na umělé trávě ve Vítkovicích v neděli 6. listopadu v 16:15. Souběžně se bude hrát i duel naší třináctky se stejně starou kategorií Baníku Ostrava.
4.11.Do Třince míří pernikáři z PardubicTRI - PCE 1:0, 14.kolo | Igor MainkaPomalu se nám blíží závěr podzimní části. Před námi už jsou pouze dva domácí zápasy. Ten nejbližší se uskuteční v sobotu od 10:15 na stadionu Rudolfa Labaje, kde hostíme tabulkového souseda z Pardubic. Věříme, že naše kluky povzbudíte už od první minuty.
5.11.Tři body jsou doma!TRI - PCE 1:0, 14.kolo | Igor MainkaNaši fotbalisté válečným výkonem přehráli Pardubice, díky trochu šťastné brance Michala Stříže zvítězili 1:0, ukončili sérii porážek a po patnácti soutěžních zápasech udrželi čisté konto.
7.11.U17 | Sedmnáctka zdolala OlomoucTRI - HFK 2:1, 14.kolo | Igor MainkaMladší dorostenci zvítězili doma na umělém trávníku nad 1. HFK Olomouc 2:1. Skóre otevřel i uzavřel útočník Jan Latocha.
7.11.U16 | Šestnáctka byla blízko výhryTRI - HFK 2:2, 14.kolo | Igor MainkaPět minut dělilo naší šestnáctku od vítězství nad Olomoucí. Proti HFK od 29. minuty vedla 2:1, jenže hosté díky gólu ze 76. minuty vyvezla z Třince bod.
7.11.Junioři kousek od boduTRI - KAR 2:3, 13.kolo | Igor MainkaPět minut dělilo naše juniory od bodového zisku na domácím trávníku proti vedoucí Karviné. Třinečtí dokázali dvakrát reagovat na branky soupeře, bohužel na gól Kovaříka už odpověď nenašli a prohráli 2:3.
8.11.Stříž o gólu: Dobře jsme si vybrali stranuTRI - PCE 1:0, 14.kolo | Igor MainkaNaši fotbalisté v sobotu přepisovali historii, když poprvé na svém stadionu porazili pardubický tým. Dopolední duel rozhodl jediný gól, trochu šťastný v podání Michala Stříže.
8.11.Byl jsem snad jediný, kterému se nula nepovedla, oddechl si PalečekTRI - PCE 1:0, 14.kolo | Igor MainkaPrvní čárku do kolonky vychytaných nul si mohl po zápase s Pardubicemi udělat brankář Lukáš Paleček. Přestože domácí defenzíva nepustila soupeře do vážnější šance, několik ošemetných situací musel řešit.
8.11.U15 | Nadějné vedení neudrželiVLM - TRI 2:2, 14.kolo | Igor MainkaTřinečtí mladíci neudrželi nadějné dvoubrankové vedení z úvodní patnáctiminutovky a nakonec se v zápase proti Valašskému Meziříčí museli spokojit s bodem za remízu 2:2.
8.11.U14 | Na závěr roku prohráliVLM - TRI 2:1, 14.kolo | Igor MainkaV posledním zápase podzimní části prohrála třinecká čtrnáctka na půdě Valašského Meziříčí 2:1, přestože po brance Hamroziho odcházela na poločasovou přestávku s jednobrankovým vedením.
8.11.U13 | Baník jednoznačným vítězemOST - TRI 12:0, 14.kolo | Igor MainkaNaši mladší žáci uzavřeli sezónu vysokou porážkou na hřišti ostravského Baník, a to 0:12. Kluci mají v zimní přestávce na čem pracovat, aby dohnali ostravský celek.
8.11.U12 | Krutý výsledek pro nejmladší žákyOST - TRI 9:2, 14.kolo | Igor MainkaPorážkou 9:2 na hřišti Baníku Ostrava skončilo poslední vystoupení třinecké dvanáctky v tomto roce. Ta v utkání doplatila na velké množství neproměněných šancí.
10.11.Proti Ostravě na Městském stadionuTRI - OST 4:1, 16.kolo | Igor MainkaPoslední podzimní utkání proti Baníku Ostrava se odehraje v sobotu 19. listopadu od 10:15 hod. na Městském stadionu na Lesní, tedy na atletickém stadionu, který pojme mnohem více diváků.
11.11.Poslední výjezd vede do ProstějovaPRO - TRI 0:0, 15.kolo | Igor MainkaNaše fotbalisty čeká v tomto roce poslední cestování za Fortuna národní ligou. První polovinu soutěže zakončí na hřišti nováčka z Prostějova, který s pěti body uzavírá druholigovou tabulku. Utkání na Hané začíná v sobotu ve 14 hodin.
12.11.V Prostějově gól nepadlPRO - TRI 0:0, 15.kolo | Igor MainkaZnovu bez inkasovaného gólu. Třinečtí opustili Prostějov s druhým čistým kontem v řadě. Bohužel oproti zápasu proti Pardubicím se nedokázali prosadit v útočné fázi a z Hané vyvezli pouze bod.