V říjnu 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.V neděli do Hradce KrálovéHKR - TRI 5:0, 13.kolo | Igor MainkaTřinácté kolo Fotbalové národní ligy uzavře utkání v Hradci Králové, kam přijedou v neděli odpoledne naši fotbalisté. Utkání bude zahájeno v 15 hodin a vy můžete být společně s fanklubem u toho.
26.10.Junioři bodovali i v HradciHKR - TRI 0:0, 14.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři bodovali posedmé z posledních osmi utkání. V Hradci po velmi dobrém výkonu získali bod za remízu 0:0.
25.10.Zápasy mládeže od 19. do 25. říjnaIgor MainkaMládežnický víkend sehrál vydařená utkání. Vítězství si z Hodonína odvezla devatenáctka, bodovaly také další kategorie. Jaké? Podívejte se sami.
21.10.V přátelském utkání porazili HlučínTRI - HLU 3:1, 0.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté si ve středečním přátelském utkání proti Hlučínu vyzkoušeli nové herní varianty a zároveň účastníka MSFL zdolali 3:1. Dva góly vítězů vstřelil Jakub Teplý.
20.10.Omlouvám se všem, kál se po červené kartě JanoščínSSU - TRI 5:1, 11.kolo | Igor MainkaJednou z hlavních postav sobotního utkání na hřišti Táborska byl krajní obránce Jiří Janoščín. Po jeho faulu ve 30. minutě rozhodčí vytáhl červenou kartu a z nařízené penalty vstřelili domácí vítězný gól.
19.10.Junioři plichtili s DuklouTRI - DUK 1:1, 13.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři v závěrečné minutě ztratili dobře rozehraný zápas s pražskou Duklou a nakonec remizovali 1:1. Krásnou branku Třince vstřelil David Martynek.
19.10.Trenér Nečas: Někteří hráči mě hrozně zklamali svým přístupemSSU - TRI 5:1, 11.kolo | Igor MainkaTrenérovi Radimu Nečasovi hodně zhořkl sobotní návrat na sezimovoústecký stadion, kam se po jarním angažmá vrátil jako trenér soupeře, bohužel po porážce 1:5 odjížděl značně rozladěn.
17.10.Zakleté Sezimovo ÚstíSSU - TRI 5:1, 11.kolo | Igor MainkaAni vedoucí branka Dediče nestačila Třinci na export bodů ze Sezimova Ústí. Třinečtí ani na pátý pokus nedokázali na jihu Čech bodovat, tentokrát Táborsku podlehli 1:5.
16.10.Soupeř pro 11. kolo FNL: FC MAS TáborskoSSU - TRI 5:1, 11.kolo | Igor MainkaS jednodenním předstihem odcestovali do města obuvi třinečtí fotbalisté. V sobotu odpoledne vyběhnou na neoblíbený trávník v Sezimově Ústí, kde jejich soupeřem bude FC MAS Táborsko. Utkání začíná v 15:30.
13.10.Marek Čelůstka: Sokolov byl silný, ale chtěli jsme vyhrátIgor MainkaPoprvé v novém ročníku Fotbalové národní ligy naskočil do základní sestavy obránce Marek Čelůstka a nevedl si vůbec špatně, ba naopak. Jeho vynikající práce v defenzivní činnosti, stejně jako jeho spoluhráčů nepustila neporažený Sokolov téměř do šance a zaslouženě udržela čisté konto.
12.10.Bod je spravedlivý, shodli se trenéřiTRI - SOK 0:0, 10.kolo | Igor MainkaZajímavý souboj dvou nejvzdálenějších celků Fotbalové národní ligy vítěze nenabídl. Oba celky si po bezbrankové remíze rozdělily po bodu. Jak hodnotili duel oba trenéři?
12.10.Zápasy mládeže od 12. do 18. říjnaIgor MainkaTřinecká mládež se zapojí do zápasového cyklu už ve čtvrtek duelem devatenáctky ve Znojmě. Mladší dorostenci a mladší žáci hrají doma s Baníkem Ostrava, starší žáky čeká cesta do Přerova.
11.10.Junioři jedou z Teplic s prázdnouTEP - TRI 3:1, 12.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři po pěti zápasech plných vítězství a jedné remízy prohráli. Teplice se ukázaly jako lepším celkem a třemi góly pokořily brankáře Bruka. Třineckým k bodu nepomohla ani trefa Jakuba Teplého na 1:1.
10.10.Série porážek zlomenaTRI - SOK 0:0, 10.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté ukončili nepříjemnou sérii dvou porážek s dosud neporaženým Sokolovem, když v zajímavém utkání diváci branku neviděli.
9.10.Do Třince jedeme vyhrát, hlasí ze SokolovaTRI - SOK 0:0, 10.kolo | Igor MainkaUž v sobotu dopoledne se třinečtí fotbalisté pokusí potřetí v řadě ukončit soupeři dlouhou sérii bez porážky. Po Karviné a Ústí nad Labem se bitva přesune na stadion Rudolfa Labaje, kam přijede druhý celek tabulky Baník Sokolov. Utkání začíná v 10:15.
8.10.Zápasy mládeže od 5. do 11. říjnaIgor Mainka41. kalendářní týden byl pro třinecké mladíky vcelku úspěšný. Starší dorostenci zvítězili v obou zápasech, šestnáctka brala plný počet bodů. Zvítězili i starší žáci a dvanáctka.
6.10.Dedič: Doma musíme napravit zápas v ÚstíUNL - TRI 3:1, 9.kolo | Igor MainkaJediným úspěšným střelcem z pátečního utkání mezi třineckými fotbalisty byl slovenský útočník René Dedič, který v závěru prvního poločasu snížil na 1:3. Bohužel další své šance už neproměnil a Třinec odjel ze severu Čech s prázdnou.
5.10.Junioři si na pohled z čela tabulky musí počkatTRI - PRI 0:0, 11.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři v pondělním utkání pouze remizovali s vedoucí Příbramí bez branek 0:0 a nevystřídali svého soupeře na čele Juniorské ligy.
4.10.Trenér Nečas: V první půli bylo všechno špatněUNL - TRI 3:1, 9.kolo | Igor MainkaVelké rozčarování panovalo po zápase v Ústí nad Labem na lavičce hostů. Třinečtí trenéři nechápavě kroutili hlavou nad tím, co jejich tým předvedl v prvním poločase. Naštěstí blížící se debakl Slezané odvrátili zlepšeným výkonem ve druhé půli.
4.10.Bitva o čelo na stadionu Rudolfa LabajeTRI - PRI 0:0, 11.kolo | Igor MainkaBýt první mezi republikovou špičkou? Pro třinecký fotbal dlouho nemožné, ale zítra se to může stát realitou. Třinečtí junioři hostí na stadionu Rudolfa Labaje vedoucí Příbram. Pokud jí porazí, poskočí na první místo. Utkání začíná v 15:30.
12>>

V hutnickém derby hrály prim Vítkovice

V dohrávaném zápase fotbalisté posledních Vítkovic pokořili v sousedském derby Třinec a vrátili mu i s úroky prohru z prvního vzájemného utkání v letošní sezoně.