Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.2.Další výhra. Fotbalisté Třince zvítězili v ŽiliněZIB - TRI 2:4, 0.kolo | redakceČtvrté vítězství v přípravném období zaznamenali fotbalisté Třince. Rezervu Žiliny porazili zejména díky výbornému vstupu do obou poločasů.
2.2.Blahopřání jubilantovi!Jana ZipserováKulaté jubileum slaví bývalý vynikající útočník, nyní trenér a fyzioterapeut Karel Maceček. Dnes je tomu přesně 40 let od chvíle, kdy přišel na svět.
2.2.Divizní rezerva poprvé zvítězila DOB - TRB 3:4, 0.kolo | RedakceAž na třetí pokus se dočkali vítězství v přípravě fotbalisté záložního týmu Třince. Celek trenéra Jindřicha Dohnala vyhrál v Dolním Benešově.
4.2.U11, U10, U9: Na trianglu v Kysuckém Novém MestěJana ZipserováV chladném počasí se na umělé trávě utkali soupeři z Česka a Slovenska. Trianglu na slovenské půdě se zúčastnili tři třinecké kategorie spolu s hostujícím celkem MŠK Kysucké Nové Mesto a týmem MŠK Fomat Martin. Všechny týmy stanuly proti sobě ve dvou kolech a odehrály kvalitní utkání se spoustou branek.
5.2.Třinec získal dvě posily. Z Karviné přišli Puchel a Weber RedakceDvě nové tváře se objevily v kabině fotbalového Třince. Z prvoligové Karviné pod Javorový zamířili středopolař Tomáš Weber a levý záložník Erik Puchel.
8.2.Juniorka Třince dostala lekci v RužomberokuRUB - TRB 7:0, 0.kolo | redakcePřípravné utkání proti juniorce Ružomberoku se třinecké rezervě hrubě nevyvedlo. Ze Slovenska si odvezla drtivou porážku.
9.2.Třinec v přípravě poprvé prohrál. Nestačil na OpavuOPA - TRI 3:2, 0.kolo | redakceS dosud nejtěžším soupeřem v přípravném období, prvoligovou Opavou, zapsali fotbalisté Třince i navzdory solidnímu výkonu první porážku.
10.2.Sportovní dopoledne třineckých školekJana ZipserováMateřské školky a třinecký fotbalový klub již nějaký čas úzce spolupracují a podílejí se na vedení dětí ke sportu. Proto se pro ně znovu rozhodli zorganizovat sportovní dopoledne. Své prostory pro konání těchto pohybových aktivit poskytla organizace STaRS Třinec.
10.2.U13, U12: Přátelák proti Frýdku-MístkuJana ZipserováV sobotu hostili třinečtí mladší žáci soupeře z Frýdku-Místku. Obě kategorie s přehledem přípravná utkání ovládly a právem vysoko zvítězily.
11.2.Byl to vyrovnaný zápas, až na úvod, pochvaloval si kouč HabanecredakcePrvní porážku z přípravě druholigovým fotbalistům Třince uštědřila Opava. Celek Svatopluka Habance na půdě prvoligisty sahal po remíze, i proto byl zkušený kouč s předvedenou hrou vcelku spokojen.
11.2.GRATULACE K ŽIVOTNÍMU JUBILEUKlubNáš klub nezapomíná na hráče, kteří v minulosti pro klub odvedli spoustu skvělé práce. V letošním roce slaví svá životní jubilea hned několik z nich. Je nám ctí popřát Kazimíru Mrózkovi, který oslaví krásných 70 let. Zapsal se do podvědomí fanoušků jako úspěšný brankář, v nejvyšší soutěži odehrál 42 utkání. Do ligy vstoupil v sezóně 1970/71 v dresu Třince. Jménem klubu FK Fotbal Třinec oslavenci k tomuto jubileu přejeme hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do dalších let.
12.2.U9: Přivezli zlato z PříboruJana ZipserováMladší přípravce trenérského tria Polok, Mizera a Jopek se turnaj povedl. Kluci nenašli přemožitele a bez jediné prohry prošli celým turnajem. Zaslouženě přivezli zlato.
12.2.Třinec pokořil lídra druhé slovenské ligy TRI - DBB 4:2, 0.kolo | redakceTřebaže s Bánskou Bystricí fotbalisté Třince prohrávali už 0:2, díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase otočili na 4:2 a přičetli pátou výhru v přípravě.
13.2.U10: Turnaj v KorniJana ZipserováKrásné druhé místo obsadila kategorie starší přípravky trenéra Františka Vrškového. Jediná prohra turnaje, která přišla ve finále s týmem Fomat Martin, rozhodla o stříbrném osudu třineckých hochů, kteří bojovali ze všech sil.
14.2.Kouč Habanec po Bystrici: První poločas byl velmi špatnýredakceZatímco za první poločas trenér třineckých fotbalistů Svatopluk Habanec hráče pokáral, druhá půle zápasu s Banskou Bystricí se blížila jeho představám.
15.2.Třinec nestačil na rezervu ostravského Baníku OVB - TRI 4:1, 0.kolo | redakceDruhou porážku v zimní přípravě fotbalistům druholigového Třince uštědřila juniorka Baníku Ostrava posílena o několik hráčů z ligového áčka.
16.2.Záložní tým uspěl na Kysucách MSK - TRB 0:2, 0.kolo | redakceRezervní mužstvo Třince po zodpovědném výkonu zvítězilo nad Kysuckým Novým Mestem.
18.2.U13, U12: Obě kategorie vyhrályJana ZipserováZa přátelským utkáním vyrazili mladší žáci na Slovensko. Obě utkání dopadla lépe pro třinecké hochy, kteří tak mohli prověřit, jak jsou na tom před pomalu se blížící jarní částí sezóny.
18.2.Kulatiny dnes slaví Petr SostřonekJana ZipserováDnes oslavil krásné šedesáté narozeniny dlouholetý trenér a šéf SCM Petr Sostřonek.
19.2.V Třinci jsem byl rád. Klukům budu držet palce, řekl Filip KubalaredakceFotbalový Třinec přišel v zimní pauze o svého nejlepšího střelce. Jeho odchovanec Filip Kubala, autor sedmi podzimních branek, přijal nabídku Karviné, které chce pomoct k záchraně nejvyšší soutěže.
Další stránky
12>>
 
Copyright © 2009-2021 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál