Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2015 vyšly tyto články:

2.12.Sportovci zavítali do nemocniceIgor Mainka/VIDEO/ Velkou radost způsobila na dětském oddělení Nemocnice Třinec návštěva delegace třineckých sportovců. Ta dnes mezi malé pacienty rozdala nejen spoustu radosti a úsměvů, ale také několik dárků.
7.12.Karel Kula zůstává na lavičce A-mužstvaTisková zprávaGenerální manažer FK Fotbal Třinec Karel Kula, který vedl jako hlavní trenér druholigový tým třineckých fotbalistů v posledním zápase podzimní části, povede mužstvo i v jarní části.
9.12.V domácím turnaji dvakrát bronzovíIgor MainkaO víkendu uspořádal klub FK Fotbal Třinec v hale STaRS dva mezinárodní turnaje pro starší žáky. V kategorii U15 se z vítězství radovali hráči Opavy, v turnaji hráčů do 14 let uspěli fotbalisté Frýdku-Místku. Třinečtí v obou případech skončili třetí.
15.12.Žáci na medailových pozicíchIgor MainkaV sobotu 12. prosince proběhl v třinecké hale STaRS opět mezinárodní žákovský turnaj, tentokrát pro kategorii žáků U13.
17.12.Věřím, že na jaře společně zažijeme více radostí, doufá nový sportovní manažerIgor MainkaBenjamin Vomáčka na začátku listopadu pověsil kopačky na hřebík a vrhl se na funkcionářskou dráhu. Od začátku listopadu jsou vedle jeho jména uvedeny pozice - vedoucí mužstva a sportovní manažer.
24.12.Závěr roku završí exhibiceIgor MainkaPoslední velkou akcí třineckého fotbalu v roce 2015 bude každoroční střetnutí mezi zástupci vedení klubu a fanoušky. To se uskuteční v úterý 29. prosince v 19:00 v hale STaRS.
29.12.Na závěr roku gólostrojIgor MainkaPoslední fotbalové utkání v roce 2015 sehráli proti sobě zástupci vedení klubu, trenérů a realizačního týmu proti fanouškům. V hale STaRS bylo k vidění celkem 18 branek, jedna hezčí než druhá.
Aktuální články
 
 

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál