V říjnu 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Dorostenci zavítali na Spartu, o víkendu kopali na sněhuIgor MainkaDorostenci byli na Evropské lize. U19 ztratila zápas se Sigmou v poslední minutě. U17 urvala s Opavou bod. Šestnáctka prohrála. Žáci porazili Hranice bez ztráty branky.
29.10.Kouřil: Slovácko by nás neporazilo ani s posilamiTRI - SOB 7:0, 12.kolo | Igor Mainka, Slovácký deníkVelké potíže bude mít vedení třineckého klubu s udržením střeleckého dua Gavlák – Prokeš. Třinecká dvojice byla hlavním strůjcem vysokého vítězství nad béčkem Slovácka.
29.10.S Boleslaví příští týden, o víkendu do Prostějova!TRI - MLB 1:1, 4.kolo | Igor MainkaPohárové utkání s Mladou Boleslaví se v úterý 30. října neuskuteční. Nedovoluje to stav hrací plochy na stadionu Rudolfa Labaje.
27.10.Slovácko schytalo sedmičkuTRI - SOB 7:0, 12.kolo | Igor MainkaSedm gólů na cestu si odvezlo ze stadionu Rudolfa Labaje 1. FC Slovácko. Tým trenéra Kouřila roznesl svého soupeře už v první půli. Postarali se o to produktivní útočníci Gavlák s Prokešem, kteří se postarali o čtyři z pěti branek. Pátou přidal Cigánek. Po změně stran ještě výsledek na konečných 7:0 upravili Matoušek a Christu z pokutového kopu.
26.10.O domácí neporazitelnost se SlováckemTRI - SOB 7:0, 12.kolo | Igor MainkaV sobotu v podmínkách blížících se bodu mrazu sehrají naši fotbalisté třináctý duel letošního ročníku MSFL. Do Třince přijedou naděje z Uherského Hradiště, béčko 1. FC Slovácka. Souboj s tímto soupeřem začíná tradičně v 10:15.
24.10.Dorostenci dostali nařezáno od ZlínaIgor MainkaCo se stalo o tomto víkendu u mládeže? Nejstarší dorost vyválčil bezgólovou remízu v Třebíči, oslabené mladší dorosty schytaly výprask od Zlína. Naopak U14 vypráskala na Borku HFK Olomouc.
23.10.Klimas: Vyhráli jsme, takže víkend byl příjemnýKRO - TRI 1:3, 11.kolo | Igor MainkaPáteční zápas v Kroměříži nabídl divákům jednoho dvougólového střelce. Nečekaně se jim stal záložník Daniel Klimas. Třinecký odchovanec otevřel i uzavřel střelecký účet zápasu a odpoutal se od trojice Malíř, Matoušek a Švec, kteří jako jediní z hráčů v poli ještě nevstřelili branku.
22.10.Předprodej na Mladou BoleslavIgor MainkaUž jen osm dní zbývá do dalšího pohárového zápasu. Na stadion Rudolfa Labaje vstoupí do čtvrtého kola náš Třinec a prvoligová Mladá Boleslav. Utkání se hraje v úterý 30. října od 14:30.
19.10.Třinečtí hodlají zlomit venkovní sérii v modré sadě dresůKRO - TRI 1:3, 11.kolo | Igor MainkaDnes od 15 hodin nastoupí na fotbalovém stadionu v Kroměříži k předehrávce 11. kola týmy Třince a Kroměříže. Hosty opět čeká tým ze spodní poloviny tabulky, na které se jim venku nedaří. Jak duel dopadne dnes?
19.10.Z Kroměříže s plnouKRO - TRI 1:3, 11.kolo | Igor MainkaPo dvou porážkách venku vezou naši fotbalisté vítězství. Odnesla to Kroměříž. Ta byla po celé utkání horší a zaslouženě prohrála. Třemi asistencemi se na exportu bodů podílel útočník Hynek Prokeš.
18.10.Chceme nastartovat vítěznou sérii, přeje si LisickýTRI - BRE 3:1, 10.kolo | Igor MainkaV letošní sezóně to pravé straně moc nejde. V posledních zápasech to odnesl posazením na lavičku kapitán Pavel Malíř. Pásku po něm převzal v posledních třech utkáních asistent Petr Lisický. Muže s číslem 11 jsme se zeptali na hodnocení posledních zápasů.
16.10.Prokeš: Asi už Tomáše nedoženuTRI - BRE 3:1, 10.kolo | Igor MainkaPříchodem útočníka Hynka Prokeše se ještě více zkvalitnila ofenzíva třineckého týmu. Jeho spolupráce s nejlepším střelcem soutěže nese ovoce. Od jeho příchodu se tato dvojice podílela ať už gólem nebo asistencí na 12 ze 14 vstřelených branek týmu.
15.10.Pohled do mládežnických výsledkůIgor MainkaDevatenáctka zachránila s Břeclaví bod v závěru. Sedmnáctka dostala čtyřku od Kroměříže. Šestnáctka s Kroměříží přesvědčivě. Třináctka rozhodla o výhře v první půli, za to dvanáctka bojovala o výhru do poslední minuty.
13.10.Pohledné utkání s vítězstvím TřinceTRI - BRE 3:1, 10.kolo | Igor MainkaTřinečtí dokázali napravit nezdar z Ostravy a v domácím prostředí porazili velmi dobrou Břeclav 3:1. V minisouboji střelců zvítězil třinecký Tomáš Gavlák, jenž gólem ve 12. minutě načal soupeře. Další pojistky přídavali Hupka a Prokeš. Na 2:1 snížil v 70. minutě hostující Simandl.
12.10.Další těžký soupeř - MSK BřeclavTRI - BRE 3:1, 10.kolo | Igor MainkaPo nevydařeném utkání v Ostravě má tým trenéra Miroslava Kouřila možnost reparátu v domácím prostředí. Na stadionu Rudolfa Labaje bude v sobotu dopoledne hostit nebezpečnou Břeclav. Utkání začíná v 10:15.
10.10.Vrátí se Třinec do čela pelotonu?OVB - TRI 2:1, 15.kolo | Igor MainkaDalší možnost vrátit se zpět do čela mají Třinečtí dnes po dohrávce odloženého zápasu v ostravské části Vřesina s B-týmem Baníku. Utkání začíná od 15 hodin.
10.10.Třinečtí podlehli béčku OstravyOVB - TRI 2:1, 15.kolo | Igor MainkaVenku je to zakleté. Zatím co doma to směrem dopředu jde a vzadu je vytvořeno minimum chyb, venku je to naopak. Dopředu to moc nejde, šance se nedávají a soupeř trestá téměř každou chybu. Výsledkem je porážka, tak jako dnes s béčkem Baníku Ostrava 2:1. O všem rozhodl první poločas, kde omácí utekli do dvoubrankového náskoku.
9.10.Cigánek: Dejme tomu, že to penalta bylaTRI - ORL 2:1, 9.kolo | Igor MainkaPrvní těžší domácí zkouškou bylo sobotní utkání s Orlovou. Třinečtí to zvládli i přes vyloučení stopera Petra Cigánka ve druhé polovině poločasu. Bylo to psychicky těžké na tribuně, přiznal po utkání vyloučený hráč.
9.10.Bruk: Tlačil jsem čas, šel hodně pomaluTRI - ORL 2:1, 9.kolo | Igor MainkaPo osmi zápasech dostal brankář Václav Bruk prostor ukázat se znovu v třinecké brance a opět se radoval z vítězství. Naposledy tomu bylo na konci minulého ročníku, kdy byl při výhře 4:1 nad Zlínem.
9.10.Přípravka brala v Hošťálkovicích pohárIgor MainkaNejstarší dorostenci ukončili sedmizápasovou sérii bez vítězství, šestnáctka hrála vyrovnaný zápas s Baníkem Ostrava, patnáctka rozstřílela Šumperk, přípravka vyhrála turnaj v Hošťálkovicích. Nejen to se událo o víkendu v mládežnickém fotbale.
12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.