Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2014 vyšly tyto články:

30.12.Závěrečná exhibice bavila nejen na hřišti, ale i v hledištiIgor MainkaVelmi zajímavým futsálkem završili rok 2014 třinečtí fotbalisté, fanoušci, trenéři a také futsalisté prvoligového Likopu, kteří se zúčastnili večerního zakončení roku ve zrekonstruované hale STaRS.
26.12.Rozloučení s rokem 2014Igor MainkaV pondělí 29. prosince se divákům představí fotbalisté a futsalisté, aby při vzájemné exhibici zakončili sportovní rok 2014. Stane se tak v hale STaRS, kam se tato akce po ročním přesunu do Smilovic vrací. Chybět nebude ani zápas mezi fanoušky a zástupci klubu. Celá šou začíná už v 19 hodin.
23.12.Podzim pohledem generálního manažeraIgor MainkaBlíží se Vánoce, konec roku, a tak nadešel čas na ohlédnutí se za podzimem a pohledem na nejbližší budoucnost prostřednictvím generálního manažera FK Fotbal Třinec pana Karla Kuly.
22.12.O nejkrásnějším gólu podzimu je rozhodnutoIgor MainkaVšech dvaadvacet třineckých tref v podzimní části druhé nejvyšší soutěže bylo nominováno do akce Gól podzimu, která proběhla prostřednictvím facebooku. Vy jste mohli zvolit tu nejlepší a tady jsou výsledky.
17.12.Trombik v Korni nejlepšíIgor MainkaTřinecký hráč Lukáš Trombik byl vyhlášen nejlepším hráčem na silně obsazeném turnaji v Korni. Turnaje se zúčastnili například Baník Ostrava, Košice nebo polská Ratiboř.
16.12.Trenéři mládeže se ohlédli za podzimemIgor MainkaS trenéry juniorů, dorostů a U15 jsme se podívali na podzimní část soutěže a zároveň šéfové svých laviček představili, co hráče čeká na začátku roku 2015.
14.12.Nejkrásnější gól podzimuIgor MainkaVyberte nejkrásnější třinecký gól podzimní části Fotbalové národní ligy. Na výběr máte ze všech 22 gólů. Hlasovat můžete prostřednictvím našeho facebookového profilu. Který gól bude ten nejkrásnější? Prozradíme v pondělí 22. prosince.
11.12.Malé Vánoce pro děti v nemocniciIgor MainkaZačíná období, kdy kolem nás bijí na pozor Vánoce. Těší se na ně především malé ratolesti. Bohužel jsou výjimky, kterým se to nepoštěstí a svátky klidu a pohody stráví v nemocnici. Takovým se snažila zpříjemnit chvíli v úterý dopoledne sportovní delegace složena z fotbalistů a hokejistů třineckých klubů.
10.12.Třinec čeká ve čtvrtfinále LiberecIgor MainkaNa Apríla pokračuje čtvrtfinálovými zápasy Pohár FAČR. Dnešní pražský los přidělil Třinci za soupeře účastníka kvalifikace Evropské ligy a zároveň patnáctý tým nejvyšší soutěže Slovan Liberec.
9.12.Mikuláš s čertem úřadoval v miniškoličceIgor MainkaV pátek odpoledne dorazil do fotbalové miniškoličky Mikuláš s andělem a čertem. Děti před tréninkem o ničem nevěděly a tak se dočkaly nečekaného překvapení a zároveň si odnesly menší odměnu.
5.12.Pozvánka na Mikulášský turnaj do STaRSuIgor MainkaV sobotu 6. prosince se v třinecké hale STaRS uskuteční další ročník Mikulášského turnaje. Osm družstev svede souboj ve dvou skupinách o postup do závěrečného play-off, které určí majitele trofeje pro nejlepší celek turnaje.
5.12.Podzim pohledem trenéra Marka KalivodyKlubJak viděl podzimní část trenér Marek Kalivoda? To si nyní můžete přečíst v obsáhlém hodnocení muže, který na lavičku třineckých mužů vstoupil letos v létě.
2.12.Třinecká dvanáctka na domácím turnaji čtvrtáIgor MainkaTřinečtí fotbalisté do 12 let svedli o víkendu pět soubojů v rámci mezinárodního turnaje, který se uskutečnil v třinecké hale STaRS. Do Třince zavítaly družiny z Polska a Slovenska. Naše družstvo se umístilo těsně pod medailovými pozicemi.
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál