V březnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.3.Junioři doma s JabloncemTRI - JAB 1:0, 23.kolo | Igor MainkaSvůj druhý jarní duel dnes odehrají třinečtí junioři. Na domácím trávníku s umělým povrchem přivítají favorizovaný Jablonec. Zápas začíná v 15:00.
1.3.Juniorka zdolala ve výborném zápase favorizovaný JablonecTRI - JAB 1:0, 23.kolo | Ondřej ZoubekTřinečtí junioři nastoupili na jaře poprvé doma, ale v souboji s Jabloncem byli jasným favoritem hosté. Jenomže ti v první půli neproměnili své šance a ve druhém poločase Brycha ani pořádně neohrozili. Slezané si naopak počkali na jedinou větší příležitost a deset minut před koncem jim čtvrtou výhru v sezoně vystřelil Dawid Martynek.
4.3.Jarní část klepe na dveřeIgor MainkaUž v sobotu odstartuje pro třinecké fotbalisty jarní část Fotbalové národní ligy. V rámci 17. kola přivítají v tradičním dopoledním čase severočeský celek Baník Most. Představujeme vám soupisku hráčů, kteří se porvou o 42 druholigových bodů.
5.3.Kapitán Vomáčka: Tým je zdravý, ale je potřeba to ukázat na hřištiIgor MainkaTěsně před zahájením jarní části jsme se pobavili s kapitánem mužského týmu Benjaminem Vomáčkou. Nejen on se těší na samotný restart Fotbalové národní ligy, který proběhne v sobotu dopoledne na stadionu Rudolfa Labaje.
6.3.V sobotu začínáme hned zostra! Přijede mostecký BaníkTRI - MOS 1:0, 17.kolo | Igor MainkaPo více než třech měsících se fotbalisté opět rozběhnou do mistrovského kolotoče. Začátek mají hodně nepříjemný, neboť je čekají soupeři ze spodku tabulky. Tím prvním je tabulkový soused z Mostu, který má jen o bod méně. Utkání začíná v sobotu od 10:15 na stadionu Rudolfa Labaje.
7.3.První jarní vítězství zařídil MotyčkaTRI - MOS 1:0, 17.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté výborně vstoupili do jarní části Fotbalové národní ligy, když ovládli domácí utkání s Mostem a i přes řadu neproměněných šancí se radovali z těsného, ale zaslouženého vítězství 1:0.
9.3.Junioři dnes v PříbramiPRI - TRI 2:0, 24.kolo | Igor MainkaDnes vyběhnou na trávníku v Příbrami ke svému dalšímu zápasu třinečtí junioři, kde se pokusí odpoutat z poslední příčky Juniorské ligy. Zápas startuje v 15 hodin.
9.3.Junioři v Příbrami nebodovaliPRI - TRI 2:0, 24.kolo | Igor MainkaTřinečtí mladíci nenavázali na vítězství s Jabloncem a prohráli v Příbrami 2:0. Oba góly domácích vstřelil vyhlášený střelec Pavel Fořt.
9.3.Kalivoda: Mrzelo by nás, kdyby zápas skončil 0:0TRI - MOS 1:0, 17.kolo | Igor MainkaPrvní jarní klíčové utkání je již minulostí. Naštěstí pro nás dopadlo dobře a po nedělních dohrávkách 17. kola jsme poskočili v tabulce na 12. místo a zvýšili náskok nad sestupovou propastí na tři body.
10.3.Motyčka: Změnil jsem stravu, takže Malda to bude mít drahéTRI - MOS 1:0, 17.kolo | Igor MainkaKlíčovým mužem sobotního otvíracího zápasu jarní části fotbalové ligy byl nakonec záložník Martin Motyčka. V 70. minutě jeho střelu famózně vytáhl nad bránu brankář Mandous, ale v 86. minutě už nestačil na jeho hlavičku, která znamenala pro Třinec první tři body v sezóně.
11.3.Přípravka v Žilině nejlepšíIgor MainkaTřinecká přípravka do jedenácti let o víkendu vycestovala za hranice. Na slovenském území, konkrétně v Žilině, vyválčila zlaté medaile za vítězství na místním turnaji. V konkurenci dalších šesti týmů neztratila ani bod a zaslouženě si také odvezla pohár pro vítěze.
13.3.Pavel Malíř: V Opavě musíme hrát stejně dobře dopředu i dozaduTRI - MOS 1:0, 17.kolo | Igor MainkaSlužebně nejstarším hráčem v třineckém A-mužstvu je Pavel Malíř. Pětatřicetiletý matador prožil v Třinci svou třináctou zimní přípravu a v sobotu nastoupil ke svému 345. mistrovskému utkání v dresu slezského „Bílého baletu“. V sobotu sice nedal penaltu, ale spoluhráči ukázali soudržnost a společně vyválčili důležité tři body proti Mostu.
13.3.V sobotu počtvrté na OpavuOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaDruhé jarní mistrovské utkání přivede naše fotbalisty na stadion do opavských městských sadů, kde se utká s domácím Slezským FC. Oba celky se proti sobě postaví v této sezóně už počtvrté. Dvakrát se z vítězství radoval Třinec, utkání v Opavě skončilo remízou. Zápas začíná v sobotu od 18:00 hodin.
14.3.Třinečtí neudrželi těsné vedeníOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaAni úvodní gól nestačil hráčům z Těšínských Beskyd k vítězství v 18. kole Fotbalové národní ligy. Opavu po změně stran nakopl šťastný gól Jursy, na který navázali dalšími dvěma góly a po zásluze zvítězili 3:1.
15.3.Trenér juniorky zve na Spartu: Byl bych rád, kdyby nás fanoušci podpořiliIgor MainkaNedělní program v areálu na Lesní obstará velký duel. Do Třince přijede juniorka pražské Sparty. Slavný klub využívá Juniorskou ligu nejen ke zkvalitnění práce s mládeží, ale rovněž v ní dostávají příležitost hráči, kteří pravděpodobně nenastoupí za A-mužstvo. Utkání Třinec – Sparta začne v 11:15.
15.3.Sparta potvrdila roli favoritaTRI - SPA 0:2, 25.kolo | Igor MainkaMladíci Sparty dnes na umělém trávníku na Lesní ukázali, že i bez posil z A-mužstva jsou silným celkem a v předehrávce 25. kola porazili naše chlapce zaslouženě 0:2. Třineckým nepomohla ani velká šance v úvodu druhé půle, kterou Martynek zahodil.
16.3.Opava vyhrála zaslouženě, shodli se trenéřiOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaVítězstvím domácích fotbalistů skončilo sobotní utkání hrané pod umělým osvětlením v Opavě. Opavané dokázali ve druhém poločase otočit nepříznivý výsledek a nakonec zvítězili 3:1. Klíčovým gólem byla branka Jursy na 1:1. Jak utkání hodnotili oba trenéři?
17.3.Václav Tomeček: Příprava mi pomohla, na hřišti se cítím lehčíOPA - TRI 3:1, 18.kolo | Igor MainkaNejviditelnějším hráčem Třince byl v sobotním neúspěšném utkání proti Opavě záložník, který v zimě přišel z Olomouce, Václav Tomeček. V závěru prvního poločasu otevřel skóre a po změně stran se snažil přidat druhou branku, avšak neúspěšně.
19.3.Dorost vstoupí do jarní části souboji s brněnskými celkyOndřej ZoubekTřinečtí muži a junioři již mají v jarní polovině sezony odehráno několik mistrovských utkání. Mládežnická mužstva si musela na své jarní premiéry počkat až do druhé půlky března. Dorostenci se dočkají již tento víkend. Zatímco devatenáctka přivítá v sobotu na umělce Spartu Brno, mladší dorostenci poměří v moravské metropoli síly s věhlasnějším brněnským týmem, Zbrojovkou. Žáci rozehrají jarní část o týden později.
20.3.Další klíčový duel o záchranu, soupeřem je Ústí nad LabemTRI - UNL 3:1, 19.kolo | Igor MainkaDalší důležité utkání sehrají naši fotbalisté tuto sobotu, kdy na domácím trávníku přivítají další severočeský klub. Do Třince přijede Ústí nad Labem, které v jarní části ještě neztratilo ani bod, díky čemuž vystoupilo ze sestupové vody. Zápas začíná v 10:15.
12>>

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.