V listopadu 2020 vyšly tyto články:

29.11.Těší mě, že jsme porazili kvalitního soupeře, řekl trenér Straka redakceÚspěšná série třineckých fotbalistů pokračuje. Po vítězství na půdě Ústí nad Labem trenér František Straka pochválil své svěřence za vůli dovést utkání do vítězného konce.
28.11.Paráda! Vítěznou sérii Třince prodloužil obránce Celba UNL - TRI 0:1, 10.kolo | redakceNa stadionu favorizovaného Ústí nad Labem si fotbalisté Třince připsali čtvrté vítězství v řadě a dotáhli se na silný střed tabulky F:NL. Cenné tři body jim vystřelil zadák Celba.
26.11.Věřil jsem, že nám tam něco spadne, řekl záložník HabustaredakceSvé příznivce napínali téměř do poslední chvíle, na gól je nechali čekat až do 87. minuty. Vítěznou branku proti Táborsku vsítil defenzivní záložník Jakub Habusta.
25.11.Trpělivý Třinec zlomil nováčka až v závěru TRI - SSU 2:0, 9.kolo | redakceVýborná práce! Díky dvěma slepeným gólům z posledních minut střetnutí fotbalisté Třince zdolali Táborsko a zvítězili už potřetí za sebou.
24.11.Zítra přijede Táborsko. Uspěje Třinec i do třetice? redakceStaronový účastník Fortuna:Národní ligy, Táborsko, bude dalším soupeřem třineckých fotbalistů. Zítřejší souboj tabulkových sousedů na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v 13.30 hodin.
22.11.Mančaft je kompaktní a začíná si věřit, těší kouče Straku redakceSedm bodů ze tří zápasů je slušný počin. Fotbalisté Třince se bodově dotáhli na týmy před sebou. Po remíze s Vlašimí porazili Žižkov a Vyšehrad. „Z nejhoršího venku ještě nejsme,“ krotí přílišný optimismus hlavní trenér František Straka.
21.11.Vyšehradské Šemíky zkrotili Javůrek se Stáňou VYS - TRI 0:2, 8.kolo | redakceCenný triumf na Žižkově potvrdili fotbalisté Třince vítězstvím na půdě Vyšehradu. Svěřenci zkušeného trenéra Františka Straky bodovali ve třetím utkání v řadě.
20.11.Fotbalisté Třince míří do Prahy, čeká je Vyšehrad redakceS cílem vydolovat další tři body a posunout se do klidnějších pater tabulky Fortuna:Národní ligy nastoupí třinečtí fotbalisté do utkání s Vyšehradem.
19.11.Představujeme nové tváře: Tomáš Zlatohlávek redakceTvořivost a kreativitu by měl do hry fotbalového Třince vnášet ofenzivní záložník Tomáš Zlatohlávek. Mladý fotbalista před sezonou přišel pod Javorový z Olomouce.
15.11.Třinec slaví první vítězství! Zaskočil favorizovaný Žižkov ZIZ - TRI 0:2, 6.kolo | redakceSedm kol si museli třinečtí fotbalisté počkat na první výhru v aktuálním ročníku F:NL. V dohrávce po výborném výkonu uspěli na hřišti favorizovaného Žižkova, díky trefám Attaha a Javůrka vyhráli 0:2.
14.11.Musíme se odrazit od bojovnosti, říká Jan Javůrekredakce Na dvou brankách proti Vlašimi se podílel levý záložník Jan Javůrek, který zaznamenal gól a nahrávku. Tři vstřelené branky jeho týmu na premiérovou výhru nestačily, s Vlašimí remizoval 3:3. „Dostat doma tři góly, to je prostě moc,“ přiznal zkušený fotbalista.
12.11.Živě: Třinec – VlašimRedakceSledujte živě utkání s FC Sellier&Bellot Vlašim.
12.11.Třinec dvakrát vedl, nakonec se musel spokojit s bodemTRI - VLA 3:3, 3.kolo | redakceV dohrávce třetího kola F:NL, která byla štědrá na góly i šance, se fotbalisté Třince rozešli smírně s Vlašimí a připsali si premiérový bod.
11.11.Fotbalisté Třince vyzvou zítra Vlašim redakceNulu na svém bodovém kontě se pokusí třinečtí fotbalisté smazat v zítřejší dohrávce s Vlašimí. Utkání na Hřišti Rudolfa Labaje má výkop v 14.00 hodin.
9.11.Chtěli jsme začít úplně jinak, smutnil po prohře s Hradcem SteinhübelredakceVe druhém poločase lídrovi zle zatápěli, přesto na body nedosáhli. O prohře fotbalistů Třince s Hradcem Králové rozhodl první poločas. „Nechápu, proč jsme jej odehráli tak špatně,“ kroutil hlavou záložník Třince Christian Steinhübel.
7.11.Třinec trápil lídra, na body však nedosáhl TRI - HKR 1:2, 7.kolo | redakcePremiéra na třinecké lavičce novému trenérovi Třince Františku Strakovi nevyšla. V souboji celků z opačných konců tabulky, kterým byl zápasem dvou rozdílných poločasů, jeho tým podlehl vedoucímu Hradci Králové 1:2. Dvacet minut před koncem rozhodčí upřeli domácím regulérní kontaktní branku.
6.11.Fotbalisté Třince jdou do akce. Zítra hostí Hradec Králové redakcePo měsíci a půl trvající pauze odehrají fotbalisté Třince mistrovské utkání. Zítra od 14.00 hodin vyzvou na domácím hřišti lídra FNL z Hradce Králové.
5.11.Musíme se stát jednou fungující rodinou, říká kouč StrakaredakcePo více než měsíční pauze se o víkendu znovu v Česku rozběhnou profesionální fotbalové soutěže. Fotbalisté Třince přivítají Hradec Králové, jejich trenéra Františka Straku čeká premiéra na třinecké lavičce.
3.11.Restart fotbalových soutěží se blížíRedakceProfesionální fotbal v naší republice dostal zelenou od vlády a při splnění přísných hygienických podmínek i k ligovému zápolení.