V listopadu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.11.Hanus umí jak v bráně, tak na leděIgor MainkaV pondělí se František Hanus podílel na velkém obratu v závěru hokejového zápasu Čechů proti Slovákům (9:7) a o den později už chytal na tréninku v bráně a zneškodňoval šance svého tréninkového soupeře. Po skončení věnoval pár slov čtenářům webu.
29.11.Byrtus se ve Frýdku rozehrál, teď se těší do třinecké přípravyIgor MainkaMezi účastníky podzimního kempu se objevil i mladý třinecký záložník Ondřej Byrtus. Ten podzimní část strávil v třetiligovém Frýdku-Místku, tedy v kabině sobotního soupeře.
28.11.Foto z posledního mistrákuIgor MainkaPoslední fotky z mistrovského utkání vytvořil na stadionu ve Varnsdorfu náš "pražský" fotograf Jiří Ipser. Na jeho záběry se můžete podívat na facebookovém profilu klubu.
28.11.Fotbalisté okusili mistrovský ledIgor MainkaTradiční zpestření zimní přípravy - lední hokej. Třinečtí fotbalisté zamířili na ledovou plochu WERK Arény, aby po ročním půstu otestovali kvalitu ledové plochy na mistrovském stadionu.
26.11.Kemp na závěr porazil FrýdekTRI - FMI 5:1, 0.kolo | Igor MainkaFotbalisté z kempu porazili v posledním utkání přípravy Frýdek-Místek vysoko 5:1, avšak jednoduchý duel to nebyl. Mladíci z okresního města svou bojovností dělali svému soupeři velké problémy. V týmu se představili další dva novici, Pavel Orolin a Viktor Matyi.
23.11.Surynek: Musíme se více snažit, abychom dali první brankuVDF - TRI 1:0, 16.kolo | Igor MainkaBěžela 89. minuta utkání Varnsdorf - Třinec, Martin Surynek (v bílém dresu) přebral míč od Szmeka, položil si brankáře Porcala a uklidil míč do odkryté brány. Výsledek? Odmávaný ofsajd a porážka 1:0. Zatímco rozhodčí mladému útočníkovi připsali gól ze zápasu s Jihlavou, ve Varnsdorfu o další přišel.
23.11.Ačko porazilo kempařeTRI - TRI 6:0, 0.kolo | Igor MainkaDruholigoví fotbalisté nedali ve středečním přátelském utkání šanci svému soupeři a porazili kempaře vysoko 6:0. Zápas byl důležitý pro "hostující" hráče, kteří dostali šanci od trenéra Luhového.
22.11.Luhový: Tento tým má na víc!VDF - TRI 1:0, 16.kolo | Igor MainkaAni cesta o den dřív nepomohla Třinci k bodovému zisku. Slezané porážkou ve Varnsdorfu završili podzimní část třetí porážkou v řadě a celkově pátým zápasem bez vítězství. Poslední vítěznou radost zažil klub z města hutníků v 11. kole, kdy v Praze porazil celek Bohemians.
20.11.Radek Kuděla: Z Varnsdorfu nechceme jet s prázdnouVDF - TRI 1:0, 16.kolo | Igor MainkaObránce Radek Kuděla odehrál v druholigové sezóně 2011/2012 všechny minuty. Společně s brankářem Lipčákem jsou jedinými, kterým se to dosud podařilo.
20.11.Rok 2011 zakončili porážkouVDF - TRI 1:0, 16.kolo | Igor MainkaZávěr sezóny dopadl pro Třinec špatně. Slezané ve Varnsdorfu prohráli gólem domácího Hozdy 1:0 a loučí se s rokem 2011 sérií pěti zápasů bez vítězství.
19.11.Poslední podzimní body se budou rozdávat ve VarnsdorfuVDF - TRI 1:0, 16.kolo | Igor MainkaPoslední soutěžní zápas roku 2011 odehrají třinečtí fotbalisté na severu Čech, kde je vyzve domácí Varnsdorf. Zázraky se čekat nedají, neboť se jedná o souboj druhého a třetího nejhoršího týmu z posledních šesti utkání. Horší je už pouze Most. Utkání začíná v neděli od 13:30.
18.11.Dorostenci mezi reprezentačními náhradníkyIgor MainkaVelký úspěch zažila třinecká mládež. Hned dva hráči výběru trenéra Aloise Grussmanna se dostali na listinu náhradníků České reprezentace do 18 let, která se zúčastní od pondělí 21. do čtvrtku 24. listopadu soustředění ve Zruči u Plzně.
17.11.Devatenáctka završila podzim vítězstvímIgor MainkaTřinečtí dorostenci o víkendu završili svou podzimní část, když odehráli předehrávané 16. kolo. Nejlépe si vedli nejstarší dorostenci, kteří dokázali oplatit porážku 3:2 olomouckému HFK. Mladší dorost už na Opavu nestačil a prohrál 3:1, resp. 7:0.
15.11.Rozhodl první poločas, ví talentovaný SurynekTRI - JIH 1:3, 15.kolo | Martin StebelZávěr podzimní části druhé ligy Třinci nevychází podle představ. Domácí derniéru proti ambiciózní Jihlavě červenobílí nezvládli a po matném výkonu podlehli 1:3. K mikrofonu jsme si pozvali rychlonohého útočníka Martina SURYNKA.
14.11.Sráží nás nevyrovnané výkony, smutní trenér LuhovýTRI - JIH 1:3, 15.kolo | Igor MainkaTisková konference za účasti pouze jednoho trenéra. To se stalo v Třinci poprvé. Po utkání se nehodlal dostavit trenér vítězů Roman Pivárník. Pozvání mezi novináře přijal pouze trenér Třince Ľubomír Luhový.
12.11.Domácí derniéra roku 2011 třineckým nevyšlaTRI - JIH 1:3, 15.kolo | Igor MainkaTřinečtí prohráli v posledním domácím utkání podzimu s Jihlavou 1:3. O výsledku rozhodl první poločas, kdy hosté odskočili na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase sice snížil Hupka, ale za pět minut Tecl svým druhým gólem vrátil hostům rozhodující náskok.
11.11.Poslední domácí zápas roku je tadyTRI - JIH 1:3, 15.kolo | Igor MainkaV sobotu 12. listopadu budou mít příznivci druholigové kopané poslední možnost vidět utkání druhé nejvyšší soutěže na stadionu Rudolfa Labaje v roce 2011. Do města oceli zavítá Jihlava.
10.11.Musím být lepší než ostatní, říká o návratu do sestavy PešekSPB - TRI 3:1, 14.kolo | Igor Mainka/FOTO/ Třinečtí fotbalisté mají za sebou neúspěšný víkend v Praze. Do hlavního města vyjeli už v pátek po tréninku a obědě. Bohužel ani brzká cesta nezabránila porážce s posledním celkem.
9.11.Sedmnáctka poprvé bodovalaIgor MainkaPrvní bod v letošní sezóně uhrála třinecká sedmnáctka. Ta na domácí půdě remizovala s Třebíčí 2:2, přestože po dvaceti minutách vedla 2:0. Nejen to, ale i další výsledky naleznete v tomto článku.
7.11.Petr Joukl: Chyběl nám větší pohybSPB - TRI 3:1, 14.kolo | Igor MainkaJediným třineckým střelcem v zápase hraném na hřišti v Horních Počernicích se stal záložník Petr Joukl. Osmadvacetiletý fotbalista svým gólem snižoval na 2:1, bohužel nikdo další se k němu nepřidal a tak Třinec prohrál s béčkem Sparta 1:3.
12>>

K návratu do sestavy pomůže pracovitost, říká Kubala

K obratu na Vyšehradě vyrovnávající brankou zavelel útočník Filip Kubala, jenž se rve o místo v základní jedenáctce třineckého týmu.