V září 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
19.9.Třinec neuspěl ani na třetí pokus, tři body si nechala Dukla DUK - TRI 3:1, 4.kolo | redakceZačali výborně, brzy šli do vedení. Vzápětí ale dovolili soupeři vyrovnat, poté dokonce otočit skóre a přidat pojistku. Z pražské Julisky proto fotbalisté Třince odjeli s nepořízenou a na premiérové body stále čekají.
18.9.U19: Závěr utkání byl napjatýTRI - FMI 2:1, 7.kolo | Jana ZipserováDvoubrankový náskok soupeř snížil a závěr utkání se tím značně zdramatizoval. Macečkova jedenáctka však bránila tři tyče jako svatyni a soupeřovy pokusy o její dobytí likvidovala.
18.9.Vážím si šance, kterou v Třinci dostávám, říká Lukáš CiencialaredakceTřebaže předešlou sezonu začal jako náhradník, vypracoval se ve stabilního člena základní sestavy druholigového Třince. Mladý levonohý záložník Lukáš Cienciala byl nejlepším hráčem Třince v jarní části uplynulé sezony. Vysoko nastavenou laťku si chce udržet také v novém soutěžním ročníku.
17.9.Snad už se chytneme, věří obránce béčka Michal LancredakceV obranných řadách třineckého béčka si stabilní místo vydobyl Michal Lanc. Mladý fotbalista kombinuje fotbal, studium i zaměstnání.
17.9.U17: S rivalem uhráli tři bodyTRI - FMI 4:1, 7.kolo | Jana ZipserováVěčný rival Frýdek-Místek odjel s nepořízenou. Přestože vstřelil jako první branku, třinečtí hoši se na domácí půdě koncentrovali na výhru. Po inkasované brance nezaháleli a odezvou byly čtyři vstřelené branky do sítě hostů.
15.9.U17: Body proklouzly mezi prstyOLO - TRI 2:1, 6.kolo | Jana ZipserováUtkání proti vedoucí Olomoucí byla hrou o nervy. Skóre otevřel až v šedesáté třetí minutě třinecký hráč Ľuboš Becik a napětí pokračovalo. Drama se ještě prohloubilo vyrovnávací brankou těsně před koncem utkání. S nastaveným časem soupeř bohužel přidal vítěznou branku na konečných 2:1.
15.9.U19: Olomouc potvrdila svou poziciOLO - TRI 7:1, 6.kolo | Jana ZipserováAčkoliv výsledek moc nekoresponduje s předvedenou hrou, hráči pod taktovkou trenéra Macečka byli téměř rovnocenným soupeřem jasnému lídrovi soutěže Olomouci.
15.9.U14: Vojtěch Hlawiczka střelec zápasuHRC - TRI 0:7, 6.kolo | Jana ZipserováK parádní výhře přispěl největší měrou, trenérem pochválený, Vojtěch Hlawiczka. Ten vstřelil ze sedmi branek hned tři góly a díky dobré týmové spolupráci zdolali svěřenci trenéra Syrového soupeře vysoko 7:0.
14.9.U12: S lídrem tabulky se rvali jako lviSUM - TRI 4:1, 6.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Hrazdílka nevyhráli, ale poprali se o každý míč. Tabulkově druhý Šumperk, který doma zatím žádné utkání neprohrál si tuto bilanci udržel i nyní s třineckým týmem. Tomu se podařilo brankově prosadit až v závěru utkání.
14.9.Divizní rezerva Třince přestřílela HavířovHAV - TRI 3:5, 6.kolo | redakcePremiérové vítězství sezony zaznamenali fotbalisté třineckého béčka. V utkání bohatém na branky vyhráli na stadionu Havířova.
14.9.U13: Nevzdávají se a bojujíSUM - TRI 6:5, 6.kolo | Jana ZipserováVýborně rozehraný zápas měli mladší žáci lodivoda Pavla Filipczyka. Bohužel nevyužité brankové příležitosti hráli do karet soupeři. Ten, ač jich měl o poznání méně, je však zužitkoval a v konečném výsledku zvítězil 6:5.
14.9.U15: Poločas nechali soupeřiHRC - TRI 2:3, 6.kolo | Jana ZipserováDo kabin šli hoši spráskaní jako psi. První poločas patřil soupeři a trenér Ivan Martinčík přivedl na plac do druhé půle "nový" mančaft, který se vůbec nepodobal tomu z prvního poločasu. Jaké rady a pokyny zazněly během poločasové pauzy si ponechal lodivod Martinčík pro sebe, jako své tajné know-how pro krizové situace.
11.9.Třinečtí fotbalisté hostí Vlašim, chtějí urvat tři bodyredakceS jednoznačným cílem, sebrat z trávníku premiérové tři body, vyrukují do zítřejšího domácího utkání fotbalisté Třince. Od 17.00 hodin jim v cestě jim bude stát nebezpečná Vlašim.
11.9.U18: Zvítězili nad KroměřížíKRO - TRI 0:1, 6.kolo | Jana ZipserováDlouhou dobu nebylo zcela jisté, kdo z utkání vyjde jako vítěz a kdo jako poražený. Tento los poražených nakonec padl na domácí Kroměříž díky branky třineckého Filipa Polláka.
11.9.U16: Šestá výhra v řaděKRO - TRI 1:3, 6.kolo | Jana ZipserováKlid a chladnou hlavu si zachoval trenér Zdeněk Cieslar, přestože jeho tým v prvním poločase nepředváděl požadovanou hru, kterou kluci běžně hrají. Po poločasové pauze a rad z úst trenéra vstoupili do zápasu hráči více aktivně a utkání poté dostalo jiný náboj, který vyústil v konečnou výhru 1:3.
11.9.Sobotní utkání Vlašimi na hřišti Třince bylo odloženo na neurčito.klubDůvodem k odložení zápasu je výskyt onemocnění covid-19 v týmu FC Sellier & Bellot Vlašim. Tým dnes podstoupil testy. Výsledky nakonec ukázaly výskyt onemocnění koronavirem u několika členů A-týmu celku FC Sellier & Bellot Vlašim. Z tohoto důvodu je sobotní utkání odloženo na neurčito.
9.9.Děvčata jako konkurence hochůJana ZipserováSlečny, dívenky, princezny i čertice začínají hrát FOTBAL!!!
8.9.U18: Soupeři se postavili a vyhráliTRI - HFK 1:0, 5.kolo | Jana ZipserováTabulkově lepší Olomouc hoši porazili svým přístupem a tvrdou prací na hřišti. Nenechali se psychicky zlomit a díky tomu uhráli tři body.
8.9.U14: I přes prohru dostali pochvaluSUM - TRI 3:2, 5.kolo | Jana ZipserováNěkdy ani lepší výkon nestačí na tři body a chce to i kousek toho štěstíčka. To právě pochybělo třineckým v zápase se Šumperkem. Kluci však i přes prohru si vysloužili od trenéra Syrového pochvalu za předvedený výkon.
8.9.U15: Z Šumperku body nepřivezliSUM - TRI 3:0, 5.kolo | Jana ZipserováAčkoliv by utkání více slušela remíza a byla by i spravedlivá, tři body zůstali na domácím poli Šumperku.