V lednu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Malíř: Nakopávané balóny k ničemu nevedouIgor MainkaDo utkání s Baníkem vyběhl na pravé straně zálohy zkušený středopolař Pavel Malíř. Dvaatřicetiletý hráč se v utkání s prvoligovým soupeřem postaral o jediný gól Třince, když ve druhé půli proměnil penaltu.
29.1.Mladší žáci se potili v BystřiciIgor MainkaTřinečtí hráči do 13 let a mladší žáci sportovních tříd 4. základní školy absolvovali v minulých dnech soustředění v Bystřici nad Olší.
28.1.Baník oplatil Třinci podzimní porážkuTRI - OST 1:3, 0.kolo | Ondřej Kreželok, Igor MainkaMalý fotbalový svátek na Lesní dopadl lépe pro celek Baníku Ostrava. Tým trenéra Malury zvítězil nad Třincem 3:1, když si v prvním poločase vytvořil náskok dvou branek, který sice po změně stran snížil úspěšnou exekucí pokutového kopu Malíř, ale tečku za výsledkem udělal tucet minut před koncem mladý Dostál.
27.1.Do Třince míří BaníkTRI - OST 1:3, 0.kolo | Igor MainkaUž zítra se odehraje na třinecké umělce podle atraktivity "zápas přípravy". Do města oceli přijede účastník nejvyšší soutěže a regionální rival Baník Ostrava. Utkání začíná na umělce v 11 hodin.
26.1.Fanoušci skončili v Praze ve čtvrtfináleMichal StawarczykTřinečtí fanoušci skončili na mezinárodním turnaji fans v Praze ve čtvrtfinále, když v boji o postup mezi čtyři nejlepší vypadli s vítězem druhé skupiny Unií Viktorie až po penaltovém rozstřelu.
25.1.Třinečtí v Žilině nepřekvapiliZIL - TRI 3:0, 0.kolo | Igor MainkaSvěřenci trenéra Luhového výsledkově nepřekvapili a vedoucímu celku slovenské Corgoň ligy podlehli 0:3. K lepšímu výsledku nepomohl ani houževnatý výkon hráčů zpod Javorového.
24.1.Daniel Rehák: Necítil jsem se špatněIgor MainkaObránce Daniel Rehák dohrával závěr podzimní části se zdravotními problémy. V zimní přestávce se dal na léčení a v sobotu dopoledne vyběhl ke svému prvnímu zápasu v roce 2012 proti Opavě. Ani on však nedokázal zabránit třem gólům v Brukově síti.
21.1.Opava přehrála TřinecTRI - OPA 1:3, 0.kolo | Igor MainkaFotbalisté Slezského FC Opava přehráli na umělé trávě v Třinci na Lesní tým Třince a díky výborné první půli zvítězili 3:1. O branky se postarali Radzinevičius (2) a Grussmann, za domácí snižoval Hanus.
20.1.Vyjádření k hracímu času v jarní částiTisková zprávaVedení fotbalového Klubu se zabývalo vyhodnocením podzimní části sezóny 2011/2012 a z pohledu organizačního zajištění došlo k závěru, že z níže uvedených důvodů, je vhodné, vrátit se k původnímu začátku mistrovských utkání tj. sobota 10:15 hod.
20.1.Třinec přivítá OpavuTRI - OPA 1:3, 0.kolo | Igor MainkaV sobotu od 11 hodin nastoupí svěřenci trenéra Luhového proti druholigové Opavě. Na podzim se Třinečtí s tímto celkem střetli dvakrát, v poháru prohráli na penalty po remíze 2:2, v lize pak utkání na Lesní skončilo nerozhodně 1:1.
19.1.Zimní turnaj klepe na dveřeIgor MainkaUž tuto neděli bude na umělém trávníku na Lesní zahájen třetí ročník mezinárodního zimního turnaje. Letos se ho zúčastní celkem 10 mužstev včetně nejstaršího třineckého dorostu. Vítěz bude znám nejpozději 18. března.
18.1.Prezident Delong rezignovalIgor MainkaPosledním setkáním dozorčí rady FK Fotbal Třinec bylo pro prezidenta klubu PaedDr. Evžena Delonga. Muž, jenž na prezidentském křesle seděl čtyři roky, na svou funkci rezignoval.
17.1.Třinec porazil i HlučínTRI - HLU 1:0, 0.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté uspěli i ve druhém přípravném utkání. Na těžkém terénu za hustého sněžení nabídli divákům atraktivní podívanou nahoru dolů s velkým množstvím šancí, avšak pouze jediná byla proměněna v gól. O to se postaral ve druhém poločase po centru Malíře na hrotu hrající Petr Joukl.
17.1.Mladší žáci na turnajíchIgor MainkaMladší žáci se o víkendu zúčastnili turnajů v Třinci a ve Frýdku-Místku. U12 vybojovala na turnaji hraném v hale STaRS bronzové medaile, jejich o rok starší kolegové skončili s jednou porážkou ve Frýdku pátí.
16.1.Luhový: Zimní příprava se od loňské moc nelišíIgor MainkaPo vítězném utkání s divizními Petrovicemi si na redakci udělal čas trenér Ľubomír Luhový, aby odpověděl na sérii otázek ohledně zimní přípravy.
14.1.Třinečtí v premiéře porazili PetroviceTRI - LPE 6:0, 0.kolo | Igor MainkaV úvodním utkání roku 2012 nadělili svěřenci trenéra Luhového divizním Petrovicím půl tucet branek. Většina padla už v prvním poločase do sítě brankáře Sabely, další dvě přidali hráči v červeném po změně stran.
14.1.Ledový muž se vrátil do BeskydIgor MainkaPo roce a půl stráveném v polském druholigovém klubu Sandecja Nowy Sacz se vrátil pod Javorový zkušený křídelní záložník Pavel Eismann. Sedmadvacetiletý záložník přišel vyztužit levou stranu střední řady. S třineckým klubem se dohodl na spolupráci do konce sezóny.
13.1.Třinec Cup za dveřmiIgor MainkaFotbalový klub FK Fotbal Třinec pořádá v sobotu 14. ledna další mládežnický turnaj. O celkové prvenství bude v hale STaRS bojovat deset týmů včetně dvou Třineckých. Turnaj pro hráče do 12 let bude zahájen už něco málo po osmé hodině ranní. Neváhejte a přijďte naše malé kluky povzbudit.
12.1.Miroslav Ceplák: Příprava se od loňské moc nelišíIgor MainkaTřinečtí fotbalisté jsou ve druhém týdnu zimní přípravy, kterou zahájili v středu 4. ledna. Jedním z hráčů, který zažívá nepříjemný dril je i slovenský záložník Miroslav Ceplák. S mužem, který touto zimou zahájil sedmý rok svého působení pod Javorovým, jsme si pohovořili o průběhu této neoblíbené části sezóny.
10.1.Změny v přípravěIgor MainkaDnes byl téměř do finální fáze upraven rozpis přípravných utkání. Z původního programu vypadly zápasy s olomouckou Sigmou, Trenčínem a Gliwicemi. Fanoušci se naopak mohou těšit na domácí utkání s Baníkem Ostrava nebo Opavou.
12>>

Nehráli jme to, co jsme si řekli,“ řekl Jakus po utkání v Pardubicích

Po sedmi zápasech, v nichž bodovali, vyšli třinečtí fotbalisté naprázdno. Utkání na trávníku vedoucích Pardubic se jim výsledkově ani herně nevyvedlo. „Hráli jsme zbytečně ustrašeně,“ prohlásil třinecký asistent trenéra Tomáš Jakus.