V březnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Kalivoda a Paleček o ZnojmuZNO - TRI 2:0, 20.kolo | Igor MainkaJak viděli nedělní utkání ve Znojmě trenér Marek Kalivoda a brankář Lukáš Paleček?
31.3.Fotbalový svátek v TřinciTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor MainkaPo loňské návštěvě prvoligové Dukly Praha zavítá do města oceli další věhlasný fotbalový tým. Trojnásobný mistr České republiky, vítěz poháru z roku 2000 a čtvrtfinalista Poháru UEFA z roku 2002 FC SLOVAN LIBEREC. Třinečtí se s tímto celkem poperou v rámci Poháru FAČR o postup do semifinále. První zápas začíná ve středu od 15:30 na stadionu Rudolfa Labaje.
30.3.Junioři neuspěli s Táborskem a zůstávají posledníTRI - SSU 2:4, 27.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři nezvládli domácí utkání s Táborskem, dovolili Jihočechům vstřelit čtyři góly a po zásluze odešli ze hřiště jako poražení. Nepomohlo jim ani vedení po krásné střele Kučery z 33. minuty.
29.3.Souboj Jihu proti Severu skončil lépe pro domácíZNO - TRI 2:0, 20.kolo | Igor MainkaSouboj sousedů v tabulce dopadl úspěšně pro jihomoravský celek. Ten dokázal po změně stran využít dvou úniků, které jim nabídla třinecká družina a dvěma góly rozhodl o zisku tří bodů pro Znojmo.
28.3.Znojmo doma v roli favorita, ale Třinec nedá kůži lacinoZNO - TRI 2:0, 20.kolo | Igor MainkaČtvrtý souboj s celkem ze spodních příček tabulky svedou naši fotbalisté v neděli odpoledne na hřišti ještě loni prvoligového celku ze Znojma. Utkání na jihu Moravy začíná v 15 hodin.
27.3.Vstupenky na pohárové čtvrtfináleTRI - LIB 3:1, 5.kolo | Igor MainkaPrvní čtvrtfinále Poháru FAČR mezi FK FOTBAL TŘINEC a FC SLOVAN LIBEREC, hrané na stadionu Rudolfa Labaje, se uskuteční ve středu 1. dubna od 15:30. Oproti zápasům Fotbalové národní ligy dojde k menším změnám v cenách a platnosti vstupenek.
26.3.Mladší dorost hostí v sobotu Zlín, žáci zahájí jaro prvními zápasyOndřej ZoubekNa poslední březnový víkend se hráči žákovských kategorií těšili, začíná jim totiž jarní polovina sezony. Ty nejmladší budete moci podpořit v neděli na Borku v zápasech proti Valašskému Meziříčí. Starší žáci vycestují v sobotu do Uničova, mladší dorostenci přivítají na umělce soupeře ze Zlína. Jako první ze všech se ovšem představí devatenáctka, která se pokusí na první jarní vítězství navázat už v pátek ve Vítkovicích.
25.3.Akreditace na pohárové čtvrtfináleIgor MainkaJelikož očekáváme zvýšený zájem médií o čtvrtfinálové pohárové utkání FK FOTBAL TŘINEC - FC SLOVAN LIBEREC, hrané ve středu 1. dubna od 15:30, rozhodli jsme se zavést pro toto utkání speciální akreditační systém.
24.3.Paleček nás hodně podržel, vyzdvihl brankáře střelec vítězné brankyTRI - UNL 3:1, 19.kolo | Igor MainkaSobotní utkání proti Ústí nad Labem rozhodl svým únikem po levé straně záložník Jiří Janoščín. Jeho první střelu gólman vyrazil, ale na dorážku již byl krátký. Třinecký záložník měl prsty i ve třetím gólu. Jak viděl sobotní klání?
24.3.Pohár začne rychlejiIgor MainkaPrvní čtvrtfinále Poháru FAČR začne o hodinu rychleji, než se původně plánovalo. Vedení klubu chtělo aspoň trochu vyjít vstříc fanouškům, kteří chtějí vidět třetí semifinále hokejové extraligy. Utkání mezi Třincem a Libercem začne ve středu 1. dubna od 15:30.
23.3.Junioři dnes vletí na klokany z VršovicB05 - TRI 1:2, 26.kolo | Igor MainkaDnes od 13 hodin vystoupí třinečtí junioři na hřišti v Praze v Bedřichovské ulici v rámci 26. kola Juniorské ligy. Jejich soupeřem budou domácí Bohemians. Klokani jsou aktuálně na 12. místě, Třinec je se čtyřbodovou ztrátou na devatenáctý Varnsdorf poslední. Utkání začíná ve 13 hodin.
23.3.Junioři překvapili a zvítěziliB05 - TRI 1:2, 26.kolo | Igor MainkaTým trenéra Kamila Papugy překvapil v Praze a porazil dvanácté Bohemians 1:2. Všechny góly padly po změně stran. Na dvě trefy Marka Gajdošíka odpověděl už jen snížením domácí Jakub Řezníček.
23.3.Hokejisté nám ukázali, že se musí hrát do poslední minuty, nabádal hráče trenér KalivodaTRI - UNL 3:1, 19.kolo | Igor MainkaSobotní důležité utkání zvládli Třinečtí téměř na výbornou, když rozjeté Ústí přibrzdili týmovým výkonem vyústěným třemi góly v síti severočeského týmu. Svůj podíl na vítězství měl i trenér Marek Kalivoda, který po zápase v Opavě udělal v sestavě několik změn.
21.3.Třinec důležitý zápas zvládlTRI - UNL 3:1, 19.kolo | Igor MainkaNaši to dokázali a v záchranářském boji porazili Ústí nad Labem 3:1. O svém vítězství rozhodli ve druhém poločasu, kdy misky vah na třineckou stranu naklonil Janoščín. Domácí vítězství pečetil v 85. minutě Dedič a posunul Třinec na 12. místo Fotbalové národní ligy.
20.3.Další klíčový duel o záchranu, soupeřem je Ústí nad LabemTRI - UNL 3:1, 19.kolo | Igor MainkaDalší důležité utkání sehrají naši fotbalisté tuto sobotu, kdy na domácím trávníku přivítají další severočeský klub. Do Třince přijede Ústí nad Labem, které v jarní části ještě neztratilo ani bod, díky čemuž vystoupilo ze sestupové vody. Zápas začíná v 10:15.
19.3.Dorost vstoupí do jarní části souboji s brněnskými celkyOndřej ZoubekTřinečtí muži a junioři již mají v jarní polovině sezony odehráno několik mistrovských utkání. Mládežnická mužstva si musela na své jarní premiéry počkat až do druhé půlky března. Dorostenci se dočkají již tento víkend. Zatímco devatenáctka přivítá v sobotu na umělce Spartu Brno, mladší dorostenci poměří v moravské metropoli síly s věhlasnějším brněnským týmem, Zbrojovkou. Žáci rozehrají jarní část o týden později.
17.3.Václav Tomeček: Příprava mi pomohla, na hřišti se cítím lehčíOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaNejviditelnějším hráčem Třince byl v sobotním neúspěšném utkání proti Opavě záložník, který v zimě přišel z Olomouce, Václav Tomeček. V závěru prvního poločasu otevřel skóre a po změně stran se snažil přidat druhou branku, avšak neúspěšně.
16.3.Opava vyhrála zaslouženě, shodli se trenéřiOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaVítězstvím domácích fotbalistů skončilo sobotní utkání hrané pod umělým osvětlením v Opavě. Opavané dokázali ve druhém poločase otočit nepříznivý výsledek a nakonec zvítězili 3:1. Klíčovým gólem byla branka Jursy na 1:1. Jak utkání hodnotili oba trenéři?
15.3.Trenér juniorky zve na Spartu: Byl bych rád, kdyby nás fanoušci podpořiliIgor MainkaNedělní program v areálu na Lesní obstará velký duel. Do Třince přijede juniorka pražské Sparty. Slavný klub využívá Juniorskou ligu nejen ke zkvalitnění práce s mládeží, ale rovněž v ní dostávají příležitost hráči, kteří pravděpodobně nenastoupí za A-mužstvo. Utkání Třinec – Sparta začne v 11:15.
15.3.Sparta potvrdila roli favoritaTRI - SPA 0:2, 25.kolo | Igor MainkaMladíci Sparty dnes na umělém trávníku na Lesní ukázali, že i bez posil z A-mužstva jsou silným celkem a v předehrávce 25. kola porazili naše chlapce zaslouženě 0:2. Třineckým nepomohla ani velká šance v úvodu druhé půle, kterou Martynek zahodil.
12>>

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.