Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2018 vyšly tyto články:

29.12.Závěr roku znovu pro trenéryIgor MainkaTradice se neměnila. Trenéři znovu porazili v halovém fotbalu fanoušky našeho klubu a odnesli si cenné vítězství 8:3 a prodloužili sérii vítězství ve vzájemných zápasech na číslo sedm.
25.12.Fotbalové zakončení roku 28. prosinceIgor MainkaTradiční zápas mezi zástupci klubu FK FOTBAL TŘINEC a fanoušky už má svůj termín. Fotbalová konfrontace proběhne na palubovce haly STaRS v pátek 28. prosince.
22.12.PF 2019Igor MainkaKonec roku se blíží, Vánoce už klepou na dveře. Děkujeme Vám za podporu, kterou jste nám v roce 2018 věnovali, přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků, bohatého Ježíška a do nového roku hodně zdraví, štěstí, radosti a pozitivní energie.
20.12.U8: Mikulášský turnaj Jana ZipserováMikuláš s čertem přišel nadělovat na domácí turnaj nejmladším hochům z přípravky a zároveň fandit hezkému fotbalu. Děti si zahrály a jako třešinkou na dortu jim byla nadílka pro každého z nich.
20.12.Patnáct gólů pohledem druholigových kamerIgor MainkaPatnáct třineckých gólů z první poloviny sezóny Fortuna:Národní ligy si nyní můžete prohlédnout v níže přiloženém videu. Navíc jsme přidali jeden bonus.
19.12.U15, U14, U12: Úspěšný závěr roku v hale StarsJana ZipserováŽákovské kategorie uzavřeli rok vydařenými turnaji na domácím poli. Rozloučili se tak na výbornou s letošním rokem. Ten nadcházející bude jistě neméně úspěšný.
18.12.U9: Závěr roku v TrnavěJana ZipserováZávěrečné boje svedli hoši na slovenské půdě v Trnavě. Tam si mladí talenti porovnali své síly. Přátelský miniturnaj byl poslední tečkou v letošním roce. Všichni si jej užili a skvěle si zahráli.
14.12.Sostřonek s Burgem na reprezezentaci šestnáctekIgor MainkaNejvíce zápasů v reprezentačním dresu odehrál z řad třinecké mládeže šestnáctiletý Matteo Burgo. Mladý obránce nechyběl ani na poslední reprezentační akci v Německu, kam zavítal jako pozorovatel i šéftrenér Sportovního centra mládeže Petr Sostřonek.
10.12.Trenér měsíce listopadu: Ocenění patří všemIgor MainkaZávěrečný měsíc Fortuna:národní ligy se našemu celku vydařil a ze tří zápasů vydoloval devět bodů. Toho si všimli i představitelé soutěže a ocenili trenéra Jiřího Nečka trenérem měsíce listopadu. Jaký byl podzim pohledem třineckého kouče?
3.12.U10: Domácí zimní turnaj Jana ZipserováDalší halový turnaj pořádaný třineckým klubem sklidil úspěch. Na domácím hřišti se blýskli všichni hráči. Avšak pyšnit se titulem nejlepšího hráče turnaje může pouze jeden. Tím vyvoleným se stal svěřenec FK FOTBAL Třinec Adam Babilon.
3.12.U9: Aktivní mladší přípravkaJana ZipserováTurnajů, kterých se zůčastnili svěřenci trenérského tria Vojtěcha Borgosze, Gustava Pilcha a Jany Zipserové, se hoši zhostili na jedničku. A to nejen hoši, ale také jejich velcí tahouni, skalní fanoušci a největší podpora , rodiče! Ti burcovali celý tým k ještě lepším výkonům.
Aktuální články
 
 

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.

 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál