V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Byl to pohledný fotbal, shodli se trenéřiTRI - OPA 1:1, 13.kolo | Igor MainkaZajímavý fotbal a zasloužená remíza se zrodila v rámci 13. kola druhé fotbalové ligy poté, co se na stadionu Rudolfa Labaje utkali FK Fotbal Třinec a Slezský FC Opava. Jak utkání viděli oba trenéři?
29.10.Slezské derby nepoznalo vítězeTRI - OPA 1:1, 13.kolo | Igor MainkaZajímavý zápas s velkým množstvím šancí, takové bylo derby pod Javorovým, které po devadesáti minutách nepoznalo vítěze. Bod pro Třinec zachránil v 61. minutě Surynek.
27.10.Do Třince míří nebezpečná OpavaTRI - OPA 1:1, 13.kolo | Igor MainkaAž v poslední říjnovou sobotu uvidí diváci na stadionu Rudolfa Labaje první domácí derby. Do Třince přijede regionální rival a staronový účastník soutěže Slezský FC Opava. Utkání začíná ve 14:30.
26.10.Uděláme vše proto, abychom doma vyhráli, říká odhodlaně GavlákVLA - TRI 2:2, 12.kolo | Igor MainkaJeden gól a jedna asistence. Takovou bilanci měl v zápase ve Vlašimi (2:2) slovenský útočník Tomáš Gavlák. Nejprve tečoval balón, který se dostal ke skórujícímu Matouškovi a o chvilku později uklidil do brány centr Cepláka.
25.10.Mládež úspěšnáIgor MainkaV celku vydařený víkend zažili mládežnické výběry Třince. Nejstarší dorostenci zvítězili v Jihlavě a starší žáci porazili doma Valašské Meziříčí. Zaváhali pouze mladší žáci, kteří na hřišti Valmezu prohráli.
22.10.Blaničtí rytíři urvali bod v závěruVLA - TRI 2:2, 12.kolo | Igor MainkaOpět rozhodl závšrt utkání. Bohužel ve Vlašimi znovu pro domácí, kteří dokázali pět minut před koncem srovnat na 2:2. Branky Třince vstřelili Matoušek a Gavlák.
21.10.V sobotu ve VlašimiVLA - TRI 2:2, 12.kolo | Igor MainkaDalším soupeřem třineckých fotbalistů bude v sobotu odpoledne ve Vlašimi třináctý celek tabulky FC Graffin Vlašim. Utkání začíná od 15:30.
20.10.Mrzí mě, že nejsme doma herně lepší, smutní Pavel MalířTRI - ZNO 2:1, 11.kolo | Igor MainkaZáložník Pavel Malíř byl u klíčového momentu zápasu se Znojmem. V 86. minutě přijal přihrávku Pospíšila a vlétl do šestnáctky, kde ho znojemský stoper Trnovec jasně stáhl. Penaltu proměnil a vstřelil svůj pátý gól v sezóně.
20.10.Klub porazil své fanouškyIgor Mainka/FOTO/ Zástupci fotbalového klubu Fotbal Třinec porazili ve středečním exhibičním duelu své fanoušky 6:0. O výsledek v tomto utkání až tak nešlo.
19.10.Klub vs. Fans už dnesIgor MainkaUž dnes čeká fanoušky na umělém trávníku na Lesní druhý souboj proti vedení klubu a trenéry. Zajímavý duel začíná od 15:30.
18.10.Mládež o víkenduIgor MainkaTřinečtí mladíci o tomto víkendu srdnatě bojovali se svými soupeři, bohužel bod se podařilo urvat pouze nejstaršímu výběru. Velmi dobrý výsledek uhráli také hráči U14, kteří prohráli se Sigmou pouze 2:0.
17.10.Měl jsem připraveny nůžky na Hupkovu registračku, řekl trenér LuhovýTRI - ZNO 2:1, 11.kolo | Igor MainkaI přes nevýrazný výkon dokázali třinečtí fotbalisté porazit svou loňskou noční můru. Dvěma góly v závěru utkání otočili zápas se Znojmem a připsali si do tabulky velmi cenné tři body. Jak se na utkání dívali trenéři?
15.10.Třinečtí vynikajícím závěrem porazili ZnojmoTRI - ZNO 2:1, 11.kolo | Igor MainkaTřinečtí dokázali v závěrečné pětiminutovce otočit nepříznivý vývoj proti Znojmu a nakonec urvali všechny tři body, když v 87. minutě vyrovnal z penalty Malíř a o dvě minuty později rozzářil šest stovek diváků hlavou Hupka.
14.10.Do Třince míří loňská noční můraTRI - ZNO 2:1, 11.kolo | Igor MainkaSouboj sousedů v tabulce nabídne utkání 11. kola na stadionu Rudolfa Labaje v Třinci. Do hutnického města přijede 1. SC Znojmo. Utkání začíná v sobotu 15. října v 15:30 hod.
13.10.Výsledky facebookové soutěžeUNL - TRI 1:0, 10.kolo | Igor MainkaFacebooková soutěž má své vítěze. Hned dvě vstupenky na utkání Třinec - Znojmo vyhrál Jiří Symerský, po jedné pak Daniel Kostka a Miroslav Krawiec. Gratulujeme.
13.10.Tref poločasový výsledek a zahraj si o věcné cenyIgor MainkaMáme pro vás připravenu další soutěž, tentokrát tipovací. Ve hře jsou věcné ceny od FK Fotbal Třinec. Co je třeba udělat? Stačí správně tipnout poločasový výsledek utkání Třinec - Znojmo a být během zápasu na stadionu Rudolfa Labaje.
12.10.Žáci zářiliIgor MainkaVelmi dobře si vedli o tomto víkendu žákovská mužstva Třince. V souboji s Hlučínem urvali všechny zápasy na svou stranu a nedali sebevědomému celku šanci na nějaký zisk.
12.10.Trenér Luhový: Neuznaný gól nebyl důvodem neúspěchuUNL - TRI 1:0, 10.kolo | Igor MainkaŠpatná koncovka - to byl jeden z hlavních důvodů neúspěchu na severu Čech, kde lídr tabulky ukončil šest zápasů trvající bodovou sérii Třince. K utkání v Ústí jsme se vrátili s trenérem Lubomírem Luhovým.
10.10.Soutěž na facebooku - poslední denIgor MainkaPřipravili jsme pro vás další soutěž. Ta se nachází na našem facebookovém profilu. Vymyslete nejlepší text k fotkám a můžete vyhrát vstupenku na utkání Třinec - Znojmo (15. října). Své návrhy pište do komentáře pod fotkou. Soutěž trvá do pondělí 10. října.
8.10.Bodovou sérii přerušilo ÚstíUNL - TRI 1:0, 10.kolo | Igor MainkaVedoucí celek druhé ligy z Ústí nad Labem potvrdil v domácím prostředí roli favorita a přerušil šestizápasovou bodovou sérii Třince. O výsledku rozhodla situace z 63. minuty, kdy Brunclík svým důrazem překonal hlavou Martina Lipčáka.
12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.