Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
18.3.Členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC přeložena na neurčito!Jana ZipserováZ důvodu vyhlášení karantény vládou ČR se odkládá členská schůze spolku FOTBAL TŘINEC z 25.3.2020 na neurčito! O novém termínu schůze budou všichni řádní členové spolku FOTBAL TŘINEC včas (minimálně 14 dní předem) informováni řádnou písemnou pozvánkou.

Děkuji za pochopení.

Mgr. Vladislav BURY, ředitel FOTBAL TŘINEC z.s.

12.3.Ve školce na Borku se cvičiloJana ZipserováRozpohybovat děti jeli třinečtí trenéři do školky na kraji Třince. V úzkém kolektivu natěšených dětí se trenérům Zdeňkovi Cieslarovi a Janě Zipserové pracovalo velice příjemně.
12.3.Mládežnické soutěže odloženy, tréninkový proces ZRUŠEN do odvolání!Jana ZipserováV souvislosti s rozhodnutím ŘKM (Řídící komise FAČR pro Moravu) z 11.3.2020, která na základě rozhodnutí bezpečnostní rady státu, rozhodla o odložení všech mládežnických soutěží až do odvolání, rušíme od 12.3.2020 kompletní tréninkový proces celé mládeže našeho klubu FK FOTBAL TŘINEC až do odvolání!

Mgr. Vladislav BURY, ředitel mládeže FOTBAL TŘINEC z.s.

12.3.Vždycky mě to táhlo dopředu, přiznává Tomáš WojnarredakceNa hrotu se během jarní premiéry třineckých fotbalistů v Jihlavě statečně rval urostlý Tomáš Wojnar, původem středopolař.
12.3.LFA odkládá profesionální soutěže do odvoláníRoman BaselidesLigová fotbalová asociace reaguje na dnešní vyhlášení nouzového stavu ze strany Vlády ČR a z něho vyplývajícího zákazu pořádání veřejných akcí s účastí více než třicet osob a rozhodla o odložení všech utkání FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY po dobu trvání nouzového stavu.
11.3.Dvě kola F:NL se odehrají bez divákůKlubNadcházející dvě kola FORTUNA:LIGY a FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se odehrají bez diváků. O dalším postupu budou zástupci Ligové fotbalové asociace, která soutěže řídí, jednat v průběhu plánované reprezentační pauzy na konci března.
11.3.Blahopřání k narozeninámKlubDnes slaví 40. narozeniny Roman Baselides. Sportovní redaktor, fotograf, muž, který většinou nechybí u žádné sportovní události. Přejeme hodně zdraví, štěstí a mnoho úspěchů v osobním životě.
10.3.U10: Turnaj v Púchově a v BílovciJana ZipserováStarší přípravka trenérského tria Borgosz, Pilch a Vrškový odehrála jeden turnaj v Bílovci a druhá polovička týmu zamířila na Slovensko do Púchova. Tam se sestavě vedené trenérem Vrškovým vedlo lépe a hoši obsadili krásné třetí místo. V Bílovci přes všechnu snahu se umístili až na páté pozici.
9.3.U17, U16: Přátelská utkáníJana ZipserováMladší dorostenci odehráli svá poslední přátelská utkání a nyní je již čeká první kolo jarní části.
8.3.Pro někoho přežitek, pro nás hezký svátek, uvedla marketingová manažerka Irena Huťková.RedakceKaždou ženu potěšíte květinou a nám se to opět podařilo při tradiční nedělní návštěvě Domu s pečovatelskou službou - SENIOR v Bystřici.
7.3.Nebyl nám přán ani kontaktní gól, hořekoval trenér Svatopluk HabanecredakcePouze dvakrát v sezoně našla Jihlava přemožitele. Třinec se ji v jarní premiéře snažil zaskočit, ale i díky výtečnému domácímu brankáři se mu to nepodařilo a z Vysočiny odjel s nepořízenou.
7.3.Nebyl nám přán ani kontaktní gól, hořekoval trenér Svatopluk HabanecredakcePouze dvakrát v sezoně našla Jihlava přemožitele. Třinec se ji v jarní premiéře snažil zaskočit, ale i díky výtečnému domácímu brankáři se mu to nepodařilo, a tak z Vysočiny odjel s nepořízenou.
6.3.Třinec v jarní premiéře neuspěl na hřišti JihlavyJIH - TRI 2:0, 17.kolo | redakceVrátit favorizované Jihlavě podzimní porážku se třineckým fotbalistům nepovedlo. V jarní premiéře i přes několik slibných šancí prohráli na Vysočině 2:0 a na vítězství čekají už šest utkání.
5.3.Divákům chceme nabídnout pohledný fotbal, říká Karel KularedakceS cílem bavit diváky pohledným fotbalem a skončit v tabulce F:NL do osmého místa, vstupují do jara fotbalisté Třince. „I navzdory špatným výsledkům z konce přípravy ze svých ambicí neslevíme,“ řekl generální manažer klubu Karel Kula.
4.3.Zemřel Josef Kędzior RedakceVe věku nedožitých 84 let dnes odešel do fotbalového nebe bývalý třinecký fotbalista a autor prvního gólu Třince v nejvyšší soutěži Josef Kędzior. Klub FK Fotbal Třinec vyjadřuje upřímnou soustrast rodině a všem pozůstalým.
4.3.Snad nás tři facky nakopnou a v sezoně to bude jiný Třinec, věří kapitán Kušnírredakce V generálce na jarní část F:NL fotbalisté Třince podlehli Petřkovicím, druhému týmu MSFL. „Máme několik dnů na to, abychom se pořádně připravili na první mistrovský zápas,“ řekl kapitán třineckého týmu Ondřej Kušnír.
3.3.U19+U18, U17: Přátelská utkáníJana ZipserováDorostenci neporaženi. Obě dorostenecké kategorie zvítězily na domácí půdě proti Kysuckému Novému Mestu.
2.3.U8: Úspěšný víkend mladší přípravkyJana ZipserováV sobotu i neděli odehrála mladší přípravka několik utkání. Během soboty stanula kategorie trenéra Richarda Vaňka v přátelském utkání proti Frýdku-Místku. A nedělní finále zimní ligy vyneslo hochy na stříbrnou pozici.
2.3.U10, U9: Turnaj v Kysuckém Novém MěstěJana ZipserováDo Kysuckého Nového Města zavítala starší i mladší přípravk a na umělé trávě měřily obě kategorie své síly. Svěřenci trenéra Lukáše Poloka sehrála vyrovnané utkání, na druhou stranu tým pod vedením Gustava Pilcha a Františka Vrškového si se soupeři bez komplikací poradil.
2.3.U11: Lipina CUPJana ZipserováV nedalekých Raškovicích sváděli boje s kvalitními soupeři hoši ze staří přípravky. Jejich celkový výkon byl po zásluze odměněn krásným třetím místem a od trenéra Petra Bažanowského si kluci vysloužili pochvalu.
Další stránky
12>>
Aktuální články
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © 2009-2020 FK Fotbal Třinec & eSports.cz, s.r.o. Informace o autorských právech  | RSS kanál