Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2012 vyšly tyto články:

31.12.Martin Sporysz se vrátil k futsalu, avšak jen na exhibiciIgor MainkaJeště loni na jaře oblékal dres futsalistů Likopu, letos barvy převlékl a v rámci exhibičního utkání oblékl modrý dres třineckých fotbalistů. Řeč je o podzimním objevu Martinu Sporyszovi. Ani s jeho pomocí však fotbalisté nepřelstili taktiku futsalového družstva a prohráli 2:3.
29.12.Seriál za podzimním ohlédnutím: Díl 3. - U14Igor MainkaTřinecká čtrnáctka může podzimní část hodnotit jako úspěšnou. Tým trenéra Zdeňka Cieslara zakončil podzim na čtvrtém místě za triem Sigma Olomouc, Baník Ostrava a Frýdek-Místek. Za 10 vítězství, dvě remízy a dvě porážky posbíral 32 bodů.
28.12.Likop nad síly fotbalistůIgor MainkaExhibiční duel mezi fotbalisty a futsalisty dopadl o trochu lépe pro futsalisty druholigového Likopu. Ti přetlačili třineckou desítku a zvítězili těsně 3:2. Ještě před tím dokázali porazit nehrající členové klubu fanoušky 6:2. Nechyběl ani vánoční dárek pro Stacionář Radost.
26.12.Fotbalovo-futsalový večer v haleIgor MainkaNemáte ve čtvrtek večer nic v plánu? Chcete vidět fotbalisty a futsalisty v akci? Pak neváhejte a zavítejte do třinecké haly STaRS, kde se proti sobě postaví fanoušci proti zástupcům klubu a v hlavním duelu fotbalisté proti futsalistům.
24.12.Přání Karla KulyIgor Mainka„Za fotbalový klub FK Fotbal Třinec bych Vám chtěl popřát krásné prožití svátků vánočních a rodinnou pohodu. Zároveň Vám děkuji za přízeň, kterou jste našemu klubu věnovali v letošním roce a přeji všem, aby rok 2013 byl pro Vás ještě radostnější a úspěšnější, než léta předešlá.“
23.12.Nejmenší měli Vánoční fotbálekIgor MainkaZa účasti 25 dětí a jejich rodičů se v závěru týdne uskutečnil Vánoční fotbálek. První část akce probíhala v hale STaRS, kde nejmenší srdnatě bojovali se svými rodiči. Druhá část následovala v budově FK Fotbal Třinec. Děti kreslily obrázky a sledovaly pohádku, dospělí mohli posedět s trenéry a poznat je blíže.
20.12.Seriál za podzimním ohlédnutím: Díl 2. - U13 Igor MainkaDruhý díl našeho podzimního ohlédnutí je věnován týmu trenéra Jaroslava Andrejka, tedy kategorii do 13 let.
18.12.Seriál za podzimním ohlédnutím: Díl 1. - U12Igor MainkaPo menší odmlce jsme pro vás připravili seriál, který bude mapovat podzimní situaci našich mládežnických celků. Vše zakončíme pohledem do A-mužstva. Dnes začínáme kategorií do 12 let.
14.12.Poháry putovaly do Opavy a Horního ŽukovaIgor Mainka/foto/ Nedělní den v hale STaRS patřil malým fotbalistům z našeho regionu. Na dvou hřištích se utkávala družstva z Bukovce, Jastzebia, Opavy, Frýdku-Místku, Polanky, Baníku Ostrava a Třince.
10.12.Karel Kula: Mužstvo splnilo podzimní cílIgor MainkaPo hodnocení podzimu ústy trenéra Miroslava Kouřila jsme dali prostor i generálnímu manažerovi klubu. Karel Kula byl s výsledkem podzimní části spokojen, ale našel v ní i nějaké nedostatky, které je třeba na jaře odstranit.
7.12.Almanach jako vánoční dárek!Igor MainkaJeště nemáte dárek pro vaše nejbližší a přátelé? Chcete něco zajímavého z třineckého fotbalu? Pak máte jedinečnou možnost. Třinecký klub nabízí prodej Almanachu k 90 letům třinecké kopané za vynikající cenu.
6.12.Cieslarův tým triumfoval v ČadciIgor MainkaMikulášský pohár přicestoval do Třince. Na turnaji ve slovenské Čadci ho vybojovala třinecká čtrnáctka. Kromě toho se konaly i další turnaje přípravek. Více info naleznete níže v článku.
6.12.Trenér Kouřil: Chceme postoupit!Igor MainkaPodzimní část je minulostí, Třinec jí zakončil na prvním místě se ziskem 35 bodů, navíc došel až k bráně čtvrtfinále Českého poháru. Jak hodnotí podzim třinecký trenér Miroslav Kouřil?
3.12.Prokeš v Boleslavi naposled, ale návrat nevylučujeMLB - TRI 3:0, 4.kolo | Igor MainkaÚtočníci Tomáš Gavlák a Hynek Prokeš mohli v Boleslavi rozhodnout o postupu do pohárového čtvrtfinále. Své šance neproměnili a nakonec uspěl prvoligový favorit. S druhým jmenovaným, který dnes slaví šestadvacáté narozeniny, jsme si pohovořili po utkání.
1.12.Pokusili jsme se o malý zázrak, řekl po utkání trenér KouřilMLB - TRI 3:0, 4.kolo | Igor MainkaVynikající výkon v Mladé Boleslavi na postup nestačil, přesto Třinečtí odjeli z prvoligového stadionu se vztyčenou hlavou. I přes prohru 0:3 se nemají za co stydět. Co na středeční duel říkali oba trenéři?
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál