V listopadu 2018 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.11.Začneme hrát, až když prohráváme, mrzí Jiřího JanoščínaTRI - VLA 0:0, 13.kolo | Igor MainkaJiří Janoščín v sobotu neodehrál příliš povedený zápas stejně jako jeho spoluhráči, přesto se na výkonu svého týmu snažil najít i pozitiva. Jak přiznává, více bylo negativ.
1.11.U13: Postup do celorepublikového finále Ondrášovka CUPuJana ZipserováTřinecká třináctka se i letos může těšit na celorepublikové finále Ondrášovka Cupu. Postup mezi elitu si zajistili druhým místem na kvalifikačním turnaji v Karviné.
1.11.V Prostějově o týden dřívTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaPoslední podzimní zápas sehrají naši fotbalisté už o týden dřív a to v sobotu 17. listopadu od 13:30 na stadionu Za místním nádražím v Prostějově.
3.11.V Praze proti Žižkovu s novým trenéremZIZ - TRI 0:3, 14.kolo | Igor MainkaPoslední letošní cesta do Čech povede do hlavního města. Zde bude náš celek čelit poslednímu celku tabulky, FK Viktorii Žižkov. Utkání pod žižkovským vysílačem startuje v neděli v 10:15.
4.11.Dokázali to! Žižkov sestřelili ve druhém poločaseZIZ - TRI 0:3, 14.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté potvrdili vzájemnou bilanci se Žižkovem a z hlavního města znovu vezou tři body. O výsledku rozhodl druhý poločas, ve kterém padly všechny tři góly do sítě brankáře Otáhala. Slezané se vítězstvím vzdálili sestupovým příčkám.
5.11.Jeden gól rozhodl o osudu hutnicko-hornického derbyTRI - KAR 0:1, 14.kolo | Igor MainkaZávěr druhé části moravské skupiny Juniorské ligy nedopadl pro Třinecké příliš dobře. Jeden povedený brejk soupeře rozhodl o vítězství Karviné na třinecké umělce 0:1.
5.11.Trenér Neček: Věřím, že svým vystoupením nalákali diváky na sobotuZIZ - TRI 0:3, 14.kolo | Igor MainkaZajímavé utkání dvou rozdílných poločasů. To viděli diváci v neděli na stadionu Viktorie Žižkov. Z vítězství se radovali příznivci slezského klubu. Jak viděli duel oba trenéři?
6.11.U12: Bojovnost přinesla ovoceTRI - VIT 2:1, 12.kolo | Jana ZipserováDokud se nezapíská, zápas neskočil, šance na vítězství stále žije. Tímto se řídili mladší žáci a odměnou za nasazení až do poslední minuty jim bylo vítězství na Vítkovicemi. Těm vstřelili třinečtí dvě rychlé branky v závěru utkání a otočili stav ve svůj prospěch na konečných 2:1.
7.11.U13: Titul mistra je domaTRI - VIT 5:2, 12.kolo | Jana ZipserováBoj o první příčku tabulky dopadl zdárně ve prospěch svěřenců trenérů Petra Hrazdílka a Miroslava Macury. Ti celou podzimní část vedli kluky pevnou rukou. Odměnou za celkovou práci během sezóny jim je titul mistra!
7.11.Nevěřil jsem, že se na hřiště podívám, přiznal nejmladší střelecZIZ - TRI 0:3, 14.kolo | Igor MainkaPoprvé ve své kariéře se zapsal mezi střelce teprve sedmnáctiletý záložník Lukáš Cienciala. Gólem do sítě Žižkova se stal nejmladším druholigovým třineckým střelcem v tomto tisíciletí. Povedlo se mu to v 17 letech a devíti měsících.
8.11.Bezpečnostní opatření k utkání Třinec - BrnoTRI - BRN 2:1, 15.kolo | KlubPoslední domácí utkání proti Brnu, které se uskuteční v sobotu 10. listopadu se začátkem v 10:15, bylo vyhodnoceno jako rizikové. Tomu se přizpůsobí i bezpečnostní opatření na stadionu Rudolfa Labaje a v přilehlém okolí.
9.11.Podzim v Třinci uzavře ZbrojovkaTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaTři a půl měsíce uplynulo jako voda. Před námi je poslední podzimní druholigové utkání na stadionu Rudolfa Labaje. Do Třince zavítá exligová Zbrojovka Brno. Utkání začíná v sobotu v 10:15 hod.
10.11.Třinec využil přesilovku a přehrál BrnoTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaTřinečtí fotbalisté zlomili brněnskou sérii osmi zápasů bez porážky a zvítězili na stadionu Rudolfa Labaje 2:1. Domácí nezlomil ani gól Sukupa, brankami Šumbery a Dediče výsledek v početní výhodě otočili na svou stranu a poskočili v tabulce na 11. místo.
11.11.Junioři prohráli na SlováckuSLO - TRI 4:2, 15.kolo | Igor MainkaTřinečtí junioři prohráli v 15. kole Juniorské ligy na hřišti 1. FC Slovácka 2:4. Našim hochům nepomohl ani úvodní gól Karla Hejného. Domácí dokázali ještě do poločasu otočit výsledek na svou stranu a utkání dotáhli do vítězného konce.
11.11.Dvojitá radost z utkáníTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Jana ZipserováMladý fotbalový bojovník Maxim Pospěch (hráč TJ Sokol Mosty u Jablunkova) vyhrál svůj zápas s vážnou nemocí jako naši hráči v sobotním utkání.
12.11.Jiří Neček: Nakopl nás brněnský gólTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaČtvrtý zápas bez porážky posunul tým trenéra Jiřího Nečka v tabulce F:NL na dvanácté místo s jednobodovou ztrátou na trojici Vítkovice, Vlašim, Prostějov. Jak viděli duel s Brnem oba trenéři?
12.11.U16: Výhrou uzavřená sezónaTRI - SUM 3:1, 15.kolo | Jana ZipserováAni poslední utkání nevypustili svěřenci trenéra Karla Macečka a dali do něj veškeré své síly. Mladší dorostenci uzavřeli podzimní část sezóny výhrou a obsadili tak pěkné čtvrté místo v tabulce.
13.11.Dražba kapitánských pásek zahájena, výtěžek poputuje na nadační fondIgor MainkaTřinácté kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY bylo věnováno výročí sta let od založení Československa a fotbalové zápasy se nesly v duchu národních oslav.
14.11.Možná důsledněji bráníme, hledal příčiny úspěchu střelec Šimon ŠumberaTRI - BRN 2:1, 15.kolo | Igor MainkaNejkrásnější gól v utkání Třinec – Brno vstřelil domácí záložník Šimon Šumbera. Střelou zpoza šestnáctky napodobil loňský gól měsíce v podání Jiřího Kateřiňáka a odstartoval cestu za třemi body.
14.11.Podzim zakončili prohrou ve ZlíněZLN - TRI 4:2, 15.kolo | Jana ZipserováNejstarší dorostenci zakončili podzimní část soutěže porážkou ve Zlíně. Tým Vladimíra Veselého dokázal na začátku druhého poločasu vyrovnat, poté však domácí třemi góly rozhodli o svém vítězství. Zimní přestávku stráví tým trenéra Vladimíra Veselého na třináctém místě.