V únoru 2012 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
28.2.Začátek jara je tady, hlásá natěšený KudělaIgor MainkaV sobotu odehrál poslední přípravný zápas před jarní sezónou i obránce Radek Kuděla. Ve stoperské dvojici nastoupil s dlouholetým parťákem Michaelem Hupkou, zda však tato dvojice zůstane i na první mistrovské utkání, to už je záhadou.
25.2.Třinečtí na závěr zdolali FrýdekTRI - FMI 2:1, 0.kolo | Igor MainkaZávěrečné utkání zimní přípravy dopadlo pro domácí fotbality z Třince vítězně. Na umělém trávníku přehráli účastníka MSFL 2:1, když se v prvním poločase prosadil Nekuda a ve druhém Surynek.
24.2.Zítra přijede Frýdek-MístekTRI - FMI 2:1, 0.kolo | Igor MainkaUž zítra odehrají naši fotbalisté poslední přípravné utkání v zimním období. Na umělé trávě na Lesní proti nim vyběhne třetiligový MFK Frýdek-Místek. Utkání začíná v 11 hodin.
23.2.Pohled na změny okem nového prezidentaIgor MainkaNovým prezidentem klubu byl v minulých dnech zvolen předseda dozorčí rady Ing. Ivo Špaček. Bývalý třinecký hráč nahradil ve funkci odstoupivšího PaedDr. Evžena Delonga.
22.2.Druhá liga posilujeIgor MainkaDruhá liga bude na jaře o něco zajímavější, neboť přišli do ní hráči se zkušenostmi z Ligy mistrů. Kteří to jsou? To se dozvíte po otevření článku.
19.2.Premiérový ples minulostíIgor MainkaKrásné ženy v krásných róbách, fotbalisté jako elegáni v obleku. I takový pohled nabízel první třinecký fotbalový ples. Více jak dvě stovky lidí se v sobotu bavilo ve společenském sále kulturního domu Trisia. Kdo nebyl, mohl litovat.
17.2.Hamburger nebo PSV? Zůstává v TřinciIgor MainkaNedávno unikla informace, že o útočníka Tomáše Gavláka mají zájem přední fotbalové kluby - nizozemský PSV nebo německý Hamburger. "O více informací se zeptej mého manažera Miroslava Cepláka," řekl po úniku tajné zprávy z fotbalového zákulisí vysoký útočník.
16.2.Mikuláš nepřijedeKlubNepříznivé podmínky a nesjízdnost tratí a cest v úseku Čadca - Jablunkov donutila vedení klubů Třince a Liptovského Mikuláše ke zrušení vzájemného přátelského utkání plánovaného na pátek 17. února.
15.2.Přípravka ve Frýdku bronzováIgor MainkaTřinecká nejstarší přípravka (ročník 2001) obsadila o víkendu na halovém turnaji ve Frýdku-Místku krásné třetí místo, když jediným pokořitelem byla Banská Bystrica, která vyřadila Třinec v semifinále na pokutové kopy.
14.2.Třinec jede do OrlovéIgor MainkaPo vedoucím celku MSFL čeká svěřence trenéra Luhového další lídr. Vedoucí celek divize "E" Slavia Orlová - Lutyně. Utkání začíná na orlovské umělce od 16:00.
14.2.Třinečtí porazili OrlovouORL - TRI 2:4, 0.kolo | Igor MainkaZe svižného duelu plného šancí vyšli lépe fotbalisté Třince. Druholigový tým porazil na umělé trávě domácí Orlovou 4:2. O góly se postarali Nekuda, Malíř (pen.), Surynek a Charuza.
11.2.Třinečtí prohráli v OlomouciHFK - TRI 2:1, 0.kolo | Igor MainkaTřinečtí nestačili na lídra MSFL a prohráli na olomoucké půdě 2:1. Jedinou branku Slezanů vstřelil ve druhé půli hlavou Gavlák.
9.2.Luhový: Lepší bude hrátTRI - OVB 7:2, 0.kolo | Igor MainkaPo úterním zápase si našel čas na novináře trenér a sportovní ředitel Ľubomír Luhový. Moc spokojený však nebyl i když jeho tým vyhrál vysoko 7:2.
7.2.Děti v akciIgor MainkaTřinecké týmy do 13 a 10 let odehrály v tomto týdnu dva turnaje. Třináctka skončila ve slovenském Martině sedmá, přípravka odehrála zimní ligu v Brušperku s regionálními celky.
7.2.Třinec po změně stran rozstřílel BaníkTRI - OVB 7:2, 0.kolo | Igor MainkaDalší přípravné utkání skončilo vysokým vítězstvím Třince. Na třinecké umělce dokázala juniorka Baníku vzdorovat pouze poločas, po změně stran už začali úřadovat domácí fotbalisté, kteří pěti góly rozhodli o výhře 7:2. Čtyřmi zásahy se zaskvěl Djeric Uros.
6.2.Zítra s BaníkemTRI - OVB 7:2, 0.kolo | Igor MainkaDalší utkání s ostravským Baníkem sehrají Třinečtí na umělce na Lesní už zítra. Jejich soupeřem bude juniorka Baníku hrající MSFL. Utkání začíná v 11 hodin.
3.2.OznámeníTisková zprávaVedení klubu oznamuje následující změny v řídících a statutárních orgánech FK Fotbal Třinec a. s.:
2.2.Desítka těsně od pódiaIgor MainkaTřinečtí hráči do deseti let skončili na domácím turnaji pořádaném o víkendu v hale STaRS na čtvrtém místě. Za sebou tak nechali například Baník Ostrava nebo Frýdek-Místek.
1.2.Dnes s RužomberkemRUZ - TRI 1:0, 0.kolo | Igor MainkaUž dnes od 15 hodin nastoupí Třinečtí do souboje s dalším prvoligovým celkem. Tím bude ve slovenském Ružomberku domácí MFK, šestý celek nejvyšší slovenské soutěže.
1.2.Velký mráz zmrazil třineckou koncovkuRUZ - TRI 1:0, 0.kolo | Igor MainkaŽalostná koncovka na třinecké straně a jeden úspěšný brejk na druhé rozhodli o tom, že z přípravného utkání v Ružomberku vyšel vítězně domácí celek. O výsledku rozhodla střela Ďubka z 82. minuty.
1>>

U12: Ani třígólový náskok na výhru nestačil

Utkání vypadalo slibně pro třinecké mužstvo od prvních minut. Skóre otevřel Adam Babilon již v šesté minutě a ani ne po dvaceti minutách hry vyhrávala Hrazdílkova družina 3:0. Bohužel se tento náskok nepodařilo hochům udržet. Frýdek celé utkání otočil a zvítězil na domácí půdě Třince 5:3.