V březnu 2019 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
31.3.Nepříjemnou jihočeskou sérii prolomili remízouSSU - TRI 1:1, 20.kolo | Igor MainkaTřinečtí poprvé od samostatnosti České republiky bodovali na jihu Čech. Nechybělo mnoho a naši borci mohli cestovat s plným počtem bodů, bohužel dva body jim sebral krásným gólem Ngimbi.
30.3.Třinec cestuje do TáboraSSU - TRI 1:1, 20.kolo | Igor MainkaPrvní a jediná jarní reprezentační přestávka je za námi a před námi duel na půdě neoblíbeného Táborska. Naši fotbalisté se pokusí zlomit nepříznivou jihočeskou kletbu. Utkání pod vedením elitního rozhodčího Pavla Královce startuje v neděli v 15 hodin.
29.3.U11: Jedno utkání za druhýmJana ZipserováBěhem jednoho týdne odehrál kádr starší přípravky šest kvalitních utkání s týmy z Moravy v Bílovci a v Žilině s top týmy ze Slovenska, včetně 1. FC Slovácko.
29.3.U8: Turnaj v BílovciJana ZipserováDo Bílovce přijeli třinečtí hoši plní sil a elánu. Což bylo rozhodně znát na střeleckém výsledku. A ačkoliv se neumístili na stupních vítězů, odehráli svěřenci trenéra Lukáše Poloka výborný turnaj.
28.3.Je třeba to zlomit, říká o jihočeské sérii Tomáš OmastaSSU - TRI 1:1, 20.kolo | Igor MainkaTřinečtí se připravují na nedělní duel proti Táborsku. Právě proti tomuto soupeři na podzim získali svůj první bod. Nyní už mají první jarní bod na svém kontě a to z minulého utkání ze Znojma, kde byl jednou z hlavních postav záložník Tomáš Omasta.
27.3.Dcera chodí v dresu a nechce ho sundat, přiznává brankář BártaTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaPrvní jarní start si v duelu proti Znojmu připsal brankář Michal Bárta. Jeho výkon na hřišti sledovala oblečená v dresu i jeho dcera. Bárta pomohl týmu k remíze 1:1.
25.3.U17: Nedůslednost je připravila o tři bodyTRI - FMI 1:2, 17.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Sostřonka neudrželi tempo ve druhém poločase. Hosté se díky tomu dostali k několika šancím, z nichž dvě proměnili. Výsledek se rázem otočil v neprospěch domácího celku a zůstal tak až do konečného hvizdu.
25.3.U19: Zmařené šance rozhodly o remízeTRI - FMI 0:0, 17.kolo | Jana ZipserováPřestože třinečtí hoši si vytvořili několik gólových příležitostí, ani jedna neskončila v sítí soupeře. To bylo domácímu celku osudným a utkání tak skončilo 0:0.
25.3.U15: Podlehli HlučínuHLU - TRI 3:0, 21.kolo | Jana ZipserováOba týmy měli co nabídnout, jen jeden však těžil. Vyrovnané utkání nabídli divákům starší žáci. Odehráli utkání, kdy každý měl občas navrch a občas hráči jen pohlíželi na útočící soupeřova záda. Bohužel přece jen o něco více na vrch měl domácí Hlučín.
25.3.U14: Hattrick Erika PetrákaHLU - TRI 2:3, 21.kolo | Jana ZipserováVýhra by nebyla možná, bez výborné souhry celého týmu. Jako jednotlivec se blýskl Erik Petrák, který nastřílel všechny tři branky. Úvodní zápas nové sezóny byl pro třinecké hochy těžký, především však vítězný.
25.3.U16: Zasloužená výhraNJI - TRI 2:3, 17.kolo | Jana ZipserováSvěřenci Karla Macečka byli odměněni za svoji bojovnost a vůli vyhrát třemi body. Ty si odvezli z Nového Jičína, kde odehráli náročné utkání. Soupeř byl nekompromisní a všemi silami se snažil vyrovnat třineckým. Nicméně ani přes veškerou snahu byl Třinec lepším týmem a zaslouženě zvítězil.
23.3.Ještě rok a půl chci zůstat tady, přeje si talentovaný Lukáš CiencialaTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaSobotní utkání proti Znojmu bylo věnováno rodinám s dětmi. Teprve v lednu vstoupil mezi dospělé nejmladší člen třinecké soupisky Lukáš Cienciala. Osmnáctiletý záložník se v sobotu představil třineckým divákům v základní sestavě.
20.3.100. utkání trenéra Nečka: Zasloužená remízaTRI - ZNO 1:1, 19.kolo | Igor MainkaJubilejní 100. druholigové utkání na třinecké lavičce odkoučoval v sobotu proti Znojmu trenér Jiří Neček. Bohužel utkání vítězstvím neskončilo, Znojmo si z města oceli odvezlo bod za remízu 1:1.
20.3.U18: Úvod nevyšel dle představTRI - KRO 2:7, 16.kolo | Jana ZipserováHned v prvních minutách třinečtí inkasovali, což jim na náladě nepřidalo a první poločas šli do kabin za stavu 0:4. Do druhého poločasu nastoupili s novou chutí a motivací předanou trenérem Jindřichem Dohnalem. Jeho svěřenci se nevzdali a i přes další tři utržené branky náskok snížili na konečných 2:7.
19.3.U10: Medailová štace pokračujeJana ZipserováStarší přípravka kategorie U10 navázala na úspěch z předešlého víkendu. I během uplynulé neděle stanuli hoši na stupínku vítězů a zaslouženě si přivezli z nedalekého Bohumína bronz.
18.3.U19: Na úvod remízaVLM - TRI 1:1, 16.kolo | Jana ZipserováPrvní mistrovské utkání mají za sebou nejstarší dorostenci. Ti si přivezli pouze bod, když se soupeřem nešťastně remizovali. Vstřelená branka v devadesáté minutě za záda třineckého gólmana je připravila o vítězství.
18.3.U17: Plnění pokynů přineslo tři bodyVLM - TRI 0:2, 16.kolo | Jana ZipserováSvěřenci trenéra Petra Sostřonka ukázali, jak výbornou přípravu měli. Ani ztížené podmínky zmenšeného hřiště nezastavily třinecké hochy. Ti si právem přivezli krásné tři body z Valašských Athén.
18.3.U13, U12: Závěr přípravy proti Frýdku MístkuJana ZipserováZávěrečná utkání odehrály obě kategorie mladších žáků. Završili tak přípravu na mistrovská utkání, která je čekají již během následujícího víkendu proti Vsetínu.
18.3.U16: Jedna chyba rozhodla o remíze TRI - KRO 1:1, 16.kolo | Jana ZipserováPřestože se tým trenéra Karla Macečka v první půli trápil, zvládli se hoši dostat soupeři na kobylku. Zbytek zápasu byl v jejich režii a dokázali utkání vyrovnat. Chybělo jim však úspěšné zakončení, i když byli jasně lepším týmem. To mělo za následek konečný výsledek 1:1.
18.3.Junioři znají program nadstavbyIgor MainkaJuniorská liga dnes dospěla do konce základní části. Nejlepší čtyři moravskoslezské celky postoupí do boje s nejlepší šestkou základní části. Třinec se popere v devíti zápasech o konečné 11. až 20. místo.