V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.10.Junioři ztratili vedení v poslední minutěSLO - TRI 1:1, 12.kolo | Lucie TrnkováTřinecká juniorka dnes odehrála odložené utkání 12. kola Juniorské ligy na půdě Slovácka. Chyběla jedna minuta a třinečtí fotbalisté se mohli radovat z těsného vítězství. Tyto naděje však překazil v poslední minutě kapitán jihomoravského celku a utkání skončilo remízou 1:1.
29.10.Na pozvánku do reprezentace mi ujel vlak, smál se Matej IžvoltTRI - ZIZ 1:0, 13.kolo | Igor MainkaSobotní utkání proti žižkovské Viktorii rozhodl na začátku druhého poločasu gólem z přímého kopu slovenský záložník Matej Ižvolt. Vítězstvím 1:0 se Třinec dotáhl na vedoucí České Budějovice.
28.10.Po výhře nad Žižkovem jsme znovu v čeleTRI - ZIZ 1:0, 13.kolo | I. Mainka, L. TrnkováVýhrou 1:0 nad Žižkovem naši fotbalisté znovu poskočili do čela tabulky. Tam zůstanou minimálně do odpoledne. O pátém domácím vítězství rozhodl střelou z přímého kopu Matej Ižvolt.
27.10.Jedenáctka přivítala Petřkovice a výběr TřineckaL. Trnková, I. MainkaV pondělí se v podvečer sešli malí fotbalisté z Třinecka, aby změřili své síly a zahráli si několik pěkných přátelských zápasů. Utkání se odehrála na umělé trávě v areálu na Lesní.
27.10.Na státní svátek přijede Praha do TřinceI. Mainka, L. TrnkováDruhé místo, 23 bodů, dvoubodová ztráta na vedoucí České Budějovice. Náš celek se po sobotním zápase může znovu vyhoupnout do čela druholigového pelotonu. Soupeřem Slezanů bude pražská Viktoria Žižkov. Utkání začíná v 10:15 hod.
26.10.BlahopřáníIgor MainkaJubilejní šedesáté narozeniny dnes slaví Stanislav Kluz, technický ředitel našeho klubu a zároveň hlavní pořadatel během zápasů A-mužstva.
25.10.Imrich Bedecs: Vítězství gólem v 90. minutě jsou nejcennějšíIgor MainkaSobotní bitvu mezi třetím a čtvrtým týmem rozhodla akce v devadesáté minutě. Jak viděl zápas obránce Imrich Bedecs?
24.10.Sedmnáctka rozhodla již v prvním poločaseTRI - ZNO 2:0, 12.kolo | Lucie TrnkováJiž v pátek se hrál další zápas Moravskoslezské dorostenecké ligy mladšího dorostu, ve kterém třinečtí dorostenci narazili na jihomoravské Znojmo. Soupeři nadělili dvě branky hned v prvním poločase a nakonec díky nim zvítězili. V tabulce soutěže patří třinecké sedmnáctce sedmá příčka.
24.10.BlahopřáníIgor MainkaDnes je den, kdy krásné 80. narozeniny slaví další legenda třineckého fotbalu. Jozef Jankech v Třinci uzavřel hráčskou kariéru a zároveň odstartoval tu trenérskou, která ho dovedla až do slovenské reprezentace.
23.10.Diváci nás ženou dopředu, proto doma neprohráváme, myslí si Jiří KateřiňákTRI - PCE 1:0, 12.kolo | Igor MainkaZápas s Pardubicemi rozhodla krásná, i když trochu šťastná trefa Jiřího Kateřiňáka z poslední minuty nastavení. Díky této trefě se Třinec na pár hodin posunul do čela tabulky.
22.10.Junioři podlehli SigměTRI - OLO 1:2, 11.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři neuspěli na Městském stadionu na Lesní a prohráli doma se Sigmou Olomouc 1:2. O vítězi zápasu rozhodla 70. minuta, kdy po faulu Zahaluka úspěšně proměnil pokutový kop Roman Bala. Jediný gól Třince vstřelil Petr Joukl.
22.10.BlahopřáníIgor MainkaTadeáš Kraus, legenda třineckého fotbalu, první třinecký odchovanec, který oblékl reprezentační dres, dnes slaví krásných 85 let.
21.10.Pardubice zdolány gólem v poslední minutěTRI - PCE 1:0, 12.kolo | Igor MainkaGól Jiřího Kateřiňáka z druhé minuty nastavení rozhodl o vítězství našeho celku nad třetími Pardubicemi 1:0. Třinec je tak do odpoledne na vedoucí příčce v tabulce.
19.10.O Top3 v přímém souboji proti PardubicímTRI - PCE 1:0, 12.kolo | Igor MainkaPo prohře v Táborsku náš tým vypadl z elitní trojky. Třetí místo zaujal náš sobotní soupeř z Pardubic. Bitva o medailové pozice začíná na stadionu Rudolfa Labaje v tradiční dopolední čas, tedy v 10:15.
17.10.Výsledky třineckých přípravekLucie TrnkováTřinecké přípravky odehrály v uplynulých dnech opět několik povedených zápasů. Podívejte se na přehled výsledků do článku.
17.10.Pavol Ilko: V této fázi už se na nás každý lépe připravíSSU - TRI 1:0, 11.kolo | Igor MainkaJedním ze stavebních kamenů Nečkovy sestavy je pravý obránce Pavol Ilko. Bohužel ani on nedokázal zlomit prokletí jižních Čech a Třinec po pěti bodových zápasech prohrál.
16.10.Táborsko si vítězství zasloužilo, shodli se trenéřiSSU - TRI 1:0, 11.kolo | Igor MainkaDuel na jihu Čech radost do třinecké kabiny nepřinesl. Táborsko i přes mladý kádr bylo srdnatým soupeřem a po krásné akci zaslouženě zvítězilo. Podobně zápas viděli i oba trenéři.
16.10.Remíza s Frýdkem-MístkemTRI - FMI 3:3, 11.kolo | Lucie TrnkováV předehrávce jedenáctého kola hostili ve středu na Borku naši mladší žáci Frýdek-Místek. Po bojovném výkonu se oba soupeři o zisk bodů podělili, jelikož remizovali 3:3.
16.10.Třináctka bodovala naplnoTRI - HLU 5:2, 9.kolo | Lucie TrnkováV dalším domácím zápase tentokrát hostili třinečtí mladší žáci Hlučín. Podařilo se jim zvítězit 5:2 a upevnit si druhou příčku v tabulce za Frýdkem-Místkem se shodným počtem bodů.
16.10.Z derby bere tři body naše devatenáctkaFMI - TRI 1:4, 11.kolo | Lucie TrnkováUtkání s okresním rivalem mají úspěšně za sebou nejstarší dorostenci, kteří dokázali včera porazit Frýdek-Místek 1:4. V tabulce soutěže je devatenáctka v tuto chvíli s osmnácti body na sedmé příčce.
12>>

Třinečtí se pokusí potvrdit domácí vítězství ve Varnsdorfu

Závěr 9. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY obstará duel na česko-německém pomezí. Náš tým se na stadionu v Kotlině střetne s domácím Varnsdorfem. Utkání se uskuteční v neděli 23. září od 16:30.

Copyright © 2009-2018 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál