V prosinci 2015 vyšly tyto články:

29.12.Na závěr roku gólostrojIgor MainkaPoslední fotbalové utkání v roce 2015 sehráli proti sobě zástupci vedení klubu, trenérů a realizačního týmu proti fanouškům. V hale STaRS bylo k vidění celkem 18 branek, jedna hezčí než druhá.
24.12.Závěr roku završí exhibiceIgor MainkaPoslední velkou akcí třineckého fotbalu v roce 2015 bude každoroční střetnutí mezi zástupci vedení klubu a fanoušky. To se uskuteční v úterý 29. prosince v 19:00 v hale STaRS.
17.12.Věřím, že na jaře společně zažijeme více radostí, doufá nový sportovní manažerIgor MainkaBenjamin Vomáčka na začátku listopadu pověsil kopačky na hřebík a vrhl se na funkcionářskou dráhu. Od začátku listopadu jsou vedle jeho jména uvedeny pozice - vedoucí mužstva a sportovní manažer.
15.12.Žáci na medailových pozicíchIgor MainkaV sobotu 12. prosince proběhl v třinecké hale STaRS opět mezinárodní žákovský turnaj, tentokrát pro kategorii žáků U13.
9.12.V domácím turnaji dvakrát bronzovíIgor MainkaO víkendu uspořádal klub FK Fotbal Třinec v hale STaRS dva mezinárodní turnaje pro starší žáky. V kategorii U15 se z vítězství radovali hráči Opavy, v turnaji hráčů do 14 let uspěli fotbalisté Frýdku-Místku. Třinečtí v obou případech skončili třetí.
7.12.Karel Kula zůstává na lavičce A-mužstvaTisková zprávaGenerální manažer FK Fotbal Třinec Karel Kula, který vedl jako hlavní trenér druholigový tým třineckých fotbalistů v posledním zápase podzimní části, povede mužstvo i v jarní části.
2.12.Sportovci zavítali do nemocniceIgor Mainka/VIDEO/ Velkou radost způsobila na dětském oddělení Nemocnice Třinec návštěva delegace třineckých sportovců. Ta dnes mezi malé pacienty rozdala nejen spoustu radosti a úsměvů, ale také několik dárků.

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.