Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

1.8.Dvojzápas: První duel ovládla Mladá BoleslavMLB - TRI 4:2, 0.kolo | redakceFotbalisté Třince sehráli v Nymburku dva přípravné zápasy s ligovou Mladou Boleslaví. V tom prvním jim utekl začátek a také proto nakonec utrpěli porážku 2:4.
1.8.Dvojzápas: Ve druhém klání se radoval Třinec MLB - TRI 2:3, 0.kolo | redakceDruhé střetnutí Mladé Boleslavi s Třincem dopadlo lépe pro druholigové hosty, kteří si pozvedli sebevědomí vítězstvím nad účastníkem nejvyšší soutěže.
2.8.Juniorka Třince se vytáhla na rezervu ZlínaTRB - ZLB 4:1, 0.kolo | redakceFotbalisté záložního týmu Třince absolvovali vyvedenou generálku. Na Městském stadionu nečekaně hladce porazili „B“ tým Zlína.
2.8.Zemřel Eduard ŠtrosRedakceJe nám hrozně líto, že již nebudeme moci společně s Eduardem Štrosem vzpomínat na fotbalové úspěchy, jeho život a veselé historky. Ve věku 80 let zemřel bývalý fotbalový brankář.
3.8.U13, U12: Přátelák proti Frýdku-MístkuJana ZipserováVíkendové klání proti Frýdku-Místku oba trenéři zhodnotili kladně. Jejich svěřenci odehráli utkání s velkým nasazením a bojovností.
3.8.Zkušený kouč Ľubomír Luhový se ujal béčka TřinceredakceZáložní tým Třince vstoupí do nové divizní sezony pod taktovkou protřelého trenéra Ľubomíra Luhového, jenž se do Třince přesunul z Českého Těšína.
4.8.U14: Soustředění splnilo svůj cílJana ZipserováMít fungující kolektiv je nedílnou součástí každého týmu, aby správně šlapal. Ještě více prohloubit tuto vlastnost si dali za úkol trenéři Jan Syrový a Jiří Roček. Cíl splnili.
4.8.U16: Soupeři nepodlehli a zvítěziliJana ZipserováPřestože stanuli proti starším fotbalistům, nezalekli se a svou bojovností a fotbalovým umem je porazili krásným výsledkem 4:1.
4.8.U19, U18: Návrat do Valašské BystřiceJana ZipserováJiž druhým rokem nejstarší dorostenci se podrobili náročnému soustředění ve Valašské Bystřici. Stejně jako loni je trenéři Karel Maceček a Marek Cienciala nešetřili.
5.8.Baník uštědřil Třinci těžký knock-outOST - TRI 8:0, 0.kolo | redakceOsmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.
8.8.Fotbalisté Třince se rozešli smírně s OpavouTRI - OPA 1:1, 0.kolo | redakcePřípravné měření sil mezi fotbalisty Třince a Opavy, jehož úvodní část byla oboustranně kvalitnější, skončilo smírem.
9.8.Rezerva Třince divizní premiéru nezvládlaTRI - PLN 1:3, 1.kolo | redakceDomácí porážkou vstoupil dol nové fotbalové sezony 2020 – 2021 omlazený rezervní tým Třince. Na Borku nestačil na Polanku.
Aktuální články
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál