Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.12.Peter Štyvar v číslechRedakceJako poslední naskočil do rozjetého třineckého vlaku slovenský útočník s reprezentačními zkušenostmi Peter Štyvar. Jak si vedl, to najdete v následujícím článků.
31.12.Václav Bruk v číslechRedakceJe tu poslední den roku 2010. Prvního prosince jsme začínali představování hráčů od brankáře Martina Lipčáka. Dnes celý seriál končí druhý brankář Václav Bruk.
31.12.PF 2011RedakceRedakce www.fotbaltrinec.cz přeje všem čtenářům těchto stránek do roku 2011 hodně zdraví, štěstí, lásky svých nejbližších a co nejvíce pozitivních zážitků prostřednictvím třineckého klubu.
29.12.Tomas Radzinevičius v číslechRedakceLitevský útočník přestoupil do města oceli teprve v průběhu sezóny společně se Slovákem Peterem Štyvarem. Jak si vedl s třineckým znakem na prsou?
28.12.Patrik Siegl v číslechRedakcePo menší vánoční odmlce pro vás připravujeme další statistiky hráčů. Dnes vám představíme čísla Patrika Siegla.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rokKlubKlub FK Fotbal Třinec děkuje všem partnerům, příznivcům a členům klubu za přízeň a podporu v roce 2010. Zároveň vám všem přejeme příjemné prožití Vánočních svátků, hodně zdraví a úspěchu jak ve zbylých dnech roku 2010, tak i v roce následujícím, který bude pro třinecký fotbal trochu zvláštní, neboť klub oslaví 90 let od svého vzniku.
23.12.Tomáš Cihlář v číslechRedakceTomáš Cihlář, odchovanec znojemského fotbalu přišel pod Javorový na hostování z Jihlavy. Třiadvacetiletý obránce odehrál 13 mistrovských utkání, jak si vedl?
22.12.Daniel Rehák v číslechRedakceDaniel Rehák přestoupil na podzim z Liberce, aby ukázal, že má na víc, než kopat za rezervu v třetí lize. Povedlo se mu to?
22.12.Třinec na Starosta Cupu třetíRedakceDva třinecké výběry mladších žáků se v neděli účastnily třineckého turnaje Starosta Cup. A výběr mladších žáků obsadil bronzovou příčku, jejich kolegové skončili pátí.
20.12.Ondřej Byrtus v číslechRedakceMladé křídlo Ondřej Byrtus se poprvé ve větším měřítku ukázal loni na jaře. Jeho výkony na levé straně zálohy působily nadějně. Potvrdil své jarní výkony na podzim?
20.12.Vánoční turnaj pro Frýdek-MístekRedakceV sobotu patřila třinecká hala STaRS vánočnímu turnaji přípravek (ročník 2000). V konkurenci dalších osmi celků skončilo třinecké "áčko" na pátém místě, "béčko" pak desáté.
18.12.Marcin Bednarek v číslechIgor MainkaČíslo 18 měl na zádech polský obránce Marcin Bednarek. Ten se na podzim třineckým divákům moc neukázal, neboť většinu zápasů strávil na lavičce. V lize nastoupil pouze do tří utkání.
17.12.STaRS bude patřit fotbaluRedakceO tomto víkendu proběhnou poslední dva mládežnické turnaje. V sobotu dopoledne vyběhnou na zelenou palubovku přípravky r. 2000, v neděli se mladší žáci utkají o pohár starostky města.
17.12.Pavel Karlík v číslechIgor MainkaByl považován za největší podzimní posilu, přesto skončil v Třinci mezi prvními. Útočník Pavel Karlík nakonec nastoupil do šesti mistrovských zápasů ve kterých nevstřelil ani jednu branku.
16.12.Jaroslav Chlebek v číslechIgor MainkaMezi největší smolaře podzimu by se mohl řadit zkušený obránce Jaroslav Chlebek. Slovenský stoper měl zdravotní potíže už od začátku sezóny, kdy mu nejprve naložili fotbalisté Hlučína, o pár týdnů později už nedohrál zápas na Julisce vinou zranění a dal vzadu příležitost dvojici Hupka - Kuděla.
15.12.Miroslav Ceplák v číslechIgor MainkaJako první v letošní sezóně překročil stovku ligových zápasů v třineckém dresu. Nyní jich má na kontě 105. Kdo to je? Slovenský záložník Miroslav Ceplák.
14.12.Michael Hupka v číslechIgor Mainka

Michael Hupka - další velmi výrazná postava podzimní části. Spolu s Radkem Kudělou dokázali vytvořit kvalitní ocelovou zeď, která byla pro soupeře těžko průchozí.

13.12.Ebus Onuchukwu v číslechIgor MainkaEbus Onuchukwu - Loni na podzim byla jeho hvězda na třineckém nebi hodně vidět. Bohužel v letošním podzimu tolik nezářil, přesto se stal nejlepším střelcem klubu v mistrovských zápasech.
12.12.Martin Surynek v číslechIgor MainkaS dvanáctkou na dresu byl viděn v utkání s béčkem Sparty mladý nadějný ofenzivní záložník Martin Surynek.
12.12.CZAK CUP 2010 – TYCHY (Polsko) Ondřej KreželokV sobotu 11.12.2010 se zúčastnili naši nejstarší žáci U 15 mezinárodního halového turnaje v polských Tychách.Turnaje se zúčastnilo 12 mužstev a naši žáci se umístili na konečném 3.místě.
Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál