Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2020 vyšly tyto články:

2.4.Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu redakceSílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.
8.4.Zapoj se do projektu Trénuj domaJana ZipserováEdukační projekt Fotbalové asociace České republiky "Trénuj doma" odstartován. Již několik dní je spuštěn tento program mající za úkol nejen udržet sportovce aktivní, ale také všem lidem zpestřit dny v nouzovém stavu.
9.4.Potřebovali bychom trénovat auty, směje se kouč Třince HabanecredakceFortuna:Národní liga je až do odvolání přerušena. Třinečtí fotbalisté prozatím trénují individuálně. „Snažíme se být co nejlépe připravení na to, kdyby se soutěž znovu rozběhla,“ řekl trenér Svatopluk Habanec.
20.4.Těším se, až začneme trénovat všichni spolu, říká kapitán KušnírredakceOd zavedení nouzového stavu se připravovali samostatně. V pondělí po několikadenním volnu už začali třinečtí fotbalisté trénovat ve skupinkách na hřišti. „Měli jsme v podstatě čtyři měsíce přípravy, což jsem ještě nikdy nezažil,“ řekl kapitán mužstva Ondřej Kušnír.
20.4.Začíná nám prakticky třetí příprava, glosoval návrat na hřiště trenér HabanecredakceIndividuální přípravě je zřejmě definitivně konec. Fotbalisté Třince už znovu trénují společně, i když zatím jen v osmičlenných skupinkách. „Není to však plnohodnotný, ale polovičatý trénink,“ zdůraznil hlavní kouč Třince Svatopluk Habanec.
30.4.Domů do Sence se Bedecs nevrátil. Zůstal jsem v Třinci, abych nemusel do karantény, řekl redakcePřes měsíc se fotbalisté Třince připravovali individuálně v domácích podmínkách. Zástupce kapitána Imrich Bedecs trénoval celou dobu v Třinci, domů do Sence se nedostal. „Nařízenou karanténou bych ztratil čtyři týdny,“ vysvětli
Aktuální články
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál