Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2017 vyšly tyto články:

29.12.Fanoušci byli nepříjemným soupeřemIgor MainkaRok 2017 zakončili zástupci klubu tradičním duelem proti fanouškům. Na palubovce haly STaRS se odehrál zajímavý, možná i nejvíce vyrovnaný zápas v historii těchto soubojů. Z vítězství se nakonec radovali favorité z řad trenérů a funkcionářů.
28.12.Vyber gól měsíce listopaduIgor MainkaPoslední anketa Gólu měsíce za podzimní část je na světě. Ve výběru nechybí ani gól z třineckého trávníku, o který se postaral do sítě Českých Budějovic záložník Jiří Kateřiňák.
27.12.Na závěr roku tradiční duel fanoušků proti vedení a trenérůmIgor MainkaV pátek 29. prosince proběhne v hale STaRS tradiční duel mezi fanoušky a zástupci vedení a realizačních týmů FK Fotbal Třinec. Utkání začíná v 19 hodin.
24.12.Úspěch je odměnou za příkladný přístup a poctivou docházku, ví trenér HrazdílekL. Trnková, I. MainkaNejmladší žáky (U12) má pod sebou šéftrenér žáků Petr Hrazdílek. Po návratu z Číny přidal svůj díl práce do velmi dobrého týmu a výsledkem je podzimní jízda bez ztráty bodu.
24.12.Veselé Vánoce a šťastný nový rok!KlubVážení přátelé, partneři, příznivci třinecké kopané,

dovolte nám, abychom Vám jménem celého fotbalového klubu FK FOTBAL TŘINEC popřáli klidné a pohodové prožití vánočních svátků. V novém roce 2018 Vám přejeme hlavně pevné zdraví, mnoho štěstí a úspěchů jak v osobním, tak i pracovním životě.
23.12.Trenér U14 Ivan Martinčík: Bylo to jako na houpačceL. Trnková, I. MainkaDružina Ivana Martinčíka si vede obdobně jako její o rok starší kolegové. Ve své soutěži je na pátém místě s 19 body.
23.12.Jan Syrový: Máme plno dalších cílůL. Trnková, I. MainkaTřinecká třináctka na podzim překvapila a za sebou nechala takové celky jako Baník Ostrava, MFK Karviná nebo SFC Opava. Jaký byl podzim pohledem trenéra Jana Syrového?
21.12.Důležité je, aby je sport bavil, říká trenér U15 Karel MacečekL. Trnková, I. MainkaNejstarší žáky v letošním sezóně převzal vynikající střelec, trenér a fyzioterapeut Karel Maceček. Pod jeho vedením je třinecká patnáctka s 19 body na pátém místě.
20.12.Chyběla nám vyrovnanost, zhodnotil podzim trenér U18 Václav BrukLucie TrnkováNováček mezi trenéry Václav Bruk má za sebou první půlrok v roli hlavního trenéra třinecké osmnáctky. Jeho tým je po podzimu s 20 body na 10. místě.
20.12.Mikk Reintam v reprezentaci!Igor MainkaTřinecký obránce Mikk Reintam byl nominován do estonské reprezentace na mezistátní utkání Švédsko - Estonsko, které se uskuteční 7. ledna 2018 v Abu Zabí (Spojené arabské emiráty).
18.12.Obě starší mužstva předváděla kolísavé výkony, řekl šéftrenér Petr SostřonekLucie TrnkováPrvní hodnocení mládežnických kategorií přinášíme z úst Petra Sostřonka, šéftrenéra mládeže a současně hlavního trenéra U19. Družstvo U19 od letošního ročníku úzce spolupracuje s nově vytvořenou kategorií U18 a jejím trenérem Václavem Brukem. Proto se v rámci rozhovoru zaměřil na obě starší dorostenecká družstva.
13.12.Podzim pohledem jednoho z trenérů juniorky Tomáše JakuseL. Trnková, I. MainkaV sezóně 2017/2018 vstoupil juniorský celek do své soutěže pod vedením nové trenérské dvojice. Mužstvo kombinující dospělé fotbalisty s mladými vede duo trenérů Tomáš Jakus a Svatopluk Schäfer.
11.12.Mikuláš ve školičceLucie TrnkováAni naši nejmenší fotbalisté a fotbalistky nebyli ochuzení o Mikuláše a čerta. Ti navštívili ve čtvrtek fotbalovou školičku pro nejmenší přímo na jejich tréninku.
7.12.Turnaje o pohár Moravskoslezského krajeLucie TrnkováV uplynulých víkendech se odehrály dva turnaje nesoucí název O pohár Moravskoslezského kraje. Turnaje byly určeny pro věkovou kategorii přípravek U8 a U9. Třinecký fotbal měl vždy zastoupení dvou mužstev, která vzorně reprezentovala náš klub a předváděla krásné fotbalové výkony.
5.12.Je šance, že video bude i ve druhé lize, říká šéf projektu Roman HrubešIgor MainkaMiroslav Zelinka, Radim Dresler, Petr Antoníček, Roman Hrubeš (na snímku), fotbalisté třinecké a olomoucké juniorky. Tito aktéři se stali součástí nevídaného projektu Ligové fotbalové asociace, která v Třinci zkoušela v praxi projekt Videorozhodčího.
1.12.Historický moment na Lesní: Zápas juniorky pod dohledem videaTRI - OLO 2:3, 16.kolo | Igor MainkaPáteční utkání Juniorské ligy mezi Třincem a Sigmou Olomouc sledovalo na hřišti s umělým povrchem kromě několika diváků i velké množství televizních kamer. Do utkání byl aktivně zapojen videorozhodčí. Třinec nakonec prohrál se Sigmou 2:3.
Aktuální články
 
 

Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!

Z důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál