Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

29.12.Na závěr roku gólostrojIgor MainkaPoslední fotbalové utkání v roce 2015 sehráli proti sobě zástupci vedení klubu, trenérů a realizačního týmu proti fanouškům. V hale STaRS bylo k vidění celkem 18 branek, jedna hezčí než druhá.
24.12.Závěr roku završí exhibiceIgor MainkaPoslední velkou akcí třineckého fotbalu v roce 2015 bude každoroční střetnutí mezi zástupci vedení klubu a fanoušky. To se uskuteční v úterý 29. prosince v 19:00 v hale STaRS.
17.12.Věřím, že na jaře společně zažijeme více radostí, doufá nový sportovní manažerIgor MainkaBenjamin Vomáčka na začátku listopadu pověsil kopačky na hřebík a vrhl se na funkcionářskou dráhu. Od začátku listopadu jsou vedle jeho jména uvedeny pozice - vedoucí mužstva a sportovní manažer.
15.12.Žáci na medailových pozicíchIgor MainkaV sobotu 12. prosince proběhl v třinecké hale STaRS opět mezinárodní žákovský turnaj, tentokrát pro kategorii žáků U13.
9.12.V domácím turnaji dvakrát bronzovíIgor MainkaO víkendu uspořádal klub FK Fotbal Třinec v hale STaRS dva mezinárodní turnaje pro starší žáky. V kategorii U15 se z vítězství radovali hráči Opavy, v turnaji hráčů do 14 let uspěli fotbalisté Frýdku-Místku. Třinečtí v obou případech skončili třetí.
7.12.Karel Kula zůstává na lavičce A-mužstvaTisková zprávaGenerální manažer FK Fotbal Třinec Karel Kula, který vedl jako hlavní trenér druholigový tým třineckých fotbalistů v posledním zápase podzimní části, povede mužstvo i v jarní části.
2.12.Sportovci zavítali do nemocniceIgor Mainka/VIDEO/ Velkou radost způsobila na dětském oddělení Nemocnice Třinec návštěva delegace třineckých sportovců. Ta dnes mezi malé pacienty rozdala nejen spoustu radosti a úsměvů, ale také několik dárků.
Aktuální články
 
 

Fotbalový Třinec snížil odměny. Všichni na škrty přistoupili, jsme na jedné lodi, těší šéfa Karla Kulu

Sílící pandemie zákeřného koronaviru vzbuzuje v Karlu Kulovi, generálním manažerovi Fotbalu Třinec, skepsi. Třinecký klub přijal nezbytná úsporná opatření a jeho šéf se obává, že fotbalové soutěže v České republice, potažmo i jinde, se už na jaře nejspíše nerozběhnou.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál