V lednu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.1.Přání trenéra Marka KalivodyIgor MainkaDnes jsme vstoupili do nového roku, roku 2015, který určitě nabídne spoustu krásných momentů nejen ve fotbalovém prostředí, ale také mimo něj, jako tomu bylo v předchozích letech. Přejeme vám, abyste jich zažili co nejvíce a měli samé pozitivní vzpomínky. A co přeje do nového roku trenér Marek Kalivoda?
3.1.Trenéři vs. Fanoušci pohledem hráčeIgor MainkaNemohli jste se zúčastnit pondělního utkání fanoušků proti trenérům, popřípadě jste byli pouze v roli diváků a chtěli byste poznat pocity fotbalistů na hřišti? Podívejte se na video z hlavy jednoho z aktérů Vojtěcha Vladára.
5.1.Zimní přípravu zahájili fyzickým testemIgor MainkaTřinečtí fotbalisté zahájili zimní přípravu. Netradičně se tak stalo v Ostravě, konkrétně na pedagogické fakultě Ostravské univerzity, kde sedmnáctka fotbalistů absolvovala zátěžové testy.
7.1.Muži odstartovali přípravuIgor MainkaDnes odpoledne absolvovali muži první společný trénink v novém roce. Ten se konal na třinecké umělce, kde se sešla zhruba třicítka hráčů, složená z aktuálních členů kádru, juniorů, dorostenců a hráčů na zkoušce.
9.1.Lukáš Paleček se vrátil mezi tyčeIgor MainkaVe středu se poprvé představil v ostrém tréninku mezi třemi tyčemi brankář Lukáš Paleček. Ten musel v podzimním utkání proti Olomouci po těžkém zranění předčasně opustit trávník, ale nyní už je v pořádku.
12.1.Starší žáci bramborovíIgor MainkaNejstarší žáci naskočili do přípravy pěkně zostra a už o víkendu sehráli první turnaj. Ten pořádal domácí klub FK Fotbal Třinec v hale STaRS a naši mladíci si nevedli vůbec špatně, bohužel na medaili nedosáhli.
12.1.Muži odcestovali do PozlovicIgor MainkaNaši fotbalisté dnes vycestovali na soustředění do Pozlovic u Luhačovic, kde stráví nejbližších pět dní, které věnují těm nejtěžším tréninkům v sezóně.
13.1.Junioři makali v BeskydechIgor MainkaZatímco muži nyní naběhávají kilometry na soustředění v Pozlovicích, třinečtí junioři už své soustředění mají za sebou. Od čtvrtku do neděle hostil třinecké mladíky beskydský hotel Visalaje.
14.1.Přípravu si zpestřili přátelským utkánímSLO - TRI 3:0, 0.kolo | Igor MainkaTým trenéra Marka Kalivody si náročné kondiční soustředění zpestřil dnešním utkáním na hřišti s umělým povrchem v Uherském Brodě, kam přicestovalo prvoligové Slovácko. Favorit potvrdil v zápase svou roli, přesto musel čelit velmi dobrému výkonu slezského celku především v prvním poločase.
16.1.Rozpis přípravných utkání mládežeIgor MainkaZde naleznete rozpis přípravných zápasů mládežnických výběrů od juniorů po nejmladší žáky.
16.1.Na závěr soustředění plichta s domácím celkemUHB - TRI 1:1, 0.kolo | Igor MainkaZávěrečný den soustředění na střední Moravě zakončili naši fotbalisté přátelským utkáním v Uherském Brodě s domácím celkem. Diváci viděli dva góly, oba do stejné brány, jenže v rozdílném poločase, a tak utkání nemělo vítěze. Třineckou trefu obstaral Michal Velner.
18.1.O zkoušených rozhodne příští týdenIgor MainkaZápasem v Uherském Brodě proti domácímu výběru zakončili třinečtí fotbalisté pětidenní soustředění v Pozlovicích, kam se po půl roce vrátili.
20.1.Přípravka ovládla turnaj ve Frýdku-MístkuIgor MainkaTřinecká přípravka zvítězila na turnaji ve Frýdku-Místku, když si na mezinárodním poli poradila s regionálními celky od Orlové až po Martin. Jediným družstvem, kterému se podařilo porazit třinecké mladíky, byl domácí Frýdek-Místek, avšak i on nakonec podlehl, neboť ve finále nezvládl penaltový rozstřel. Mladí oceláři si domů odvezli i titul pro nejlepšího brankáře turnaje.
20.1.Třinec posílil Pavel Malcharek, Lukáš Kubáň zůstáváIgor MainkaTřinecký tým posílí pro jarní část sezóny osmadvacetiletý útočník Pavel Malcharek. Odchovanec Vítkovic naposledy oblékal dres Zlína.
21.1.Československé El Clasico bez vítěze SNC - TRI 1:1, 0.kolo | Igor MainkaSlovenská Barcelona versus slezský bílý balet. Takový souboj byl k vidění na umělé trávě v Senici. Domácí po prvním poločase vedli 1:0, ale po změně stran se prosadili i Třinečtí, René Dedič zblízka vyrovnal na konečných 1:1.
22.1.Malí Třinečané se ukázali v Karviné a ČeladnéIgor MainkaTřinecké přípravky se v nedávných turnajích umístily mezi nejlepší pětkou. Přípravce do deseti let se to povedlo na turnaji v Karviné, o dva roky mladší družstvo vybojovalo 5. místo na turnaji v Čeladné.
23.1.V sobotu proti Baníku a ValcířůmIgor MainkaSobotní den bude v areálu na Lesní patřit fotbalu. Třinečtí muži se na umělém trávníku představí hned ve dvou zápasech. Od 11 hodin vyběhnou proti Baníku Ostrava, o dvě hodiny později se utkají s Frýdkem-Místkem.
24.1.Proti Baníku stříleli v závěruTRI - OST 2:2, 0.kolo | Igor MainkaRemízou 2:2 skončilo první sobotní utkání třineckých fotbalistů proti Baníku Ostrava. Prvoligoví fotbalisté si dokázali dvakrát vypracovat jednobrankové vedení, ale o to pokaždé přišli v závěru poločasu. V prvním se prosadil Smetana, ve druhém Tomeček.
24.1.Okresní přátelské derby gól nenabídloTRI - FMI 0:0, 0.kolo | Igor MainkaZa hustého sněžení a umělého osvětlení se odehrálo přátelské utkání mezi Třincem a Frýdkem-Místkem, které kromě pár šancí nabídlo převážně bojovný fotbal bez gólového vyústění. Největší šanci zahodil v prvním poločase Petr Joukl, jenž z dálky minul prázdnou bránu.
26.1.Števček s Poliachem skončili, ostatní pokračujíTRI - OST 2:2, 0.kolo | Igor MainkaTým trenéra Marka Kalivody zakončil třetí týden přípravy dvojzápasem s Baníkem Ostrava a Frýdkem-Místkem. Oba duely skončily remízou a divákům se představilo deset nových tváří v třineckém dresu včetně dorostenců Martina Samiece a Pavola Zimky.
12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.