Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2013 vyšly tyto články:

2.12.Fotbalisté zakončili podzim na leděIgor MainkaV pátek dopoledne definitivně zakončili podzimní část třinečtí muži. Od pondělí je čeká dvoutýdenní dovolená, po které následuje individuální domácí příprava. Společné setkání nastane první pondělí po Novém roce, tedy 6. ledna.
2.12.Junioři zakončí podzim v JablonciIgor MainkaTřinečtí junioři sehrají poslední soutěžní utkání roku na severu Čech. Domácím budou chtít oplatit úvodní porážku 1:4. Zápas se uskuteční v 11:00 hodin na hřišti u Mozartovy ulice v Jablonci nad Nisou.
2.12.Junioři bojovali, ale na favorita ze severu Čech to nestačiloJAB - TRI 2:0, 22.kolo | Igor MainkaVelký boj o tři juniorské body svedli třinečtí mladíci na hřišti v Jablonci. Třinečtí měli šance, měli často více ze hry, bohužel chyběl tomu gólový efekt. Domácí dokázali dvě situace proměnit v branku a zvítězili 2:0. Oceláři zanechali na severu velmi dobrý dojem a ukázali, že Třinec není v juniorské lize žádným otloukánkem.
3.12.Přípravky sjížděly turnajeIgor MainkaTřinecké přípravky se o víkendu zúčastnily třech turnajů. Jedenáctka obsadila ve Frýdku šesté místo, devítka ve slovenské Korni sedmé a o příčku hůře skončili ve Smilovicích.
8.12.Motyčka v hokejové brance: Bylo to perfektníIgor MainkaVe své kariéře působil třinecký kapitán Martin Motyčka v pozici obránce nebo záložníka. Při hokejovém tréninku okusil novou roli. Postavil se do brány, kam se mnoho lidí bojí vkročit.
11.12.Překvapení pro nejmenšíIgor MainkaNečekaného návštěvníka měli v sobotu na tréninku nejmenší třinečtí fotbalisté. Do tělocvičny zavítal Mikuláš. Ten přinesl dětem nejen radost, ale i malé dárky. Děti nejenže ukazovaly fotbalové dovednosti, ale také zpívaly a recitovaly.
12.12.Kula: K úplné spokojenosti nám chybí pět bodů, přesto byl rok 2013 úspěšnýIgor MainkaRok 2013 představil pozitiva i negativa. Víte jaké? To se dozvíte v rozhovoru s trenérem a generálním manažerem klubu panem Karlem Kulou.
15.12.Třinecká přípravka na bramborové příčceIgor MainkaTřinecká přípravka (r. 2004) minulý týden zahájila Zimní ligu hranou ve Smilovicích a obsadila čtvrté místo, když v boji o bronz prohrála s Opavou.
18.12.Jedenáctka ve Smilovicích třetíIgor MainkaTřinecká přípravka do 11 let skončila na prvním turnaji Zimní ligy ve Smilovicích na bronzové příčce za vítěznou Žilinou a druhou Opavou.
19.12.Zimní příprava s příchutí Tipsport CupuIgor MainkaTřinečtí hráči v příštím týdnu zahájí individuální přípravu, aby byli plně připraveni na 6. ledna, kdy se opět sejdou v areálu na Lesní, kde začnou polykat první dávky kolektivní zimní přípravy. Během ní odehrají minimálně 11 přípravných zápasů včetně čtyř utkání Tipsport Cupu.
22.12.Papuga: Junioři udělali velký skokIgor MainkaZimní čas dal chvíli oddechu nejen dospělým, ale i juniorům. Ti po počátečních porodních bolestech rozjeli svůj vlak a s dalšími protivníky sváděli vyrovnané partie, doma často s vítězným koncem. Výsledkem podzimního snažení je třiadvacet bodů a osmnácté místo.
22.12.Ředitel mládeže Bury: Rok 2013 byl vcelku úspěšnýIgor MainkaŘeditel občanského sdružení Mgr. Vladislav Bury zhodnotil s námi rok 2013 a zároveň představil plány do následujícího roku. Tím nejzajímavějším je změna týkající se Sportovních tříd na Základní škole E. a D. Zátopkových.
23.12.Karel Kula zůstává na lavičceTomáš ŽelazkoGenerální manažer FK Fotbal Třinec Karel Kula, který vedl jako hlavní trenér druholigový tým třineckých fotbalistů v posledních čtyřech zápasech podzimní části, povede mužstvo i v jarní části. Vykonávat obě funkce – manažera i hlavního trenéra - je ale dosti časově náročné, takže některé úkoly manažera Karla Kuly se převedou na sekretáře „A“ mužstva pana Jakuba Kafku.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokKlubFK Fotbal Třinec děkuje všem partnerům, příznivcům a členům klubu za přízeň a podporu v roce 2013. Zároveň Vám všem přejeme příjemné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a úspěchu jak ve zbylých dnech roku 2013, tak i v následujícím roce. Věříme, že s Vaší pomocí budou mít naše výsledky stoupající tendenci.
24.12.Povánoční exhibice ve SmilovicíchIgor MainkaPřesně po roce se opět sejdou třinečtí fotbalisté a futsalisté. Druhé exhibiční utkání bude v pátek 27. prosince hostit Sportovní hala ve Smilovicích.
28.12.Smilovická hala nabídla vítězství trenérů a futsalistůIgor MainkaZajímavý koktejl v podobě futsalových utkání namíchali pořadatelé exhibice ve smilovické sportovní hale. Úsměvné momenty, parádičky, vysoké vítězství trenérů nebo vyrovnaný duel mezi druholigovými celky. To vše bylo k vidění v pátek večer ve Smilovicích.
31.12.Rok 2013 v obrazechIgor Mainka, Petr Rubal, Vojtěch Vladár, Jiří IpserRok 2013 byl pro třinecký fotbal pestrým rokem. Třinečtí muži se vrátili po roční pauze do druhé ligy, hráči trenéra Cieslara (U14) získali ve své kategorii bronzové medaile, vznikla třinecká juniorka a novou tvář dostala i budova Fotbalu Třinec.
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál