V listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
29.11.Po špatném rozjezdu vítězná jízda aneb podzim v číslechIgor MainkaProhra střídala prohru. Třinecký klub zažil jeden z nejčernějších začátků sezóny. Po pěti kolech měl tým trenéra Jiřího Nečka na svém bodovém kontě jednu velkou nulu. Co z toho nakonec vyšlo? Podívejte se sami.
26.11.Junioři zakončili podzim vysokou prohrouTRI - ZLN 1:5, 16.kolo | Igor MainkaJuniorský tým inkasoval před startem zimní přestávky pět gólů od Zlína a se Ševci prohrál na domácím hřišti 1:5. Čestný úspěch Slezanů zaznamenal Petr Joukl.
24.11.Tomáš Weber: Delší dobu bez fotbalu si nedovedu představitPRO - TRI 0:1, 16.kolo | Igor MainkaTomáš Weber přišel pod Javorový až v průběhu podzimní části a gólem uzavřel třineckou druholigovou pouť v roce 2018. Krásná trefa ze střední vzdálenosti rozhodla o vítězství nad Prostějovem.
23.11.U11: Halový turnaj v TřinciJana ZipserováDomácí turnaj v hale STaRS se vydařil. Plynulý turnaj nabídl fanouškům i hráčům plno krásných zážitků. Všechny týmy odehrály skvělá utkání a diváci se měli nač dívat.
20.11.Jiří Neček: Nabádal jsem hráče k častější střelbě a jedna vyšlaPRO - TRI 0:1, 16.kolo | Igor MainkaPoslední utkání v roce 2018 odehrálo první mužstvo v sobotu v Prostějově s třešničkou na dortu v podobě krásného a vítězného gólu Tomáše Webera. Jak zápas viděli oba trenéři?
19.11.Martin Janošík se stal otcemIgor MainkaMartin Janošík v sobotu slavil s týmem vítězství nad Prostějovem a v neděli večer už byl v severních Čechách u důležité životní situace.
17.11.Vítězný závěr podzimuPRO - TRI 0:1, 16.kolo | Igor MainkaKrásný gól Tomáše Webera ze střední vzdálenosti rozhodl o vítězství našeho týmu v Prostějově. Ziskem tří bodů se náš celek posunul v tabulce na deváté místo!
16.11.Druhou polovinu zahájí předehrávka v ProstějověPRO - TRI 0:1, 16.kolo | Igor MainkaSoubojem mezi Prostějovem a Třincem vstoupí druhá nejvyšší soutěž do jarní části. V předehrávaném 16. kole se naši fotbalisté porvou v přímém souboji o deváté místo. Utkání začíná na prostějovském stadionu ve 13:30.
15.11.Martin Doležal s reprezentačním startemIgor MainkaPremiérový reprezentační start si do svého životopisu může napsat útočník Martin Doležal. Vytáhlý forvard odehrál v přátelském utkání v polském Gdaňsku 18 minut a pomohl národnímu týmu k vítězství 1:0.
14.11.Možná důsledněji bráníme, hledal příčiny úspěchu střelec Šimon ŠumberaTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaNejkrásnější gól v utkání Třinec – Brno vstřelil domácí záložník Šimon Šumbera. Střelou zpoza šestnáctky napodobil loňský gól měsíce v podání Jiřího Kateřiňáka a odstartoval cestu za třemi body.
14.11.Podzim zakončili prohrou ve ZlíněZLN - TRI 4:2, 15.kolo | Jana ZipserováNejstarší dorostenci zakončili podzimní část soutěže porážkou ve Zlíně. Tým Vladimíra Veselého dokázal na začátku druhého poločasu vyrovnat, poté však domácí třemi góly rozhodli o svém vítězství. Zimní přestávku stráví tým trenéra Vladimíra Veselého na třináctém místě.
14.11.Sedmnáctka schytala búraZLN - TRI 5:0, 15.kolo | Jana ZipserováPoslední podzimní kolo nebylo povedené pro naší sedmnáctku. Ta v dohrávce podlehla Zlínu vysoko 0:5, když nedokázala uhlídat střelce čtyř branek Filipa Alberta. Zimní přestávku stráví tým Petra Sostřonka se třinácti body na třináctém místě.
13.11.Dražba kapitánských pásek zahájena, výtěžek poputuje na nadační fondIgor MainkaTřinácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bylo věnováno výročí sta let od založení Československa a fotbalové zápasy se nesly v duchu národních oslav.
12.11.Jiří Neček: Nakopl nás brněnský gólTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaČtvrtý zápas bez porážky posunul tým trenéra Jiřího Nečka v tabulce F:NL na dvanácté místo s jednobodovou ztrátou na trojici Vítkovice, Vlašim, Prostějov. Jak viděli duel s Brnem oba trenéři?
12.11.U16: Výhrou uzavřená sezónaTRI - SUM 3:1, 15.kolo | Jana ZipserováAni poslední utkání nevypustili svěřenci trenéra Karla Macečka a dali do něj veškeré své síly. Mladší dorostenci uzavřeli podzimní část sezóny výhrou a obsadili tak pěkné čtvrté místo v tabulce.
11.11.Junioři prohráli na SlováckuSLO - TRI 4:2, 15.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři prohráli v 15. kole Juniorské ligy na hřišti 1. FC Slovácka 2:4. Našim hochům nepomohl ani úvodní gól Karla Hejného. Domácí dokázali ještě do poločasu otočit výsledek na svou stranu a utkání dotáhli do vítězného konce.
11.11.Dvojitá radost z utkáníTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Jana ZipserováMladý fotbalový bojovník Maxim Pospěch (hráč TJ Sokol Mosty u Jablunkova) vyhrál svůj zápas s vážnou nemocí jako naši hráči v sobotním utkání.
10.11.Třinec využil přesilovku a přehrál BrnoTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté zlomili brněnskou sérii osmi zápasů bez porážky a zvítězili na stadionu Rudolfa Labaje 2:1. Domácí nezlomil ani gól Sukupa, brankami Šumbery a Dediče výsledek v početní výhodě otočili na svou stranu a poskočili v tabulce na 11. místo.
9.11.Podzim v Třinci uzavře ZbrojovkaTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaTři a půl měsíce uplynulo jako voda. Před námi je poslední podzimní druholigové utkání na stadionu Rudolfa Labaje. Do Třince zavítá exligová Zbrojovka Brno. Utkání začíná v sobotu v 10:15 hod.
8.11.Bezpečnostní opatření k utkání Třinec - BrnoTRI - BRN 2:1, 15.kolo | KlubPoslední domácí utkání proti Brnu, které se uskuteční v sobotu 10. listopadu se začátkem v 10:15, bylo vyhodnoceno jako rizikové. Tomu se přizpůsobí i bezpečnostní opatření na stadionu Rudolfa Labaje a v přilehlém okolí.
12>>

U17: Z Kroměříže si přivezli tři body

Pohledné fotbalové utkání předvedli třinečtí hráči pod taktovkou trenéra Karla Macečka. Nad kroměřížskou družinou měli navrch ve všech herních projevech a i přes malý výpadek nenechali soupeře skórovat. Tři body si zaslouženě připsal Třinec, když zvítězil 0:4.