Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.10.U9: Ohlédnutí za aktivitou mladší přípravkyJana ZipserováPoslední týdny měla přípravka trenérů Vojtěcha Borgosze, Gustava Pilcha a Jany Zipserové nabitý program. Kluci odehráli mnoho zápasů s různě kvalitními soupeři a z každého takového utkání si odnesli vždy nové poznatky. I pro trenéry to byly nové zkušenosti a zajímavé postřehy.
31.10.Zemřel první třinecký reprezentantIgor MainkaDnes dorazila do Třince smutná zpráva. Svět opustila legenda českého fotbalu, bývalý hráč Sparty a české reprezentace, ale hlavně třinecký odchovanec Tadeáš Kraus (1932 - 2018).
30.10.U17: Smírné utkáníVIT - TRI 0:0, 13.kolo | Jana ZipserováZa předvedený výkon si hoši od trenéra Petra Sostřonka vysloužili pochvalu. Z Vítkovic sice odjeli s remízou, ale výkonnostně se předvedli ve skvělém světle. Pouhý černý puntík utkvěl na výborném utkání po neproměněné penaltě třineckých hochů.
30.10.U14: Snaha nestačilaHRC - TRI 3:2, 11.kolo | Jana ZipserováSoupeř byl lepším týmem ve všech herních směrech. Velkým úsilím se starší žáci pouze dotáhli na jednobrankovou ztrátu. Více ve svých silách bohužel neměli. Utkání tak skočilo 3:2 ve prospěch domácího celku.
29.10.U15: Nikdo neproměnil šanceHRC - TRI 0:0, 11.kolo | Jana ZipserováI přes vetší poměr držení míče oproti soupeři se třineckým starším žákům nepodařilo proměnit vytvořené šance. Na druhé straně ani soupeř nedostal míč za záda brankáře Jakuba Benedika a stav tak zůstal nerozhodný 0:0.
29.10.U16: Soupeř využil příležitostTRI - VIT 1:2, 13.kolo | Jana ZipserováDočasná nepozornost nahrála do kapsy soupeři. Ve chvíli kdy střed hřiště nebyl pokryt, potrestal protihráč tuto nepozornost hned dvakrát. To rozhodlo v závěru utkání o vítězi a Vítkovice si odvezli tři body.
29.10.Trenér Neček: Bohužel i takový je někdy fotbalTRI - VLA 0:0, 13.kolo | Igor MainkaSobotní výroční utkání gól nenabídlo. Bohužel nenabídlo ani žádnou stoprocentní šanci jednoho či druhého týmu a tak si oba celky rozdělili po bodu za remízu 0:0. Jak utkání viděli oba trenéři?
28.10.Slibně rozehraný zápas nedotáhli k bodůmOLO - TRI 3:2, 13.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři ještě v 70. minutě vedli v Olomouci 2:1. Nakonec si z hanácké metropole neodvezli ani bod, když prohráli 2:3. O oba třinecké góly se postaral Michal Klec.
27.10.Bezgólová remíza ke stoletému výročí státuTRI - VLA 0:0, 13.kolo | Igor Mainka„I takové dny jsou," slova z písně Michala Davida by se ideálně hodila k dnešnímu utkání. Hráči Třince a Vlašimi nabídli zhruba čtyřem stovkám diváků nepříliš atraktivní podívanou téměř bez dramatických momentů. Utkání tak nemohlo skončit jinak než výsledkem 0:0.
26.10.100. výročí vzniku ČSR oslaví klub fotbalemTRI - VLA 0:0, 13.kolo | Igor Mainka28. října 1918 oficiálně vznikl Československý stát. Bez jednoho dne o sto let později se na stadionu Rudolfa Labaje porvou o tři druholigové body Třinec a Vlašim. Kdo bude trávit sváteční den s vítězným pocitem? Přesvědčte se sami. Začínáme v 10:15.
26.10.Ondrášovka CUP: mladší a starší přípravkyJana ZipserováV uplynulém měsíci se zúčastnily všechny přípravky již 7. ročníku celorepublikového projektu Ondrášovka CUP. Ty porovnaly ve vzájemných zápasech své síly se všemi soupeři. Do finále se podařilo probojovat kategorii U11 a také U8.
26.10.U11: Přátelská utkání v PolskuJana ZipserováV rámci spolupráce a projektu s polským Puncovem odehrála výprava starší přípravky trenéra Zdeňka Cieslara dvě přátelská utkání na jejich hřišti.
25.10.Richard Vaněk: Přemluvil jsem ostatní, aby mi dali šanciIgor MainkaSvůj premiérový zásah v třineckém dresu zaznamenal v sobotu před polednem Richard Vaněk. Třinecký záložník překvapil všechny na hřišti a z přímého kopu krásnou střelou vstřelil důležitou vyrovnávací branku do sítě Chrudimi.
23.10.Hodně nám pomohli fanoušci, poděkoval trenér příznivcůmTRI - CHR 2:1, 12.kolo | Igor MainkaVelmi důležitým soubojem se ukázal sobotní zápas na stadionu Rudolfa Labaje. Po jeho skončení se náš celek odpoutal od poslední příčky v tabulce a k sestupovým příčkám přiblížil Chrudim.
23.10.U15: Konkurovali vedoucímu VsetínuTRI - VSE 2:4, 10.kolo | Jana ZipserováDomácí se drželi až do posledních minut. V těch soupeř potrestal neproměněné šance dvěma rychlými góly v závěru utkání. Což zkomplikovalo možnost odezvy třineckých hochů a konečný výsledek zůstal na 2:4.
23.10.Ilko: Takový gól si přeje dávat každý hráčTRI - CHR 2:1, 12.kolo | Igor MainkaRozhodujícím mužem sobotního zápasu se ukázal navrátilec po zranění Pavol Ilko. V průběhu utkání neproměnil dvě šance, ale v nastaveném čase si počíhal u zadní tyče na míč z kopačky Dediče a rozhodl o třineckém vítězství 2:1.
22.10.U12: Výhra bez kvalitního výkonuTRI - HLU 8:2, 10.kolo | Jana ZipserováOdehrané utkání nebylo zrovna na pohled hrou, kterou by si přál trenér Jan Syrový od svých svěřenců vidět. Výsledek v konečném důsledku je pozitivní, avšak cesta k němu nebyla to pravé ořechové.
22.10.U16: Výkon rostl, výhra přišlaBIL - TRI 1:3, 12.kolo | Jana ZipserováSe vzrůstajícím výkonem dokázali mladší dorostenci zvrátil utkání. Po nevydařené první půli se poučili z chyb, které se snažili neopakovat. Tím svůj výkon zvedli a začali se i gólově prosazovat, což vedlo k výhře 1:3.
22.10.U19: Úspěšné zakončení šancí rozhodloTRI - KAR 5:1, 12.kolo | Jana ZipserováDíky brankáři, který zpracovával veškeré šance soupeře do svých rukavic či vytlačil mimo brankové tyče, Karviná neměla šanci. Ofenzíva pracovala jak má a celý tým šlapal velice soudružně. To jej dovedlo k vítězství 5:1.
22.10.Pohled do kabinyTRI - CHR 2:1, 12.kolo | Igor MainkaChvíle, kterou běžný divák neuvidí. Tak se slaví vítězství v třinecké šatně. Nyní si to můžete vychutnat prostřednictvím videa.
Další stránky
123>>
Aktuální články
 
 

Konec karantény

Díky negativním výsledkům všech testovaných hráčů a zaměstatnců klubu FK FOTBAL TŘINEC byla ukončena 1.7.2020 nařízena 14denní karanténa. Hráči opět nastoupili do tréninkového režimu a čeká je velmi náročné období, včetně odložených zápasů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál