V březnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.3.Michael Hupka: Budeme dřít dál!RedakceObránce Michael Hupka tvoří jeden z pilířů třinecké obrany. Ta v letošní sezóně inkasovala více jak jednu branku pouze ve dvou případech. Naposledy v 8. kole v Sokolově. Třinci nedokázala vstřelit dvě branky ani pražská Dukla, vedoucí celek druhé ligy
29.3.Trenér Luhový: Diváci viděli víc než dobrý zápasTRI - DUK 1:1, 19.kolo | RedakceÚsměvy z obou stran vládly na tiskové konferenci po utkání Třinec - Dukla. Trenéři Ľubomír Luhový a Luboš Kozel byli se ziskem bodu spokojeni.
29.3.Víkend mládežeOndřej KreželokPrvní soutěžní dorostenecký víkend neproběhl ideálně. V sobotu si sice v Krajském přeboru oba celky připsali po cenném bodu. V neděli si Druholigové týmy odvezly z Jihlavy nepříjemné výsledky.
26.3.Třinec počtvrté v řadě nevyhrálTRI - DUK 1:1, 19.kolo | Ondřej KreželokVítězná série zastavena. Svěřence trenéra Luhového zastavil lídr druhé ligy Dukla Praha. Pražané po brance Hanuse dokázali v 73. minutě vyrovnat, navíc Třinec přišel o Oboyu. Hosté naštěstí přesilovku nevyužili a odvezli si z Třince pouze bod.
25.3.Velký souboj je tu!TRI - DUK 1:1, 19.kolo | RedakcePřed startem jarní části v to málokdo věřil. Nyní je to skutečností. V 19. kole se na stadionu Rudolfa Labaje proti sobě postaví třetí a první tým tabulky. Šlágr kola Třinec - Dukla začíná v sobotu od 10:15.
24.3.Mládežnický víkendOndřej KreželokHráči, trenéři, rodiče i příznivci dorosteneckého fotbalu se dočkali. Po několikaměsíční pauze se konečně rozjíždí kolotoč mistrovských zápasů.
23.3.Autogramiáda nadělovala úsměvyRedakceŠestice fotbalistů se dnes představila na odpolední autogramiádě v hypermarketu Albert na Terase. Kromě podpisové akce byla pro mladé kluky a holky připravena soutěž.
22.3.Autogramiáda v hypermarketuRedakceStředeční odpoledne bude patřit v hypermarketu Albert (dříve Hypernova) třineckým fotbalistům. Ti budou mít v prostorách obchodního domu autogramiádu. Připraveny budou také soutěže pro děti. Neváhejte a přijďte!
21.3.Poslední příprava mládežeOndřej KreželokTento víkend odehrály naše dorostenecké celky poslední přátelské zápasy, od příštího víkendu už jim to začíná naostro. Druholigové celky jedou v neděli do Jihlavy, ty v Krajském přeboru v sobotu do Karviné.
21.3.Ferda Hanus - střelec všeho druhuVLA - TRI 0:1, 18.kolo | Redakce/FOTO/ Pokutový kop, hlavička, střela z vápna, střela zpoza vápna, přímý kop. Z takových situací se umí prosadit zimní střelec František Hanus. V sobotním duelu ve Vlašimi vystřelil svou hlavičkou kolíbku pro Nicolase, prvorozeného syna. Po zápase nemohlo následovat nic jiného, než rozhovor.
19.3.František Hanus otcemIgor MainkaVe středu 16. března hodinu po poledni spatřil světlo světa nový občánek. Tím se stal 53 centimetrů měřící a 3,76 kilogramů vážící Nicolas Hanus.
19.3.Třinec veze body z Vlašimi!VLA - TRI 0:1, 18.kolo | RedakceJe to doma! Třinec i potřetí v řadě zvítězil a propracoval se na třetí příčku v tabulce. O výsledku rozhodl ve druhém poločase přesnou hlavičkou František Hanus.
18.3.Vyhrají Třinečtí potřetí v řadě?VLA - TRI 0:1, 18.kolo | RedakceVe třetím jarním kole zavítají třinečtí fotbalisté na hřiště třetího celku tabulky z Vlašimi. V bitvě o tři body se střetnou s blanickými rytíři. Utkání začíná v sobotu ve tři hodiny odpoledne.
17.3.Miroslav Ceplák: Musíme jít od zápasu k zápasuTRI - VDF 2:1, 17.kolo | RedakceTak naposled se vracíme k duelu s Varnsdorfem. Nyní v rozhovoru s mužem, který naskočil v závěru utkání, oživil hru a pomohl urvat vítězství na třineckou stranu. Tím mužem je slovenský záložník Miroslav Ceplák.
16.3.I přes vítězství nebyl kouč Luhový spokojen s předvedenou hrouTRI - VDF 2:1, 17.kolo | Redakce

Spokojenějším trenérem po utkání Třinec - Varnsdorf mohl být domácí lodivod Ľubomír Luhový. Jeho mužstvo bodovalo po sedmé v řadě a poskočilo po vítězství na 4. místo tabulky.

13.3.Jsem opravdu šťastný, že moje trefa rozhodla, směje se Ebus TRI - VDF 2:1, 17.kolo | Martin StebelV příjemně slunečné auře se odehrávala domácí jarní premiéra druholigových fotbalistů Třince. Svého rivala z Varnsdorfu zdolali před zraky jedenácti stovek diváků až díky zlepšenému výkonu ve druhé půli poměrem 2:1. Rozhodující trefu zařídil šest minut před koncem Nigerijec EBUS ONUCHUKWU, jenž se po devadesáti minutách podělil o své dojmy.
12.3.Ani Varnsdorf nebyl v Třinci úspěšnýTRI - VDF 2:1, 17.kolo | RedakceAni na sedmý pokus nepoznal trenér Luhový příchuť druholigové porážky. I když měl k tomu po brance Choda blízko, ale jeho hráči v dalším průběhu stačili výsledek otočit a díky brankám Hanuse a Onuchukwy zvítězili 2:1.
11.3.Střelec František Hanus u mikrofonuHLU - TRI 1:3, 16.kolo | RedakceZáložník František Hanus navázal na své poslední výkony v přípravě a v Hlučíně skóroval ve čtvrtém zápase v řadě. Jeho bilance posledních zápasů - 4 zápasy, 5 gólů je i na útočníka vynikající.
11.3.Premiérové menu už tuto sobotuTRI - VDF 2:1, 17.kolo | RedakceNavštivte v sobotu dopoledne stadion Rudolfa Labaje a ochutnejte dopolední menu podávané třineckými a varnsdorfskými fotbalisty. Hlavní menu bude podáváno od 10:15.
10.3.Devatenáctka bude ve finále chybětRedakce

Předposledním hracím dnem pokračoval v neděli zimní turnaj na třinecké umělce. Po skupinových bojích následovaly souboje o lepší pozici do bojů o konečné umístění včetně dvou semifinálových duelů. Bohužel naše devatenáctka neuspěla a prohrála s Vendryní 1:2. V boji o bronz se tak střetnou s polským Skoczowem. Finále obstará Vendryně a Skalité.

12>>

Baník uštědřil Třinci těžký knock-out

Osmigólový příděl si ze hřiště ostravského Baníku odvezli fotbalisté Třince. Ve druhém poločase herně naprosto zkolabovali, inkasovali hrozivých šest branek.